Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 25 тема

  • 77 126
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
А този Атрофилин крем по цялото лице ли го нанасяте? Аз се чудех дали е подходящ за зоната под очите, тъй като там имам "хлътване" и загуба на обем... страх ме е от филърите, но... докога ще се търпя така, не знам. Sad

Аз го нанасях на цяло лице, под очите, клепачи, шия и деколте. Пъпките излизат на чело и около брадичката, както и по ръба на челюстта  в близост до ушите. При първото прилагане няколко, с второто повече, с третото още ... и спрях.

За под очите изрично попитах - казаха, че може, стига да няма реакция, и при мен нямаше.

# 106
  • Мнения: 5 080
Здравейте, мили дами.
Искам да попитам дали някоя от вас се е подлагала на процедурата безиглена мезотерапия, конкретно за устни във Велико Търново и дали сте доволни. Писах на конкретно студио, казаха че има много клиентки и били доволни. За жалост не видях снимки с резултати. 😊
Абсолютно безмислена "терапия".

# 107
  • Мнения: 4 476
Ами,отскоро съм с него.Кожата ми е тънка,да кажем и суха.Усещам я просто по-плътна и жива,но е миналп много малко време и не го маса така,както препоръчват няколко пъти дневно.И хубавпто е,че го усещам тежък върху лицвто си,а това ми е проблем при други кремове.Ще видим.Поне 3 седмици пеепоръчват да се ползва
Ще изчкам да споделиш и след месец примерно. Аз пък съм с мазна кожа и щом е тежък, сигурно ще лъсна веднага.

# 108
  • Мнения: 279
Обаче не знам ако правиш цял нос, дали това включва върха. Иначе цената за цял - 3900 лв., а за връх - 2400лв.
Разбира се, че включва и върха.
Ако е така, по-добре да коригираш целия нос. Утре ще звъня да питам какви са точно условията.

# 109
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ами,отскоро съм с него.Кожата ми е тънка,да кажем и суха.Усещам я просто по-плътна и жива,но е миналп много малко време и не го маса така,както препоръчват няколко пъти дневно.И хубавпто е,че го усещам тежък върху лицвто си,а това ми е проблем при други кремове.Ще видим.Поне 3 седмици пеепоръчват да се ползва
Ще изчкам да споделиш и след месец примерно. Аз пък съм с мазна кожа и щом е тежък, сигурно ще лъсна веднага.

Аз не го усетих тежък, изобщо. Явно е до кожа.

# 110
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли да ми препоръчате клиника/дерматолог, който има богат избор от техника?
Кожата ми страшно много изтъня и лицето ми направо се стопи през последните 3-4 години, а съм на 33 Sad
Искам да направя курс апаратни процедури, за да “събудя” моите си подмладяващи процеси, а не направо да се напомпам с филъри, които така или иначе променят формата, но не и плътността на самата кожа.
И понеже считам, че всеки дерматолог би препоръчал техниката с която той разполага, ми се иска да имам по-голям избор..четох за Venus, александритен, ,
фракционни, радиочестотни и какви ли не още апарати. Един такъв апарат е над 50-60 хл. лв. и естествено когато някой дерматолог/клиника имат само един или два, правят всичко на него. А мен много ме е страх да не ми отслабне още повече лицето. Чували ли сте нещо за lege artis? На сайта им има изброени доста машинки, но никъде не намирам отзиви за тях?

Честно, като на скелет ми е лицето, а не съм отслабвала..ако сте виждали снимки на Радина Кърджилова в най-слабия й период, все едно се гледам в огледалото..и все ме питат дали не съм болна Sad

Та моля за всякакви препоръки за процедури за уплътняване на кожата, които сте ползвали и сте видяли такъв резултат от тях

# 111
  • Мнения: 4 306
Ами,отскоро съм с него.Кожата ми е тънка,да кажем и суха.Усещам я просто по-плътна и жива,но е миналп много малко време и не го маса така,както препоръчват няколко пъти дневно.И хубавпто е,че го усещам тежък върху лицвто си,а това ми е проблем при други кремове.Ще видим.Поне 3 седмици пеепоръчват да се ползва
Ще изчкам да споделиш и след месец примерно. Аз пък съм с мазна кожа и щом е тежък, сигурно ще лъсна веднага.

Аз не го усетих тежък, изобщо. Явно е до кожа.

Не,не-не  е тежък изобщо.Точно затова ми и харесва.Бях в автобуса и явно не съм догледала,че съм пропуснала

# 112
  • Мнения: 4 476
Не,не-не  е тежък изобщо.Точно затова ми и харесва.Бях в автобуса и явно не съм догледала,че съм пропуснала
Ааа, добре. Значи да не се притеснявам от "лъскане". Ще чакам да споделиш след месец дали виждаш промяна. Wink

# 113
  • София
  • Мнения: 3 880
Каква е цената на този крем Атрофилин и откъде го взимате?

# 114
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз го взех за 65 лв.

# 115
  • Мнения: 4 306
за 70 лв. го взех,но от он лайн аптека.Не успях да го намеря в други аптеки,когато бях в БГ
Тук го виждах за 60-70 евро..чудех се дали има разлика в състава

# 116
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Картонената кутия изхвърлих, но мога да снимам флакона - за сравнение.

FBID10203026144330332, може би е добре първо с лекар (дерматолог) да се потърси причината за тази промяна - хормонална ли е, друга ли е, каква е. След това, според констатациите, да се предприемат мерки за възстановяване. Дали има загуба на мазнини, дали самата кожа е изтъняла, тъканите линеят ....

Зачети се за PRF Simple Smile

# 117
  • Мнения: 304
Някой, който си е правил MD кодове да ми каже, надува ли се лицето след тях, за синини ясно че е  до човека, но се притеснявам да не ми ся появят отоци като на устнте като правих.
И още нещо, тази техника дали само с жуведерм се прави или може и с друг филър?

# 118
  • София
  • Мнения: 1 941
Здравейте,
И аз взех Атрофилин - 70 лв. онлайн. Засега съм нанесла 3 пъти. Не ми излязоха пъпки, лек е, даже много бързо попива и се налага да сложа още, за да мога да покрия цялото лице. Веднага след нанасяне кожата става една идея по-стегната. За другите очаквани резултати ще пиша след време. Simple Smile

Исках да ви питам, някой правил ли е мезотерапия с дермапен и има ли ефект?

# 119
  • София
  • Мнения: 3 880
А откъде го поръча, може ли линк?

Може ли също да ми препоръчате колаген за пиене, от който сте доволни?

Общи условия

Активация на акаунт