Избор на лекар и болница?!

  • 638
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте на всички бъдещи мами Simple Smile
Някой може ли да ми сподели мнението си за д-р Едиола Пренди и дали и къде изражда,тъй като съм се насочила тя да ми следи бременността.
За болница се колебая между 1ва АГ болница "Св.София" ,"Шейново" или "Майчин дом".Ще се радвам ако раждалите в някои от тези болници споделят мнение от към отношение,грижи за бебето,условия и т.н.
Благодаря Innocent

# 1
  • Мнения: 501
Най-вероятно и за 3те болници ще получиш лоши мнения. Аз ще си кажа моето, Майчин дом-Касапница , ако не си платиш става още по-зле. Шейново - ако не си платиш... а да и повечето акушерки се държат все едно си им длъжен, така са и повечето доктори ако нямаш избор на екип. Св. София ами там не съм ходила, нито мой познати, но доколкото знам там са основно цветнокожото съсловие на България. Естествено ще има и положителни отзиви, просто аз не мога да дам такива. Успешна бременност. И последно в Майчин дом неонатологията слагат от онези абокати, които свалят направо кожа на новородените.

# 2
  • Мнения: 120
Шейново - ако не си платиш... а да и повечето акушерки се държат все едно си им длъжен, така са и повечето доктори ако нямаш избор на екип

Не съм съгласна ! Раждах в Шейново без екип, ПЛАНОВО секцио по медицински причини. Всички бяха адски отзивчиви с много малки изключения. Д-р Велев (шеф на болницата) е уникален човек и лекар. Всичко беше адекватно и като лечение, и като отношение. Не съм платила нито лев при изписването.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз от Майчин дом съм изключително доволна. Но все пак зависи кой лекар. Благодарение на д-р Дяволов имам две здрави деца. За други лекари не мога да се изкажа. Винаги бих избрала Майчин дом, защото там е най-добрата неонатология, което все пак е най-важното (детето да е добре).
На д-р Пренди не бих поверила нито раждане, нито следене на бременност. Ходила съм 2-3 пъти при нея за профилактика и цитонамазки, но за сериозно нещо бих потърсила сериозен лекар. Тя е много сладка, но ми се вижда малко несериозна. Не я познавам все пак в детайли, може и да греша. Освен това в момента учи втора специалност, което значи че АГ не й е по сърце.

# 4
  • Мнения: 71
За всеки случай би ли ми препоръчала добър лекар няма значение дали е по здравна каса или частно при който да следя бременността си?

Аз от Майчин дом съм изключително доволна. Но все пак зависи кой лекар. Благодарение на д-р Дяволов имам две здрави деца. За други лекари не мога да се изкажа. Винаги бих избрала Майчин дом, защото там е най-добрата неонатология, което все пак е най-важното (детето да е добре).
На д-р Пренди не бих поверила нито раждане, нито следене на бременност. Ходила съм 2-3 пъти при нея за профилактика и цитонамазки, но за сериозно нещо бих потърсила сериозен лекар. Тя е много сладка, но ми се вижда малко несериозна. Не я познавам все пак в детайли, може и да греша. Освен това в момента учи втора специалност, което значи че АГ не й е по сърце.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Д-р Дяволов от Майчин дом.

Общи условия

Активация на акаунт