А с какво ...

  • 6 492
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 920
А бе, то е ясно, че компито няма да измести вестника - не можеш да се убришеш с него.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 271
А бе, то е ясно, че компито няма да измести вестника - не можеш да се убришеш с него.
Няма ли някоя програмка за целта.........

# 32
  • Мнения: 2 212
А бе, то е ясно, че компито няма да измести вестника - не можеш да се убришеш с него.

Че принтерите за кво са?!  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5 228
А бе, то е ясно, че компито няма да измести вестника - не можеш да се убришеш с него.

Е те тоа лаф ми стана най-любим!  Mr. Green

# 34
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
ох, отдавна не съм се хилила така

# 35
  • Мнения: 2 332
... си бършете задниците?
И подмивате ли се, като ходите по голяма нужда, или ползвате влажни кърпички. Или може би билетче с дупка в средата (това, което сте откъснали, за да стане дупка, ползвате за чистене на остатъците под ноктите).

Дайте, като сме тръгнали да си говорим глупости за това как спим, как ядем, как си духаме носовете, как пърдим, как си скубем космите по брадата, как ... Брей, то бива клюкарник, бива...
Та така, какъв ви е ритуалът, като се изсерете? Много ме вълнува .

Браво за темата!  Peace Напоследък и на мен ми прави впечатление, че абсолютни глупости се пускат като теми - и се чудих дали народа не е масово изкукал... Явно не само аз мисля така, което ме успокоява.

# 36
  • Мнения: 1 629

А бе, то е ясно, че компито няма да измести вестника - не можеш да се убришеш с него.

Как пък да не можеш, може, може, но после и него ще трябва дъ бършеш.

# 37
# 38
  • Мнения: 10 758
Ич не се и бриша.Вестници няма, друг по -мек папир тоже.Слагам само кафяви гащи, та да не личи Mr. Green

# 39
# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Щото са и свършили вестниците Joy

# 41
  • Мнения: 1 120
Тази тема изби рибата бре hahaha
За какво ни е да се бършем, аз карам на памперси по една седмица Mr. Green

# 42
  • Мнения: 819
Аз се чудя що секна темата за лимонадата и пъпчето,а те къде се преместили... newsm78

# 43
  • Мнения: 10 758
уф, не се сетих за тва Mr. Green
Ми да действа като мен hahaha

# 44
  • Мнения: 1 546
Голем смех падна... newsm62 smile3550

Общи условия

Активация на акаунт