Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 дек. 2018, 08:52 ч.

Искам да кажа ... (153) през аурата на декември 2018

• 56 219
  • 2 378
  •   39
Отговори
# 30
Добро утро!

Не ме мислете мен, добре съм! След малко се топвам в горещото външно джакузи 🤣

# 31
  • някъде ... тук ...
Да се запиша в новата тема Simple Smile
Весело изкарване на купонясващите!
Здрави да са празнувалите и празнуващите!

Мъжете изядиха баницата, която им опекох и от 2 часа се вихрят с чистене, подреждане и нагласяне на цялата ски и борд екипировка.

Хубаво изглежда навън, ама най-вероятно Слънчо хапе доста.

# 32
РозАво да ни е и през декември!

Обядът се пече, за следобед съм планирала да редим коледната украса и ако не ми е минал ентусиазмът утре ще правя вафли по рецептата на Елени.

Приятен уикенд на всички!

# 33
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Ох, Алечко, трябваше и мен да ме пъхнете в някой куфар и да ме вземете с вас. Нямаше да се пречкам и досаждам. Щях да си седя тихо и кротко в някой ъгъл на механата/ресторанта и да си редувам винце с мезенце, без никой да ме закача. Blush

Съпружието заведе децата на кино с идеята да си почина. Sign Clapper Как да стане? Навсякъде разхвърлени дрехи, колички, играчки, листи разни, инструменти ... Обяд няма, пералнята пиука, трябва да се простре. А пауър никакъв в мен.
Ето, наоплакох се. Май и аз трябваше да се метна в Мола. Grinning

# 34
  • Luxembourg
Добър ден,

Лиляна, благодаря за темата.

Не и много студено при нас. Ще се разкрасявам и аз, на козметик съм днес.

Хубав ден, момичета и Куркума!

# 35
  • Ямбол
Алечко, това е Старосел, нали?
Да хапнеш после в ресторанта, готвят много вкусно, а виното ...

# 36
  • sofia
Лили, благодаря за темата!
Днес съм в кондиция и всичко е точно! Heart Eyes
Тиквеник, огретен, перални....остана ми банята, ама има време.
Трябва да натисна дребното да поучи, че нещо го е подкарал през просото.
Миналата седмица приключих с подаръци и покупки....чакам последната поръчка в понеделник и край.

# 37
Зварте, почивай, че да не те събори! Ето, виж ТМ как се грижи. Я лягай с книжка или филмче под завивката!

# 38
  • Бургас
От мен Лимонов кекс

Разбивам яйцата и захарта на пяна, добавям олиото, лимоновата кора и сока от от лимона  и продължавам да разбивам с миксера.После много внимателно прибавям пресятото брашно, бакпулвера и ванилията. Пека на 150 градуса. Получава се пухкав ароматен лимонов кекс.

# 39
Момичета, кажете хубав криминален сериал, но да са свършили всички сезони и да мога да го сваля от Замунда или Зелка? Да имаме какво да гледаме.

# 40
Мерси за новата тема Лили Christmas Tree.

Украсих елхата и сложих коледните съндъчета на прозорците. Толкова от мен по въпроса с украсата.

Боб с кюфтета е менюто за днес. Май да взема да направя и нещо сладичко за мъжете, че от месеци не съм ги глезила.

# 41
  • София
Доволна съм,поръчах легло за децата.

# 42
Жаки, аз харесвах Разобличаване и Тежки престъпления, който е спин оф на предния.
Ако сте фенове на Убийства е Мидсамър, сериалът за Мис Марпъл е готин - по мотиви от Агата Кристи е.

# 43
  • Варна
Специален отряд гледам аз, не е нещо изключително, но героите са приятни като излъчване и грабва вниманието.

# 44
  • Бургас
Ооо, Убийства в Мидсъмър и Барнаби, мога да гледам в несвяст!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт