Препоръчайте ми ексфолиращ душ гел

  • 2 014
  • 27
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Преди малко прочетох темета за подкожните косми.Много момичета препоръчват използването на ексфолиращи продукти.Препоръчайте ми такива.
Мерси   bouquet

# 1
Аз в момента използвам на Arnaud с екстракти от цитрус. Мирише наистина страхотно, но по-важното е,че прави кожата много гладка.

# 2
  • Мнения: 74
Виж ексфолиращият душ-гел на Палмолив.Ако се не  лъжа и Нивея имат такъв

# 3
  • Мнения: 5 299
Аз съм многооо доволна от Палмолив-а Heart Eyes (само ги редувам различните), но от синия Спа нещо си, съм най-доволна.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 910
Jean D'Aveze - за суха кожа

# 5
  • Мнения: 112
И аз съм много доволна от Термал Спа на Палмолив. Много хубаво "изстъргва" и после кожата ми става гладка и мекичка. Никога не съм получавала алергии или раздразнения от него, независимо че съм го купувала и от Австрия, и от БГ - качеството ми се стори без разлика.

В момента ползвам AquoLina - душ гел скраб с аромат на бадем. Доволна съм, даже след това смятам да си взема с аромат на диня от същата серия
 

# 6
  • Мнения: 870
В момента ползвам Exotic Beaches на Avon, и съм много доволна.

# 7
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Да ви попитам,  как обтривате тялото си с ексфолиантите- с ръка или ползвата гъба тип панделка(нали се сещате)  Mr. Green Сори за тъпия въпрос, но може би има значение, за да бъде обтриването ефикастно.

# 8
  • Мнения: 536
Аз в момента ползвам такъв на Neutro Roberts(Massaggio) и съм много доволна  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 870
Аз обтривам с ръце, имам чувството че ако ползвам гъбата ще се изгубят в нея ексфолииращите частици. Имам и гъба луфа, която си е ексфолираща и я ползвам самостоятелно.

# 10
# 11
  • Мнения: 6 612
На Ейвън с маслина

# 12
  • Мнения: 899
На Freeman - праскова, с ръце.

# 13
  • Мнения: 1 440
На Avon с кафява захар и масло от африканско дърво шеа - мирише страхотно сладко и не изшушава Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
На AVON с кафява захар и екстракт от африканско дърво шеа.Много съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт