Какво не бихте купили от магазин Втора употреба?

  • 6 763
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Е все пак е втора употреба 😁 но пък не е вехтошарница.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 26 194
Ооо,напоследък е точно вехтошарница.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Много ме разсмивате с тия етикети. Елате да ви покажа как се прави етикет, работа за 5 минути е и после пак се лъжете, че като има етикет значи е чисто ново.

# 33
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Зaбрaвих зa чaнтите -еднaтa Джиaни, другaтa се окaзa не мaрковaно и двете от естественa кожa и нa ценa под 5 лв. /бр.
И обувки имaх, немски, чисто нови ги взех зa 6 лв, но ги зaбрaвих в един хотел. Мрънкaх много нa ММ зa тях, влязохме в Aмaзон и нaмерих същите за 100пaундa-кaк дa не ме е яд...

# 34
  • Мнения: X
Ели,сега като каза обувки се сетих,че бях си вземала едни боти на висок ток без никакви забележки за 5 лв.обух ги веднъж за един празник и къде отидоха не мога да разбера😑Пък много си ми харесаха.Подобни в един магазин бяха 45 лв.

# 35
  • Мнения: 10 683
Бельо и обувки не бих взела.
Аз почнах да си купувам от ВУ като забременях, всичките ми дрехи бяха от там и то някакви рокли, „маркови”, по 2-3 лв, скъсах ги от носене, цветове и материи не са мръднали и ще си ги нося и това лято. За справка същите в мола са по 30+ лв... Търсих си сиви дънки доста време, накрая си взех пак от мола за 45 лв намалени от 60, а след 2 свдмици видях подобни, които повече ми харесаха във ВУ и щяха да ми излязат 6-7 лв.. Изядох се от яд 😁
Не ме е гнус от дрехите, че са ВУ, защото съм работила в магазин и то на много известна марка. Като знам какви хора са пробвали тия дрехи и са си оставяли потта, грима, гъбичките и всякакви такива по тях... Пък нека клиента си мисли, че като дава 100 лв за долнище си купува чиста и неносена дреха 😁

# 36
  • Мнения: X
Аз във една ВУ преди години бях свидетел на нещо уникално.Един господин на възраст около 40,като килограми беше доста пълничък.Искаше да пробва едни дънки и вика на продавачката„Госпожо,може ли да пробвам тези дънки” и тя „ама разбира се,защо ме питате има съблекалня” и той „как да ви кажа,нямам бельо”направо паднахме всичките😏

# 37
  • Мнения: X
Пф, аз като бях продавачка, влиза един с бели панталони. Нали знаете, че бялото, каквато и материя да е, винаги прозира. Магазинът е на 2 етажа и мъжкото е на втория. Колежка ми обърна внимание, че му се мандахерцал членът 🤐

# 38
  • Мнения: X
Пф, аз като бях продавачка, влиза един с бели панталони. Нали знаете, че бялото, каквато и материя да е, винаги прозира. Магазинът е на 2 етажа и мъжкото е на втория. Колежка ми обърна внимание, че му се мандахерцал членът 🤐
Хахахх,ще падна😂

# 39
  • Мнения: X
Недей, че няма кой да ме държи 😁

Аз се чудя не ги ли е гнус самите хора, дето са без бельо,да пробват. Имам позната, която получава обриви от ново, прано бельо, затова не носи. Тя не мери дрехи в магазина. Купува и се прибира. Мисля, че много рядко се случва да върне нещо.

# 40
  • Мнения: X
Май не.То има хора непукисти.
Имах една позната която все си купуваше от тези магазини и никога не переше.За какво да харчела вода и прах и си ги нахлузваше така.Викам„Добре де,така ли не ти се обрина дупето”„Нищо му няма”.
Пълен непукизъм😂Оф като се сетя за тая жена ме избива на смях.😂

# 41
  • Мнения: 10 683
Май не.То има хора непукисти.
Имах една позната която все си купуваше от тези магазини и никога не переше.За какво да харчела вода и прах и си ги нахлузваше така.Викам„Добре де,така ли не ти се обрина дупето”„Нищо му няма”.
Пълен непукизъм😂Оф като се сетя за тая жена ме избива на смях.😂

Ее стига де 😁 Как така не ги пере... Аз и ново и ВУ не го обличам преди да мине в пералнята.

# 42
  • Мнения: X
Еми не ще.Нищо им нямало.Много пъти съм говорила ама това е.Тя си е такава.Купи си перде закичи го не прано,блуза си взе,облече я още в магазина-била супер😏

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 14 211
ТА в Хуманната й бях уцелила...
Като каза за Хуманата - единствената ми покупка оттам засега е един яркожълт шал (с етикет), който след няколко пранета още пуска жълта боя, та пушек се вдига. Първия път (прах го с нашите дрехи, след като го натопих във вода отделно) превърна  бял потник на баткото в жълт, бяла жилетка с жълти кантове на бебето - в чисто жълта и нова блуза на баткото на кафяви, сини и бели райета - в такава на кафяви, сини и жълто-бели, на петна, райета.
Накисването на първите две в разтвор на белина доведе само до това, че фабрично жълтите кантове на жилетката станаха по-бледо жълти от бившето бяло пак на нея. Опитите ми да изчистя с разни фокуси раираната блуза също имаха за резултат само това, че синьото и кафявото на места избледняха.

Все пак Хуманата заедно с Фреята ми изглеждат най-добре снабдените и подредени вериги ВУ. Иначе аз пазарувам повече по интернет, специално ВУ - от Ремикс.

# 44
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 655
Само бельо - гащи демек, не бих си купила от ВУ.

От години - вече повече от 10, пазарувам изключително и само от такива магазини. Обичам точно малките "буклучарници". Обичам да се ровя, прекарвам по 2-3 часа, но си купувам каквото ми трябва.
Мразя лъскавите магазини за парцалки по Моловете, пълни с ужасни боклуци за по 50 лв бройката. Мразя брокат, пайети, илюстрации, надписи и всички други модерни финтифлюшки. Да не коментирам дънките - в тесняците имам чувството, че ще получат гангрена тези хора. То е бетер клин Astonished Блеменният клин - в Н&M беше 15 лв един прост клин. След 1 седмица - същия - 5 лв. С все етикетчето.... Познайте кой си нося още Trollface
Нося карго-панталони с по 100 джоба, защото са ми свободни и удобни - само във ВУ ги намирам и то за смешни пари. Тениски и блузи всякакъв модел и вид - също от там. Купувала съм боди - най-трайното нещо, което съм имала. Беше като трико за спорт, но и ужасно удобно и меко. Клинове за под панталона зимно време - също супер трайни, за разлика от трикотажчето, което е и по-скъпо и на второто пране се разтегля.
Обувки - нося 42 номер. В нормален магазин шанса е 1 на 1000 да намеря нещо да ми стане, освен мъжки маратонки. В една ВУ обух зелени кецки, 42 номер - изляти за мен. Прах ги доже няколко пъти - перфектни. Връхни дрехи - шушляк под коляното с пух отвърте - дали дадох и 15 лв. Един балтон от супер дебела и качествена вълна - 2лв. Само копчетата му струваха повече. Не ме вълнуват марки и етикети. Харесвам материя, кройка и как ми стои. Не ми пречи да пробвам, не взимам преди да видя как ми стои. Ходя 2 пъти годишно и имам всичко, което ми трябва. Дори официални дрехи и обувки съм купувала успешно от там.
Последния път за 65 лв се прибрах с 2 торби багаж. Но не нося преди да изпера! И ново и ВУ. Предпазливост.

Така, че съм твърдо "ЗА" ВУ. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт