НОВА седми4на тема 19/25.06.06

  • 6 962
  • 203
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
привет банда  Grinning
Липсата ви е хванала  Laughing

Лени, привет и от мен  Hug _ предполагам сме адашки  Wink

Нана
много готини снимки, гледам при вас най весело преди сън  Laughing Wink
Слънце грее на снимките  Wink не се оплаквай  Wink Grinning

Татянка, чакаме да се похвалиш скоро с резултати от курса  Wink Flutter

Амейката купонясва с бг мамите  Party гледах шоколадчо на снимки в КлУкарника има тема от последната среща, и нея я видях на една снимка  Grinning

Днес с Емката ходихме на един .... как да кажа и аз незнам... покрай реката е направено като плажове, игрища за бийч волей, има сумати кафенета и капанчета, детски площадки с пясък по хубав и от на Златни Пясъци  Wink Laughing _ хехехе майтап, ама страшно хубав, по хубав и от морския ми се вижда_ и има няколко басейна за дечица, та там Емката кисна  Mr. Green и се търкаля по хубавия пясък  Winkта така до 19ч. заспа още на масата докато вечеряше  Laughing
и тук жеги... не се издържа иначе  Wink при тати си има басейн... ама в Прага ... не Rolling Eyes

# 16
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Нана, не можах да видя клип4ето. Кликвам върху него, но нищо не се полу4ава  Sad

# 17
  • Мнения: 1 860
Mama Strumpf, знам ли и аз защо така. Би трябвало да дава да си го свалиш и тогава да го гледаш. Сега пробвах няма проблем...

 

# 18
  • Мнения: 5 475
Хайде буонаматина от мен!    Hug

Все още ми е червено окото и след 30 мин пред компютъра ме заболява главата...
  Сега най-после ще ви дам линк да зяпате за орхидеите   
 http://www.americanrareorchids.com/
   
     Забравих да ви се похваля , в събота гледахме резултатите на дъщеря ми,минала е годината успешно,много съм доволна има успех по-висок от 80 процента от съученичките й италианки,а да не говорим,че има 7 по френски,който тя никога преди не е учила(миналото лято сама чете един учебник с елементарно ниво)...смешното е ,че по английски има 9    (при положение ,че по enrichment в USA имаше все 100 %)...ама какво да правиш  в крайна сметка 10-ки няма никой!    Не ги пишат!   Чак се чудя преди време как съм се дипломирала с 110 % и лоде във Фиренце...
   Така,че догодина сме последен гимназиален клас,следва матура и живот и здраве - оттам е Холандията!   

  Мама Б,блазе ти за тена..аз съм бяла и минимум 20 дни на море ми трябват,за да добия лек тен...браво и за рибата!Значи гладна няма да останеш,ако има вода наблизо...мерси за съвета -слагах лайка,ама сега съм на антибиотичен крем,а и проблема е ,че нося контактни лещи и сега съм с очила...и постоянно ме боли главата!
  Лени е от нашата ударна група,радвам се ,че е наминала тук да даде рамо на италианската ни групичка! Hug
  Майка,рубеолата се кара леко,а и не повтаря...а и мисля може би 90 процента от децата са я карали,доколкото знам е опасна за бременни жени само! Peace
  Ели...ама вашоч татко с какво се състезава (извинявай,че питам,ама съм пропуснала)...Емката със сигурност е била доволна,децата обичат приключения,а да спиш в палатка си е истинска авантюра ...гледах и снимките голяма сладурка е,да ти е жива и здрава! А за лафчето и аз се познавам с няколко момичета от нашата италианска темичка и се виждаме,даже с някой направо семейно...понеже при нас почти всиките сме женени за италианци и става интернационален купон като се съберем накуп...надмощието обаче е на българския език...по бъбриви сме! Peace
  Маймунка стискам палци за четвъртък,да мине успешно изпит   а!
  Татянка,значи идвате наблизо в комшийско?Къде ще сте във Френско?Малката Миленка ще се справи ли пътя?
    Нана пращам ви от нашето слънце да прогони вятъра.. Hug
   Mama Strumpf Амейка нали е в Бг,уж си беше взела лаптопа ,но явно всички искат да се радват на шоки и нямат време за нас
  Чудя се,гледам Дидка не е писла ..да не би вече малкото Патенце да е факт.. newsm78  Heart Eyes
  И Звездичка ми се губи нещо?Къде си мила?Настроението как е ?  Hug
 
