Не мога да открия

  • 1 796
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Имаше една тема за бързо сгъване на фланелка T-shirt,но не мога да я намеря Embarassed. Траябваше ми за да видя как се сгъваше фланелка за 2 секунди Shocked. Ако някой се сеща за линка или подобен  линк ще бъда благодарен Praynig да го напише тук Peace. Беше по мой спомен клипче и после картинки ред по ред какво се прави къде се хваща, какви движения се правеха. Очаквам включване  ooooh!

# 1
  • Мнения: 805
Когато я сложиш върху такъв картон


Този начин ли ?

# 2
# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 230

това е но ми трябва онова клипче дето един го прави страшно бързо ... това е показано за да е видимо за всеки как става. Благодаря за сега

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Това е адски удобен начин.От както го видяхме синът ми така си сгъва тениските  Hug

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не мога да го направя. Разгънах всички налични 17 броя фирмени тениски. Сега трябва да ги сгъна по нормалния начин. Направо нямам акъл ooooh!

# 8
  • Мнения: 819
Не мога да го направя. Разгънах всички налични 17 броя фирмени тениски. Сега трябва да ги сгъна по нормалния начин. Направо нямам акъл ooooh!


Тъкмо щях да питам за какъв дявол ти трябва толкова бързо да сгъваш..ама май става дума за магазин ? Ако правилно съм разбрала,де  Laughing

# 9
  • Мнения: 230
Не мога да го направя. Разгънах всички налични 17 броя фирмени тениски. Сега трябва да ги сгъна по нормалния начин. Направо нямам акъл ooooh!

да не те напипа шефа да те пита ти в нета ли стоиш или в магазина работиш  Laughing

# 10
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ето малко по-различно показано:

http://www.youtube.com/watch?v=1RUBP5e0_js&search=japan%20it … ato%20skin%20peel

Много е лесно!

# 11
  • Мнения: 2 732
Това е адски удобен начин.От както го видяхме синът ми така си сгъва тениските  Hug
Ама със картон ли си ги сгъва  newsm78

# 12
  • Мнения: 805
Това е адски удобен начин.От както го видяхме синът ми така си сгъва тениските  Hug
Ама със картон ли си ги сгъва  newsm78
Не, не. Това с картона е друго.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не мога да го направя. Разгънах всички налични 17 броя фирмени тениски. Сега трябва да ги сгъна по нормалния начин. Направо нямам акъл ooooh!

да не те напипа шефа да те пита ти в нета ли стоиш или в магазина работиш  Laughing

Хихихи. Едно от удобствата да си шеф е, че си имаш кабинет. И, ако искам, мога и да ги шия, не само да ги сгъвам Joy

# 14
  • Мнения: 6 887
Успяяяях newsm44 Разбрах къде ми е грешката, обаче пък като го направих най-сетне не ми хареса как е сгънато Joy

Общи условия

Активация на акаунт