За празниците, семейните моменти и дългите закуски

  • 21 196
  • 483
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 070
Обичаме препечени филийки с масло и шерена сол,  палачинки и мекички. Придружени с кафе Simple Smile

# 31
  • Мнения: X
През почивните дни, когато има повече време - палачинки или гофрети. Може и пържени филийки. През другото време тостери или макарони.

# 32
  • Мнения: X
Приготвям сутрин тънки, препечени филийки ръжен хляб. Намазвам ги с дебел слой истинско масло с висок % масленост. Гарнирам с голямо парче мазно сирене/кашкавал.

# 33
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
След като бебочка твърдо отказва попара, така всички вече хапваме всякакви сандвичи и принцеси. Препечени на тостера, направо намазани на филийките или на сандвич-тостера, с яйце и сирене или с кайма. А вчера правих кус-кус с масло и сиренце.

# 34
  • Мнения: 989
Аз и мъжът ми редовно закусваме препечени филийки с масло и домашно приготвена шарена сол( сега зимата ги печем направо върху печката, няма такъв вкус). Любимата закуска на детето е попара с масло и сирене.

# 35
  • Мнения: 19 007
Закусваме  филийки с масло и сирене (или кашкавал/колбас)

# 36
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
Обожаваме за закуска - палачинки, гофрети, пържени филийки, ноо най-често си правим препечени филийки с масло и сладко ( когато нямаме много време) 👌

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Любими на децата са принцеските с яйце и сирене, палачинките, пържените филийки. Момчето ми обича и юфка, кака му дори не опитва. Хапват също и макарони, принцеси с кайма, сандвичи с масло и сирене. Обичат много и с колбас, но избягвам да им давам. Наблягаме най-вече на млечните продукти. Домашната баница също е на почит, със спанак и сирене дори е предпочитана от дъщеря ми.

# 38
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Палачинки.

# 39
  • sofia
  • Мнения: 1 944
У дома, през уикендите се правят палачинки.Моят мъж ги прави, като по филмите - с много масло и преобърнати поне 2 пъти всяка в тигана 😊 След това всеки ги намазва по вкуса си, някой с шоколад, други с топено сиренце, а трети ги обичаме дори без нищо!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 486
Обичаме за закуска баница с масло и сирене или филийки домашен хляб с масло и сладко или мед.

# 41
  • Мнения: 715
Обичаме препечени филийки на тостер  намазани с масло  и сиренце.

# 42
  • Мнения: 828
Обичаме да закусваме разнообразно. Хапваме домашни баница, кекс, сандвичи- събота и неделя, когато имаме повече време правя и палачинки и гофрети Simple Smile

# 43
  • Мнения: 668
Закусваме предимно филийка със намазано сирене или масло.

# 44
  • Мнения: 2 682
Любимата ни закуска през уикендите, когато имаме повече време сутрин е палачинки. През седмицата хапваме предимно филийка намазана в масло и/или сирене и сладко.

Общи условия

Активация на акаунт