    Това е от мен засега
   Лек ден на всички!

    newsm51

# 19
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Нана, видях го  newsm44  да ти е жив и здрав сладура  Heart Eyes
Добро утро на вси4ки!
Тази сутрин ще ходим в на Тони яслата, той за да играе, а аз на "събрание" с детски психолози по въпросите за бебешкия сън. Да видим дали ще са ни от полза!
Желая ви приятен ден  Hug

# 20
  • Мнения: 5 475
Mama Strumpf  разкажи после,какво са казали психолозите.
 лек ден!  Hug

# 21
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичЕта  Hug

Аз само набързичко влизам, да ви пожелая слънчев и усмихнат ден   bouquet

Този уикенд е сватбата, заминаваме 5 човека рано рано в петък. На мен ми се урежда май кратка ексурзия до Австрия  Flutter (плануваната мноооого работа за другата седмица се отлага мъничко) яхууууу  Party Grinning

Джорджи, и аз съм точно като теб, от леЩи Що конюнктивити съм изкарала  ooooh! Та затова за лайката си знам...почти винаги си я имам в хладилника...А акто работя дълго с компа, много ми изсъхват очите...май е по дорбе с очила, обаче и при мен проблема е главоболие с тях  Crazy Аз никакви очила не търпя, нито слънчеви (ама нося, заЩото иначЕ с тези леЩи ниЩичко не виждам...)

Днес ви сервирам мюсли с мног ядки и манго, зелен чай (изстуден, с парченце джинджър и мед). Има и кафенце (ама аз го отказвам  Flutter)

Нана, супер е хлапенцето ти  Hug А гледах и темичката ти в клюто, по повод беснотиите по пътиЩата...на мен зле ми става от такива неЩа, не успях да изгледам клиповете. Ама браво на теб, за желанието да научиШ и да помогнеШ   bouquet  bouquet  bouquet

хубав ден, мили момичЕта.

# 22
  • Мнения: 5 475
  Crazy Чак сега видях къде е това видео...Нана голямо сладурче е Габи!  Party
  А и аз като Звездичка,нали сме по-нови ,четох и се просветих и за Педро! Wink
 

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 14:42 от Giorgia

# 23
  • Мнения: 7 914
Момичета, вярно, че вече заслужам отсъствие да ми пишете...но в момента сядам на работното си място и само за момент ще отхвърля по неотложните задачки , а докато аз работя  Crazy ето какво съм приготвила за вас:


а за диетуващите:




 Hug  love001 Hug

# 24
  • Мнения: 1 017
Айайайаййй, Звездичке, бива ли така??? След обилен обяд, само зърнах картинките дето си ни предложила, и искам да опитам  Hug  bouquet Hug Осеобено тази за диетуваЩите, неЩо като суШи ама не съвсем, хм?  newsm78
Ти какво точно работиШ?  Hug

Ехооо, къде сте останалите сладурки??  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 5 183
Здрасти, моми4ета!
Първо да кажга, 4е съм ви заблудила малко. Болестта, за която писах, 4е има ве4е 2 слу4ая в плейцентъра на Томи, е Розеола, а не Рубеола. Ина4е, тук дрецата на 15-месе4на възраст биват имунизирани за Рубеола. Благодаря на вси4ки, които писаха по темата Рубеола.  Hug

Дидка, Ели, Нана, много хубави снимки!

Дидонке, много секси бременна си, наистина, браво!!!

Ели, татко ви голям симпатяга! Ама и ти си мацка и половина... взех оба4е да се двоумя на кого прили4а Емка пове4е. Преди си мислех 4е е изцяло на тати, но май не е то4но така, а?  newsm78

Нана, добряк си ти е Вальо, даже и на фотото ли4и. Пази си го и го "коткай", 4е сама с дете не е лесна работа! Дано сте много щастливи заедно!   bouquet

Lennie, добре дошла и ти в седми4ната ни тема. Така де, колкото пове4е - толкова по-забавно ще ни е  Wink Hug

Да, Калида, ние сме 9 ч. преди БГ. Ние сме дефакто едни от първите, които посрещат и Новата Година  Crazy Mr. Green

Леле, Звездице, направо не знам към кои да се при4исля - към гладуващите диети4ки или към недеиети4ките ... ми то много вкусно изглеждат и двете блюда!!!   bouquet  chef newsm78 Embarassed

# 26
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning
Майка,
ето тема за розеолата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78393.0
и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3823.0
той Тонито голям, тази е бебешка шарка, до 3.г. някъде децата е заразна, за по големи ужким не е Wink

Хехехех а за Бадемката... ама нали е руса и синеока и веднага първата реакция на всички е че не ми прилича  Mr. Green обаче и аз виждам прилилики помежду ни  Laughing а сестрата на Мартин пък е единствената която направо огнено обяснява на всеки че Емката ми била одрала кожата  Shocked Laughing че само цвета ги заблуждавал  Joy ами и на двамата изглежда има по нещо, а свеки е напълно обеден че цялата приличала на него  ooooh! Whistling Laughing въобщееее мнения колкото искаш Joy

Нана
и аз чак сега видях клипчето  ooooh! Mr. Green много сладък Габчо как дивее  Joy Laughing

Звезди
ама аз като гледам ще се запиша и към диетната и към калоричната закуска  Laughing

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 15:06 от Eli cz

# 27
  • Мнения: 5 183
ама нали е руса и синеока и веднага първата реакция на всички е че не ми прилича  Mr. Green обаче и аз виждам прилилики помежду ни  Laughing а сестрата на Мартин пък е единствената която направо огнено обяснява на всеки че Емката ми била одрала кожата  Shocked Laughing че само цвета ги заблуждавал  Joy

Така си е, Ели, много прили4а на теб и по4ти нищо не намирам от татито, сега като го загледах и като прати пове4ко снимки на двамата заедно в близък план.
Мерси за линка на тема Розеола. Сега ще 4ета  Hug

# 28
  • Мнения: 6 390
Драгон Кану се казва на бг. - dragon boat racing
http://www.web6757.vs.netbenefit.co.uk/
Това е за вече бивши кануисти като Мартин  Wink който са стари за нормално кану 35
Супер купони са по състезанията, защото един отбор е 22х души  Laughing и като има най малко 10х отбора... а на големите състезания като ходят са хиляди просто хора  Laughing
Обикаля насам натам с тези Драгони наш Мартин, но аз съм доволна че и мен ме водят насам натам покрай тях  Wink Laughing
Мартин е най щастлив че ходиха 10хдена в ШАНХАЙ -преди да се роди Емката, и там страхотни неща разказваше, и разни бивши световни и олимпийски шапиони по Кану е имало, и с тях има снимки с който много се гордее Laughing
ето малко ШАНХАЙски снимки - на който му е интересно
http://dragonboat.cz/Fotky/fotky2004.php?page=PicsShanghai

а като състезание е най щастлив от Световните игри миналата година
http://www.worldgamesdragon.com/
http://dragonboat.cz/Fotky/fotky2005.php?page=PicsDuisburg05

и до сега няма състезание от където да нямат медали  Wink което е най хубавото в цялата работа Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 430
Кой пита за мен newsm78

Тук съм, но не знам до кога - преди малко ми падна тапата и започнаха "лудите" контракции - дано родя днес Praynig че не ми се чака до неделя ooooh!

...стискайте ми палци, че май взе да ме е страх Sick

Целувам Ви Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт