Юлчета 2018- тема 3

  • 78 005
  • 734
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 1 096
Здравейте и от мен, да се похваля аз от вчера пак съм жена Grinning

dolly, това не го разбрах! 🙄Да не би да значи, че си се върнала към нормалния си полов живот? ☺


Или пак МЦ?

# 421
  • Мнения: 243
Здравейте и от мен, да се похваля аз от вчера пак съм жена Grinning

dolly, това не го разбрах! 🙄Да не би да значи, че си се върнала към нормалния си полов живот? ☺️

Не, това го минахме 😂 , върнах се към нормалния МЦ 😁

# 422
  • Мнения: 312
Да се похваля и оплача едновременно 😆
За по-малко от седмица на Дари й избиха две долни зъбчета и две горни също са на път....съпроведено е с големи кризи и рев на всеки час през ноща.
Преди 4дни й сложиха и трети прием за Пентаксина и Синфлорикса ,за първи път ми вдигна 38,5 температура,милото ми за минути така се отпусна.Слава Богу с малко Панадол и КуулПач лепенки успяхме да я свалим.
От снощи пък с яко кашлица и запушено носле....а педиатърката но в неделя не си вдига телефона 😤

# 423
  • Мнения: 243
Да се похваля и оплача едновременно 😆
За по-малко от седмица на Дари й избиха две долни зъбчета и две горни също са на път....съпроведено е с големи кризи и рев на всеки час през ноща.
Преди 4дни й сложиха и трети прием за Пентаксина и Синфлорикса ,за първи път ми вдигна 38,5 температура,милото ми за минути така се отпусна.Слава Богу с малко Панадол и КуулПач лепенки успяхме да я свалим.
От снощи пък с яко кашлица и запушено носле....а педиатърката но в неделя не си вдига телефона 😤
Ама какви са тези ваксини посред грипна епидемия! Тея доктори за норматив ли бързат нещо,толкова ли не можаха да изчакат една седмица да го надупчат детето! Дано високата темп да е от зъбчетата, а не от грипа, че е ужасен!!! Педиатърката ви явно е като моята, тя и в обедната си почивка си изключва телефона Rage

# 424
  • Варна
  • Мнения: 630
Моят педиатър каза да въведа първо месо,после седмица почивка и след това жълтък. Демек сега Сами е на 6м и 3 седмици и от скоро захранен с месо,тази седмица въвеждам жълтък. Но той ми го каза това когато бяхме на предната консултация. Аз се бавя малко с този жълтък. Реших да посвикне с месото първо. И нова каша не съм предлагала още,кара си на оризовата,кояго много го запича,въпреки ,че комбинирам с плодово пюре.     
Мами сега ,когато сме в предгрипна епидемия,отменени ли са ви проф прегледи при педиатъра??? Ние имаме час за петък,че и хепатитна ваксина трябваше да слагаме. Май не е лошо да отменя часа? Тази хепатитна е пълна глупост на бебета да се слага. Като знам и за какъв малък период от време покрива. Само да се разхищават пари от ЗК.
Сега видях и Доли е писала за ваксини по време на грипна епидемия. Знам ,че до вторник във Варна са забранени детските консултации и женските и имунизациите. Но това за Варна!

# 425
  • Мнения: 3 439
Докато не отшуми грипът изобщо няма да звъня на личната (педиатърка) за консултация и направления. Зор нямам. Пък и тя като вашите често с изключен телефон. Чудя се и нея какво да я правя.
Вчера и днес беба яде карфиол и ѝ хареса. Никога не съм купувала карфиол до този момент, а и какво му хареса, пълна мистерия Joy
Утре имам малко пащърнак, после 2-3 дни броколи, имам и замразена истинска тиквичка. После съм предвидила заешко и разбрах сега от вас за паузата между месо и жълтък. Планирам след това плодове и каши. След, което ще я запиша на детска кухня около годинката. Разбира се това са само теории и всички знаем, че с деца много лесно си променяш мирогледа и плановете Joy
А как мирише вечеееееееее Grinning

# 426
  • Варна
  • Мнения: 630
Амфибия,аз обожавам карфиол и го хапвам под всякакви форми. Когато е минал термична обработка сладни и може би затова малките го хапват на пюре. Вчера давах на моя комбинирано пюре с карфиол и накрая го близнах да видя вкуса,ами сладнеше доста,даже повече от плодовите пюренца.

