pomognete mi:))

  • 617
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
daite mi suvet kak da si iztriq boqta  za kosa ot kojata.Edna priqtelka me boqdisa i sega ushite i vratut mi sa v boq kajete s kakvo moga da go maxna, blagodarq vi predvaritelno

# 1
Предполагам, че не ти се намира къдрин или препарат за сваляне на боя от кожата, така че към момента май единственото решение е ако си пушачка (или имаш пушач под ръка) да се почистиш с пепел от цигара. Мокриш памуче, топиш в чиста пепел (без фасофе имам предвид) и търкаш лекичко. Пада всичко. Само внимавай да не търкаш прекалено силно да не се разраниш.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 12
mnogo blagodarq shte probvam vednaga

# 3
  • Мнения: 6 155
С кислородна вода също става  Peace

# 4
За нищо.
Само внимателно и лекичко търкай.  Аз от това не съм имала проблеми, но на някои им драска и за това предупреждавам. Embarassed

# 5
  • Мнения: 883
Може да пробваш и с лимонов сок. Днес го прочетох някъде... newsm78 и се сетих, че една приятелка скоро ме пита...

# 6
  • Мнения: 3 248
Аз доколкото знам с някакъв по-мазен крем или директно с ексфолиант. Thinking
Иначе съм чувала, че и пепел от цигари помагала, ама как се ползва не знам, а и не искам да знам! Sick

# 7
  • Мнения: 111
Пепел от цигари newsm10а за да не стигаш следващия път до нея ,преди бядисването се намажи с кремче по ушетата, вратлето и около слепоочието Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт