Какво не бихте купили от магазин Втора употреба?

  • 6 771
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 874
Във ВУ за дрехи не влизам, цените вече са безобразни . А се изумявам,  че се предлагат обувки, бански и бельо. Доста от гъбичките не се повлияват от дезинфектантите и шансът да завършиш нова флора си е реален

Последна редакция: вт, 18 дек 2018, 22:21 от Mama TAZ

# 106
  • Мнения: X
Едва ли някой си купува употребявани гащи, хайде по-полека. И не всички ВУ са на безобразни цени, има си съвсем прилични. Пък и никой никого не кара да ги посещава, сега поне има избор.

# 107
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
Нова флора можеш за си завъдиш на доста места, включително и хотели с повече от три звезди...

# 108
  • Мнения: 3 874
Обаче не ми се струва редно да се продават бански, бельо и обувки ВУ.. Не случайно на някои места тези артикули ги продават само в почивните дни, други как се оправят с ХЕИ не знам

# 109
  • Мнения: X
По едно време бяха забранили и продажбата на детски дрехи, но гледам че вече ги има навсякъде.

# 110
  • Мнения: X
Няма контрол явно никакъв.Едно време когато аз имах магазин за ВУ не ми разрешаваха да продавам бельо,чорапи,обувки,бански и нови дрехи.🙄
Бяха ми идвали на проверка.

# 111
  • Мнения: X
В Англия е пълно с винтидж магазини, където продават употребявани обувки, а цените наистина са доста високи. Освен това имат и ВУ, където може да си купиш хубави дървени играчки и книги на много добри цени.

Изобщо хората обичат да се ровят във вехтории - боклука за един е съкровище за друг.

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 14 350
То за колите не се брои 😁 Почти всички сме така Simple Smile

Що бе някои сигурно биха теглили и кредит за нова кола, защото е непрестижно да са с такава втора употреба.

За протокола и нашата не е нова. Peace
Ние пък, макар да можехме да си позволим нова, не луксозна, но нова, взехме стара, че да си я джаскаме в бордюри и стълбове на воля и да не ни е яд.
Тя пък взе често да се разваля (карам всекидневно, работя на 40 км.) и купихме нова. Нея я блъснах точно след като и изтече Каското.
Жената, която я ударих отзад, също беше с нова кола, както и един тъпак, на който му одрах преди 2-3 години калника със старата, и той беше с нова, но на лизинг, и само дето не ме наби. Досега съм блъскала по-осезаемо само нови коли.

Последна редакция: ср, 19 дек 2018, 11:39 от Магдена

# 113
  • Мнения: X
То за колите не се брои 😁 Почти всички сме така Simple Smile

Що бе някои сигурно биха теглили и кредит за нова кола, защото е непрестижно да са с такава втора употреба.

За протокола и нашата не е нова. Peace
Ние пък, макар да можехме да си позволим нова, не луксозна, но нова, взехме стара, че да си я джаскаме в бордюри и стълбове на воля и да не ни е яд.
Тя пък взе често да се разваля (карам всекидневно, работя на 40 км.) и купихме нова. Нея я блъснах точно след като и изтече Каското.
Жената, която я ударих отзад, също беше с нова кола, както и един тъпак, на който му одрах преди 2-3 години калника със старата, и той беше с нова, но на лизинг, и само дето не ме наби. Досега съм блъскала по-осезаемо само нови коли.
Много кофти🙁

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 14 350
Е, то по закона на Мърфи би трябвало, ако можеш да направиш дадено ПТП с нова кола, по-точно с две нови - и потърпевшата, и без Каско, вместо със стара или застрахована, така и да го направиш.

# 115
  • Мнения: 5 262
Магдена ами другия път я бутни профилактично точно преди да изтече каското ...
с това можеш и да си прекратиш мърди цикъла и то по-евтинко ще ти излезне

Общи условия

Активация на акаунт