# 427
  • Мнения: 354
Ние сега минахме само консултацията, без да слагаме ваксина. Ще я сложи другия месец,така се разбрахме поне.
При нас също има грипна епидемия !

# 428
  • Мнения: 312
Dolly ,изключително права си!Всеки път ме упреква,че закъснявам с ваксините...а съм ги отложила едва с месец и половина!
Ядосвам се на себе си,че позволих да надупче детето ми при тази епидемия.
Evropa-varna : Ние сме от Варна и педиатърката ни е една от най-прехвалените в Майчин Дом.Четвъртък пред кабинета й имаше няколко бебета за ваксини и два пъти повече болни дечица 😡

Някоя от вас давала ли е шуслерови соли 2 и 3?

# 429
  • Мнения: 683
При нас здравите бебета чакат в отделна чакалня. Болните и възрастните (понеже е и GP), са на отделен етаж. Та понеже сме много назад мисля и ние да сложим Симфлорикс. Ще видя обаче какво ще каже другата седмица.

# 430
  • Варна
  • Мнения: 630
Аз давах шуслеровите соли,точно 2 и 3. Когато беше сополив. 2 пъти по 1 таблетка и от двете. Незнам дали му помогнаха,давах му и вит ц и спрей в носа пак хомеопатичен и физ рр .

# 431
  • Мнения: 243
Имунокинд давам, да чукна на дърво с малкия ни заобикаля грипа, а всички около нас го изкараха

# 432
  • Мнения: 687
Здравейте и от мен, да се похваля аз от вчера пак съм жена Grinning

dolly, това не го разбрах! 🙄Да не би да значи, че си се върнала към нормалния си полов живот? ☺️

Не, това го минахме 😂 , върнах се към нормалния МЦ 😁
Ахахаха, по тази логика бременността и кърменето явно ни правят мъже??? Joy Joy Joy

На мен хич не ми липсва и не се чувствам по-малко жена Simple Smile Предните пъти нямах по една година след раждането, силно се надявам на поне толкова и този път, а и повече никак няма да откажа! Но честито, щом теб те радва, де Simple Smile

# 433
  • Мнения: 243
Здравейте и от мен, да се похваля аз от вчера пак съм жена Grinning

dolly, това не го разбрах! 🙄Да не би да значи, че си се върнала към нормалния си полов живот? ☺️

Не, това го минахме 😂 , върнах се към нормалния МЦ 😁
Ахахаха, по тази логика бременността и кърменето явно ни правят мъже??? Joy Joy Joy

На мен хич не ми липсва и не се чувствам по-малко жена Simple Smile Предните пъти нямах по една година след раждането, силно се надявам на поне толкова и този път, а и повече никак няма да откажа! Но честито, щом теб те радва, де Simple Smile
Е шегувам се за "жената" разбира се, не че ме радва, ама по-добре да дойде отколкото не Wink))

# 434
  • Мнения: 160
Момичета, как данпродължа?
До сега съм дала картоф, тиква, пащърнак, морков, тиквичка и утре почвам сладък картоф. После мисля авокадо. И после какво? Плодове може ли? Мислех си няколко плода и после месото. Обаче кога да ги давам тези плодове, след обед ли? Да кажа, че нямам заместен обяд, яде по 80 гр, повече не иска. Пея песнички и върви пюрето, ама го яде около 40 мин.

Общи условия

Активация на акаунт