Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 56

  • 44 423
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 16 871
Ето тук може да се провери дали лекарят е изкарал курс по ФМ.
За който се интересува:
Fetal medicine.org, отивате на менюто от страни, избирате за коя специалност искате да намерите специалист:




Отивате на картата и цъкате на България, излизат имената.




 
Това, което съм качила е за лекари, имащи септификат да правят фетална ехокардиография.
Сънипоп, твоята я няма тук.

# 646
  • Мнения: 41
Мерси, момичета. Тази седмица ще повторя изследването и ще отида при ендокриноложката. Ноември беше 2.60, сега 2.20. Май ще трябва да вдигнем дозата.

Аз  съм 25 г.с. също и ходя при д-р Емил Начев в Майчин дом за щитовидната жлеза.Той каза, че вече бебето има собствена щитовидна жлеза и не е нужно да е толкова ниско ТСХ, чак около 1.На мен беше станало 0.3 и ми намали дозата за да се вдигне малко.Мисля, че в този триместър 2 и малко е добре.

# 647
  • Мнения: 528

Моля помогнете за разчитане много се притеснявам Sad

# 648
  • Мнения: 7 776
Е нищо не се вижда, направи принт скрийн.

# 649
  • Мнения: 299
Супер са ти.

# 650
  • Мнения: 1 071
За кое се притесняваш, показателите са супер.

# 651
  • Мнения: 528
Благодаря ! притеснявах се защото нищо не разбрах

# 652
  • Мнения: 14
Dery, а закъснение в цикъла имате ли? Гаденето може да е предизвикано от различни причини...

И аз точно за това исках да ви попитам какво може да бъде .. цикълът ми другата седмица понеделник трябва да дойде поне календарът така ми показва .. всяка сутрин до преди 2 седмици кат стана пиех кафе, обаче вече не мога 😕

# 653
  • Мнения: 5 468
Благодаря ! притеснявах се защото нищо не разбрах

Ами, затова са лекарите Wink

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Ох момичета да се представя и аз на 25 години съм и съм бременна в 28г с от известно време ми се случва ако не всеки ден то През ден да имам вкус на кръв в устата и като изплюя има примесена със слюнката. От венците не е бях на УНГ изписа ми добавка за заздравяване на капилярите според него предвид симптонатиката е от пукане на капиляри, но не съм спокойна много е неприятно.. Не е чак толкова много но вкуса е ужасен и изпада в паника

# 655
  • София
  • Мнения: 2 082
Dery, прекалено рано е за каквито и да било симптоми. Изчакайте закъснение на МЦ, ако има такова и направете тест за бременост.

А за гаденето се обърнете към личния си лекар, защото причините могат да са различни...както физически, така и психически.

# 656
  • Мнения: 561
Ох момичета да се представя и аз на 25 години съм и съм бременна в 28г с от известно време ми се случва ако не всеки ден то През ден да имам вкус на кръв в устата и като изплюя има примесена със слюнката. От венците не е бях на УНГ изписа ми добавка за заздравяване на капилярите според него предвид симптонатиката е от пукане на капиляри, но не съм спокойна много е неприятно.. Не е чак толкова много но вкуса е ужасен и изпада в паника

Аз съм в 15гс и от началото до сега имах кашлица с храчки кръв. Като влязох в 4тия и внезапно изчезна, все едно нищо ми е нямало.

# 657
  • Мнения: 775
Храчки с кръв? 😳 от какво е било? Лекар какво ти каза?

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Ох момичета да се представя и аз на 25 години съм и съм бременна в 28г с от известно време ми се случва ако не всеки ден то През ден да имам вкус на кръв в устата и като изплюя има примесена със слюнката. От венците не е бях на УНГ изписа ми добавка за заздравяване на капилярите според него предвид симптонатиката е от пукане на капиляри, но не съм спокойна много е неприятно.. Не е чак толкова много но вкуса е ужасен и изпада в паника

Аз съм в 15гс и от началото до сега имах кашлица с храчки кръв. Като влязох в 4тия и внезапно изчезна, все едно нищо ми е нямало.
Аз кашлица нямам... Храчки нямам от къде е това чудо нямам идея

# 659
  • Мнения: 16 871
От венците?
Аз имах период, в който кървяа, но минна бързо.

Общи условия

Активация на акаунт