Много ниско кръвно

  • 4 430
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
Моето преди беше 110/70  сега е 80/50-чувствам се чудесно ,но при мен е от жегите и бебчо Hug
С ниско кръвно не можеш да попречиш на бебеправенето Hug Айрян с повечко сол също помага Peace
Успех   bouquet за всеки случей си пусни едни контролни изследвания Hug

# 16
  • Мнения: 157
А на мен кръвното ми е и 80/50 понякога...Да не говорим какво гадене падна на път за морето Rolling Eyes надявам се да не е случайно Praynig Вече стават 2 години от сватбата.

# 17
Я и мен ми се гадеше на път за морето! Да не е от магистралният въздух? Simple Smile
Дано НЕ!

# 18
  • Мнения: 2 120
Диана, казвай сега какво става с твоето гадене, че милите съфорумки преброяват бременните. Wink

# 19
  • Мнения: 560
Охоооооо, гепих я Mr. Green
Мнооооооооого ми е приятно, Дианче Mr. Green Аз съм преброителя Mr. Green Айде сега идвай в статистиката веднага Wink Тая седмица рекорди ще се чупят Laughing Казвай добрата новина! Hug
Между другото, Дарче, мерси, че я издаде, аз кръжах из форума като смахната докато я открия Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 391
Mia, много си сладка Hug Ще те заплюем за преброител да знаеш:-)
И другата седмица да станеш рано в понеделник, да пуснеш пак тема, че много късмет донесе:-)

# 21
  • Мнения: 560
Mia, много си сладка Hug Ще те заплюем за преброител да знаеш:-)
И другата седмица да станеш рано в понеделник, да пуснеш пак тема, че много късмет донесе:-)

Благодаря, благодаря bowuu Ще ги гоня до последно, ей Mr. Green Всички ще си признаят Mr. Green
Уф, Поспаланке, с удоволствие ще пусна и друга седмична темичка, ама Уиш си е заплюла другата седмица Laughing Била измислила страшно заглавие Laughing

# 22
  • Мнения: 1 701
 Laughing Aко всяка седмица е пълна с толкова добри новини и причината е твоя късмет, значи седмичните теми ще ги пускаш само ти! Simple Smile
Толкова положителни тестове за една седмица...
А сме още сряда! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 560
Laughing Aко всяка седмица е пълна с толкова добри новини и причината е твоя късмет, значи седмичните теми ще ги пускаш само ти! Simple Smile
Толкова положителни тестове за една седмица...
А сме още сряда! Simple Smile
ЕЕЕЕЕ, Уишче, ти си по - голяма късметлийка от мен - нали знаеш защо Wink Така че - давай ти другата седмица и гледай да не се успиш Naughty Laughing А заглавието почвай да го мислиш още от сега Mr. Green

# 24
  • Мнения: 157
Уви, не съм в списъка Cry А такива надежди хранех... Я ми кажете нещо за цветната бременност? Сега пък на това се надявам  Praynig

# 25
  • Мнения: 560
Дианче, не се разстройвай мила Hug Прочети в седмичната тема - мисля че svetli беше писала нещо по въпроса за цветната бременност Hug

# 26
  • Мнения: 4 306
 spam2
Момичета, защо спамите темата на Гигилче?
Последните мнения са тип чат. Седмичната тема е за подобни обсъждания!

Общи условия

Активация на акаунт