Чувствате ли се на годините на които сте?

  • 58 941
  • 1 162
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 945
С този третиноин кожата ще ти стане като пергаментова хартия -зарежи го .
Външните мазила не помагат много , ей по горе една съфорумка го е написала добре
Трябва да имаш дух, живец желание за купони , да се смееш , спортуваш
и хич да не ти пука за мнението на Сульо и Пульо ..какво ще кажели ..

# 271
  • София
  • Мнения: 12 374
И да се храниш правилно, да спортуваш, да спиш качествено Simple Smile

Не знам какво е третиноин, отивам да чета и да се образовам. Моите мазила са крем, серум, 2-3 вида масла.

Никога не съм се къдрила и изправяла, неам нерви. Една боя веднъж на 2-3 месеца и толкоз. Самата боя (Пол Мичъл) е добра и държи, дава хубав блясък - съответно си избива парите.

# 272
  • Мнения: 30 802
To ясно- живец, ама като си платиш няколко пъти с лихвите спорта, купона, че дори и много емоции и после си на парца...почва да минава меракът. Аз ако спортувам като на 20, ще си събирам дъртите кокали.

А третиноинът не изтънява кожата и е единственото нещо, което всъщност връща времето назад, като стимулира регенерацията на колаген в долните слоеве на кожата.

А, хубав сън...какво беше това?

# 273
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Ох, много сте забавни.Simple Smile

Това за дъртите кокали и аз го установявам за жалост. Онзи ден реших да прескачам препятствия с детето. Направих си едно високо като за ръста си, скокнах няколко пъти, и вече 3 дни ходя сецната, хаха.

На фризьор не съм ходила от 2003-та. Кълцам се сама.



# 274
  • Мнения: 12 473
Ох, да..и аз съм с тежка дискова херния. Но не е от възрастта..)) Има и млади хора с такива хернии..)

Обаче рязко се сбабичосвам като ме свие, факт.

# 275
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Явно не е, защото съм така от 25-годишна. И не е от килограмите.
Ама забравям за това, и после...

# 276
  • Мнения: 6 468
Ама разбира се, че кокалите не са това,което бяха Grinning Не мога да подскачам като млада кобила,много ясно. Само че това, поне за мен, не е оправдание. До човек си е.
На 43 съм и не знам сега, сигурно не е за писане, ама тези тритонини или каквото там беше не ги познавам..Flushed Може и невежа да съм.
Наясно съм със себе си и какво ще се случва занапред. Не ми е драма, ама изобщо. Мажа се с дневни кремове, пише на тях антиейджинг  Joy Колкото за пред себе си, да не се самообвинявам, че видиш ли, голяма съм мърла. Ама и те за по десетина, дванаЕсе лв...Давам си ясна сметка колко са анти... нали. Боядисвам се, маска на косата чат, пат...и това е.
Не съм и от тези дето пък се имат за дваЕсе...някакво чикамонто. Старая се да се обличам като за възрастта си. Ами това е. Суетна съм, разбира се, но без припадъци обаче.
Единственото ми притеснение е, че работата ми е много тежка физически и се надявам да съм в състояние да я върша поне още малко време. Но, каквото такова.

# 277
  • Мнения: 11 505
За да имат ефект антиейдж продуктите, трябва да са скъпи. Плащаш и веднага ти се опъват 'сички бръчки Simple Smile

# 278
  • Мнения: 6 468
За да имат ефект антиейдж продуктите, трябва да са скъпи. Плащаш и веднага ти се опъват 'сички бръчки Simple Smile
И тъй като не мога да си ги позволя, за тези пари, за които си ги купувам, поне успяват съвестта да ми приспят Grinning
Нищо, че огледалото друго показва..Joy

# 279
  • София
  • Мнения: 12 374
Старая се да се обличам като за възрастта си. Ами това е.

Как трябва да се облича една 40+ жена? Аз от 30 години нося едно и също - като стил, де, не размер Smile Айде, преди летата слагах чат-пат некви рокли, но сега цъ. Не мога да се занимавам с висене пред гардероба, пък кое с какво си отива, пък аксесоари..не ми идва отвътре. Дънки, тениска/блуза, суичър и това е. По официални поводи не ходя, по фенси места за пиене/ядене също. Представям си ако сложа нещо по-така и отида във Фенс-а или Тънка червена, ще изпъкна като муха в супата. Последно съм слагала сако като ученичка мисля, за една пиеса.

Няма обличане според възрастта и в този смисъл, не ми пречат по-възрастни жени, които слагат по-смели неща. Щом им харесва, файн. Аз не нося късо не защото съм на едиколкоси години, а защото не е моят стил.

# 280
  • Мнения: 30 802
За съжаление, някакви страстоубийки от колекцията на Дафни вече ми ходят. И вече изглеждам по-смислено с дамски, не тийн/вещерски бижута. Абе - старост нерадост.

Няма скъпо-евтино, единственото вещество с доказан анти ейдж ефект, е третиноин - който е форма на вит. А. Най-скъпите кремове имат мааалки дозички ретин или третиноин, останалото е маркетинг. Третиноинът е строго рестриктиран на запад, обаче може да се намери в индийски формули, турски вариант и в Гърция. Едно време го имаше и в БГ, сега не го правят.

# 281
  • Мнения: 6 468
Таис, тук ме "хвана" Grinning
Защото си имам някакви скрупули ли да го нарека,абе поставям си някаква граница...Не мога да сложа нещо късо от поне седем, осем години..Не знам, защо. И аз харесвам смелото облекло. Но повече от дънки, потник, тениска...Не мога се пречупя. А за рокли пък..хич. Само на бала си и на сватбата си бях с рокля. Миналото лято сложих една спортна по тялото .Ама се чувствам неудобно. Защото съм слаба и ми стоят като на закачалка, а аз съм идеалната дъска за гладене Joy

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 20:45 от Thirteen#

# 282
  • Мнения: 54 347
Страхотна си, Thirteen! bouquet

И аз веднъж да хвана снимка. Simple Smile
Как не можеш късо и рокля, на тази крехка фигура всичко ще ти е ОК.

# 283
  • София
  • Мнения: 5 883
За да имат ефект антиейдж продуктите, трябва да са скъпи. Плащаш и веднага ти се опъват 'сички бръчки Simple Smile
Даже не е нужно да се мажеш...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 284
  • Мнения: 12 473
Чудна, 13-тийн. Та  на колко си, казваш? )  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт