Shure check може ли да отчете на 3-5 ден след половия акт

  • 12 104
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492


предменструален синдром Wink

# 16
  • Мнения: 1 701
И аз съм с такъв тест ... Хич и не искам да му вярвам даже ... Wink

# 17
  • Мнения: 113
Shure check може ли да отчете на 3-5 ден след половия акт (по време на овулация - няколко пъти..Simple Smile
отрицателния тест..означава ли че не съм бременна...Sad


колкото и да ти се иска нито един тест не може да отчете толкова скоро  Crossing Arms Най-рано поне след 14 дни, но и тогава не е напълно сигурно  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 120
Може между 3-5 ден да усетиш разни придърпвания в дясно, но няма гаранция, че е станало. Аз ги усещам, но само веднъж бях забременяла.

# 19
  • Мнения: 1 117
ПМС - пред менструален синдром
и както ти е казала Пенелопа

# 20
  • Мнения: 7 640
Никой тест не може да отчете толкова рано, то тогава още не е станало оплождането Laughing
Винаги се изчаква датата на предполагаемата менструация, ако може се изчаква и малко закъснение и тогава се прави тест.
оплождането със сигурност е станало, ако е имало условия за това, но имплантацията, след която започва отделянето на ЧХГ- не  Peace

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 20:53 от PolarFox

# 21
  • Мнения: 9 077
Еее, айде сега в подробности да изпадаме Mr. Green Wink
Важното е че тестът няма да отчете нищо Laughing

вероятно съм го написала без да мисля особено много newsm78

# 22
  • Мнения: 7 640
Важното е че тестът няма да отчете нищо Laughing
определено Grinning

# 23
  • Мнения: 14
Здравейте отново....аз вече имам хиляди въпроси...но не можах да намеря никъде във форума, това което ме интересува и то е:
Възможно ли е да се получат контракции на матката между 3 и 4 тата седмица от бременността...не е ли твърде рано?
Имам и болки които леко отшумяха ниско долу...какво да правя newsm12

# 24
  • Мнения: 14
трябва ли да отида на лекар или да изчакам

# 25
  • София
  • Мнения: 3 560
На лентичката ти пише, че си в 3 г.с - това би трябвало да означава, че още не ти е дошла лелката. Как разбра, че си бременна?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 841
Пий нош-па макс. по 4 таблетки на ден, обади се на лекаря си,болки е много вероятно да имаш, но пък контракции Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 120
Няма тест, който да отчете толкова рано. Отчитат най-рано 12 ден след ову.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 841
Защо да няма бе Даре, 3 седмици и 5 дена си е 26 ден на цикъла, имала е късмет, че е видяла двете черти толкова рано, случвало се е много често, виж аз видях положителен тест на 6 дена закъснение, при това бледа черта...

# 29
  • София
  • Мнения: 3 560
Мисля, че зависи колко дни й е цикъла. Тук бях чела преди време, че някои много чувствителни тестове отчитат по-рано, но пък е възможно това да е така наречената "химическа бременност". За това се съветва тест след закъснение.

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 11:47 от green_dawn

Общи условия

Активация на акаунт