Незнам какво да мисля .... правя

  • 1 629
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 134
Здравейте мили момичета,
Незнам какво да мисля вече и се побърквам.
Закъснява ми вече 5 дена, а тестовете за бременост са ми отрицателни!!!
Никога през живота ми досега не ми е закъснявало освен един път, когато бях бремена  Laughing
Винаги ми е точно на 28 дена, мноооого рядко на 27.
От две години се опитвам да забременея и нищо не се получава.
Имаме дъщеричка почти на пет годинки, но много си мечтая за второ дете....
Ако не съм бремена, както ми показват вече три теста, тогава какво може да ми е и какво трябва да предприема?
Да ходя ли на доктор?
Толкова се зарадвах, като ми закъсня ........, но по всичко личи, че ще лекувам нещо, а няма да си дебелея блажено!

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
направи си кръвен тест за всеки случай.
възможно е овулацията ти да е била по-късно, или просто да е цикъл без овулация.
Не се притеснявай, посети лекар

# 2
  • Мнения: 134
Кръвен тест в болницата/поликлиниката  ли да си направя?
А как така цикъл без овулация? Embarassed

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Кръвен тест може да направиш в някоя лаборатория от типа на Цибалаб примерно, виждам че си от София. http://cibalab.com/

За циклите без овулация или така наречените ановулаторни цикли - ето една тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22369.0.
В рамките на нормалното е да има 1-2 такива цикъла годишно.

# 4
  • Мнения: 134
В рамките на нормалното е да има 1-2 такива цикъла годишно.

Срамно ми е да го призная, но за първи път чувам за такова нещо!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
жената трябва да има ВСЕКИ месец цикъл за да са наред нещата - как така имаш 1-2 пъти в годината и не те е притеснявало това????????

# 6
  • Мнения: 902
Изчакай още няколко дни, може да е инцидентно състояние. При мен се получи такъв цикъл януари месец. Дойде ми след 9 дни закъснение и 3 отрицателни теста. Не се е повтаряло и не се е случвало преди това.
Кръвен тест можеш да си направиш в Кандиларов. В Цибалаб го правят само два дни седмично, а тук
http://www.kandilarov.com/ - всеки ден. Резултатите излизат след 2 часа.
Късмет.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
жената трябва да има ВСЕКИ месец цикъл за да са наред нещата - как така имаш 1-2 пъти в годината и не те е притеснявало това????????
хайде да прочетеш внимателно. Говори се за 1-2 ановулаторни цикъла годишно!!! а не 1-2 цикъла годишно

# 8
  • Мнения: 134
жената трябва да има ВСЕКИ месец цикъл за да са наред нещата - как така имаш 1-2 пъти в годината и не те е притеснявало това????????
хайде да прочетеш внимателно. Говори се за 1-2 ановулаторни цикъла годишно!!! а не 1-2 цикъла годишно


Аз досега никога не съм имала пропуск на цикъл, нито закъснение, както мисля, че се разбира от първия ми постинг!
И понеже ми е за първи път, наистина ми е адски притеснено!
Утре сутринта ще отида в Кандиларов за кръвен тест!
Благодаря на всички за отговорите и за доброжелателните мнения!

# 9
  • Мнения: 3 376
Аз досега никога не съм имала пропуск на цикъл, нито закъснение, както мисля, че се разбира от първия ми постинг!

Никой не говори за обратното Laughing Явно или на част от хората не им е ясно, че пропуск на овулацията не значи пропуск на цикъл, или не ви се чете внимателно  Wink Хайде успех на теста утре Peace

# 10
  • Мнения: 508
Отиди на лекар,когато има кисти,сьщо 3акьснявая цикьльт.

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
хм извинявам се - не съм чела като хората или мозъка ми не есработил /ако го има Wink_/

успех утре и дано да се похвалиш!

# 12
  • Мнения: 134
Бях днес на лекар и .... нищо немогат да ми кажат
Гледаха ме почти един час на ултразвук и няма "симптоми" да ми идва скоро,
няма и бременост за мое наистина ОГРОМНО съжаление..... , няма и никакви кисти ... абе нищо ми няма!
Някак си живеех с някаква надежда до днес, че може
тестовете да са грешни, неверни и т.н., но уви верни са си били
Пуснах си всички възможни изследвания в Кандиларов и утре сутринта всичко без това за хламидия ще са ми готови .... и
ще видим
Не ми дреме вече дали ще ми дойде или не - щом ПАК не съм бремена ми стана едно такова апатично всичко Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 13
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
а хормонални пуснаха ли ти - и аз на УЗ бях супер, но причината за безобразните ми закъснения от по 20 и повече дни се оказаха хормонални (високи нива на пролактин и инсулин)

# 14
  • Мнения: 508
Бях днес на лекар и .... нищо немогат да ми кажат
Гледаха ме почти един час на ултразвук и няма "симптоми" да ми идва скоро,
няма и бременост за мое наистина ОГРОМНО съжаление..... , няма и никакви кисти ... абе нищо ми няма!
Някак си живеех с някаква надежда до днес, че може
тестовете да са грешни, неверни и т.н., но уви верни са си били
Пуснах си всички възможни изследвания в Кандиларов и утре сутринта всичко без това за хламидия ще са ми готови .... и
ще видим
Не ми дреме вече дали ще ми дойде или не - щом ПАК не съм бремена ми стана едно такова апатично всичко Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Ееееее, не се предавай така бьр3о де.Чакай да видиш ре3ултата от и3следванията и пак наново с опитите.Как не ти дреме дали ще ти дойде или не?Ако не ти дойде 3начи нещо не ти е наред.По добре да ти дойде и да подновите опитите,отколкото да са ти 3ле хормоните и да се влачиш после по доктори.Я виж да потьрсиш още едно лекарско мнение.Дано са ти добри ре3ултатите.Кьсмет.

# 15
  • София
  • Мнения: 23
Няма страшно jufi, дори и никога да не ти е закъснявало се случват такива неща в резултат на някакво напрежение, нерви или рязка смяна на температурата. На мен след години наред редовен цикъл започна да ми закъснява когато искахме детенце и се бях много изнервела. Тогава лекарката ми го обясни. Но няма лошо че си си пуснала тези изследвания, щом искате бебенце , те само могат да ти помогнат. Стискам палци всичко да е ОК newsm10

# 16
  • Мнения: 134
Много ви благодаря момичета за милите и оптимистични думи.
Пуснах си и хормонални изследвания, така че ще ги видим и тях, като излезнат.
Докторите ми казаха, че може да е от нерви, време или от това, че за два месеца отслабнах 10 килограма и да са се натрупали нещата просто.
Благодаря ви още един път и на всички ви УСПЕХ!

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 185
А кои хормони ще изследваш?

# 18
  • Мнения: 9 582
Скоро гледах предаване по ТВ, че при рязка загуба на кг. цикълът почти винаги спира (или става не чак толкова редовен). Дано да е само от това и всичко да се оправи и после да си дебелееш блажено.

Общи условия

Активация на акаунт