Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
В този епизод Ива Атанасова ни показва как можем да придадем по бърз и лесен начин обем на косата си, за да изглежда тя по-гъста, плътна и лъскава.

А вие имате ли свои трикове за постигане на обем?

Останалите епизоди от поредицата "Красиви всеки ден с Ива Атанасова" можете да гледате ТУК.

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 16:35 от Pедактop

# 1
Хубаво е момичето, ама защо такива глупости прави - никога не бих си причинила такъв ужас на косата - начесана, че и на правоъгълник...
Само "фафли" остава да плясне отдолу...

# 2
  • varna
Това наистина е не сериозно. Никоя нормална обичаща косата си жена не би си го причинила. Наясно ли сте какво причинява това тупиране,а за капак и лакиране и то на основата на косъма. Следва рев... "Косата ми се къса и цъфтиииииии".

# 3
А ще има ли клип как правилно да се среше после тупираната коса.
Има си трикове и за това.

# 4
  • София
Моята коса е права с тънък косъм. Стои залепена за главата. Опитвала съм доста начини за придаване на обем, включително леко тупиране, но не ми харесва. Най-добрият вариант за мен е да я понапръскам със сух шампоан. Той ми придава най-естествен обем, а и косата ми не е мазна на следващия ден след миене  Embarassed

# 5
Това е ужасно,и толкова вреди на косата и на самия косъм малко хора вече използват този метод. Аз не бих си причинила това на косата ,най полезно и не толкова вредно е с сух шапоан или с обикновен сушоар.

# 6
Аз го правех по едно време (за излизания, не ежедневно), но при мен ефектът беше супер минимален и тупирането се разваляше за 3ч макс. Силно фиксиращи лакове слагах и пак. И накрая се отказах, то е голяма занимавка за едно нищо. Накъсването и изтощаването на косата отделно.

Общи условия

Активация на акаунт