Въздържате ли се от коментар в такъв случай?

  • 7 193
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 654
radeto, ти първо четеш или първо пишиш.
със сигурност е някое от двете, но не е сигурно дали мислиш преди това
мойри , никак не ми се искаше да споменавам , но твоето изказване , че 500 години българите са си мълчали .... , е кой не мисли, драга ? учебниче по история няма ли откъде да си намериш , че да попрочетеш малко преди да се изразяваш така гръмко . пък и това , което си написала е смешно , така че , не ме цитирай повече , защото само още ще се изложиш

# 91
  • Мнения: 3 034
Аз директно питам-що си го навлякла в жегите newsm78 Ако даде смислен отговор-ок, ако не-разсъбличам детето Twisted Evil

Това сериозно ли ? Отиваш и разсъбличаш чуждото дете???

# 92
  • София
  • Мнения: 630
В конкретния случай, първото нещо, което си помислих е, че майката има сериозни проблеми. Има много деца облечени повече от необходимото, но това минава границата на моята толерантност Shocked. Ако майката по принцип ми изглежда неадекватна, знам, че няма смисъл да се опитвам да кажа каквото и да било Sick. Ако обаче е само заблудена, от незнание ли, от съвети на загрижени баби ли или от дрго, директно бих и задала въпрос, дали смята, че детето и е облечено подходящо за това време Rolling Eyes. Не бих казала направо, че трябва да го облича по-леко, но ще се опитам да я провокирам да се замисли дали това е добре за детето

# 93
  • Мнения: 6 617
Луда работа ама при това момиче явно и да коментираш и да мълчиш ще е все тая Shocked

# 94
  • Мнения: 4 629
Нагледах се на навлечени деца в България. Жал ми беше за мъничетата, които пъхтяха със зачервени бузки, но не съм правила забележки на майките.

За сметка на това на мен почти нямаше майка или баба да не ми направи забележка колко леко е облечено детето ми или поне да изцъкат многозначително. Много ми беше досадно  #Cussing out

# 95
  • Мнения: 2 672
абе, radeto не можеш ли да "хванеш" основното в един коментар, че си толкова дребнаво и се хващаш за думичките  Sunglasses мИсли малко Crazy

Общи условия

Активация на акаунт