Моля за съвет

  • 737
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте, за пръв път ще участвам във форума и малко се притеснявам Embarassed Чакам първото си бебе през януари 2007г . Насочила съм се към д-р Тодорова от Окръжна болница. Бихте ли си дали мнението, ако имате впечатления от нея? Предварително Ви благодаря.

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Добре дошла във форума!Това е точното място за всичките ти проблеми и вълнения.
Не пишеш от кой град си.
Лека бременност!

# 2
  • Мнения: 8 917
Добре дошла си  Hug и леко раждане ти желая  bouquet Колкото до мение за лекарката - нямам такова Rolling Eyes

# 3
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Добре дошла си  Hug и леко раждане ти желая  bouquet Колкото до мение за лекарката - нямам такова Rolling Eyes
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 353
Според мен е от Варна.Аз раждах в окр. във Варна и там има лекарка с такова име но лошите неще които съм чувала за нея са повече от добрите.
Добре дошла във форума!Това е точното място за всичките ти проблеми и вълнения.
Не пишеш от кой град си.
Лека бременност!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Според мен е от Варна.Аз раждах в окр. във Варна и там има лекарка с такова име но лошите неще които съм чувала за нея са повече от добрите.
Добре дошла във форума!Това е точното място за всичките ти проблеми и вълнения.
Не пишеш от кой град си.
Лека бременност!
Същата лекарка ме изражда и мога да кажа само хубави думи за нея Peace

# 6
  • Мнения: 4 621
Добре дошла  Hug
Лека и безпроблемна бременност и леко раждане ти желая Grinning

# 7
  • Мнения: 1 353
Според мен е от Варна.Аз раждах в окр. във Варна и там има лекарка с такова име но лошите неще които съм чувала за нея са повече от добрите.
Добре дошла във форума!Това е точното място за всичките ти проблеми и вълнения.
Не пишеш от кой град си.
Лека бременност!
Същата лекарка ме изражда и мога да кажа само хубави думи за нея Peace
абе и аз като я виждах на визитациите не ми се виждаше лоша ама другите момичета казваха че била мн.груба. cry

# 8
  • Мнения: 25
Благодаря на всички за посрещането Laughing, много сте мили, но сега вече проблемът е не кой ще ме наблюдава, а дали ще изкарам цялата бременност, защото вчера ми откриха миома на матката. Много съм уплашена, въпреки, че се консултирах с д-р Савулева и с д-р Яков и според тях това е най-малкото зло в моя случай, тъй като съм на 12г.с. и плода се развива много добре.
Много Ви моля, ако има майчета с подобен проблем пишете ми.Ще се радвам, ако мога да почерпя от вашия опит.
В притеснения забравих да напиша, че съм от Варна и съм Ива. Laughing

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ива, моят съвет е да пуснеш нова тема с по-конкретно заглавие. Така повече мами с подобен проблем ще се отзоват.
Стискам палци всичко да мине добре!

# 10
  • Мнения: 25
Благодаря. LaughingМежду другото в събота бях в Карлово, виждам че си от там, защото родът на съпруга ми е от Сопот. Винаги съм чувала, че балканджиите са топли хора, но се убедих едва преди наколко години, когато имах удоволствието да се запозная лично със това семейство. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт