Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 дек. 2018, 15:13 ч.

Търсене на нови имоти в София

• 2 364
  • 21
  •   2
Отговори
# 15
Когато не си в София трудно човек би се справил без брокер.

# 16
Имам чувството, че цените са се увеличили?

# 17
Мерси на всички, до тук доста полезни мнения, с изключение на някакъв галош Notaris. Най-полезното обаче е на despereta за сега с градоустройствения план на София. Хитро е и натам ще се насоча. Не ме интересува как е по другите страни, дали съм тарикат и така нататък. На брокер пари няма да дам. Продължаваме с предложенията за схеми без посредници и чисто купуване на имот. Темата явно се оказа полезна 👍

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 16:53 от Anivas

# 18
Живяли сме е “нови” сгради-никога повече. Не мога да разбера хората, които се набутват в килерчета 12 кв.м., гледат съседите на 2 ръце разстояние и се примиряват с липсата на зелени площи и въздух. Много много малко новостроящи имоти изобщо се доближават до градоустройството отпреди 30г.

# 19
  • София
Мен пък не ми понася миризмата на кисело зеле във входовете, мушкатата и канапетата по площадките и сивите панелки. Така че за всеки влак си има пътници, нека не генерализираме Wink

# 20
Аз пък ненавиждам старите кооперации в центъра на града. Тъмни и високи входове. Мирис на старо и застояло.
Неприветливи огромни апартаменти и замазани прозорци.
Има хиляди хора които биха дали мило и драго да живеят там.
Така че за влака и за пътниците е много вярно.

# 21
Галош - якоооо. Добре дошли в София. Като във ваше село е, само пътувате малко повече до работата.

Общи условия

Активация на акаунт