С какво ви дразнят свекървите - тема 104

  • 49 624
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 690
Старите теми:

Последна редакция: пт, 21 дек 2018, 19:26 от Tatti

# 1
  • Мнения: 19 625
С нищо не ме дразнят. И двете ми свекърви – и бившата, и настоящата са готини жени и се харесваме. Жените зодия Рак и Риби са перфектните майки и свекърви! Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 27 988
Значи не си за тази тема.

# 3
  • Мнения: 7 690
Като жена зодия риби, мога да ти кажа, че е безумно несправедливо да ни ограничаваш само до перфектна майка и перфектна свекърва - ние във всичко сме си пИрфектни 😁

# 4
  • Мнения: 19 625
Като жена зодия риби, мога да ти кажа, че е безумно несправедливо да ни ограничаваш само до перфектна майка и перфектна свекърва - ние във всичко сме си пИрфектни 😁
Така е, така е. И най-добри приятелки и бизнес-партньори сте Flowers Hibiscus

Значи не си за тази тема.
Права си, млъквам. Neutral Face

# 5
  • Мнения: 603
Моята мила бъдеща свекърва е Водолей и вече не се понасяме. Аз съм Дева , а тя иска винаги да се хареса на всички, което на мен не ми харесва. И за мен е говорила групости и по тази причина се чудя какво ще измисли още.

# 6
  • Мнения: 19 625
И аз съм Дева. Никак не харесвам Водолеи. Много са ми постни и темерутести, мрачни, кисели. Да, много се стараят Водолеите жени да се харесат на останалите.Simple Smile
За да съм по темата, дразнят ме многото грижи и отношение от страна на свеки-то. Чувствам се така задължена да върна отношение.

# 7
  • Мнения: 603
Тя още от самото начало прави стойки и чупки да ми се хареса , да станем приятелки, но аз - не. Така и не го разбра тази жена, че мен няма да излъже. С всеки ден става още по-зле. Като сложим факта, че е домакински настроена, а аз не съм - въпреки че девите сме много чисти и подредени, винаги искаме да се подобряваме - жената едно си знае, че иска снаха домакиня. Няма да я види скоро.

# 8
  • Мнения: X
Тя още от самото начало прави стойки и чупки да ми се хареса , да станем приятелки, но аз - не. Така и не го разбра тази жена, че мен няма да излъже.
Тази жена е патка. Толкова ли си няма личен живот, че си образува затруднения да се сприятелява с гаджето на сина?

# 9
  • Мнения: 603
Толкова безживотен човек не бях виждала, но винаги може да се види нещо ново. Те са двама сина -  другата "снаха", 16-годишна, я товари със задължения и я обработва как да се държи пред роднините на гаджето си, първите няколко месеца постоянно се оплащваше, че била свита, не можела да готви, имала много приятели момчета, защо била такава странна. За нещастие на момичето - постигна целта си, но при мен няма как да стане. След като й е озъбих един път за нейното нетактично поведение за всичко, не смее да каже нищо за мен. Преди беше даже още по-зле преди да се озъбя. Мисли си, че снахите ще се съобразяват с нея и ще са й приятелки.  Ама такъв лицемер човек няма да ми стане приятел посМЪРТНО.

# 10
  • Мнения: 7 690
Тази свекърва от кой етнос е, че първо приема насериозно 16-годишната приятелка на синковеца си и второ че е почнала и да я “обработва”?

# 11
  • Мнения: 603
Тази свекърва от кой етнос е, че първо приема насериозно 16-годишната приятелка на синковеца си и второ че е почнала и да я “обработва”?

От този, който източва социалните помощи. С едната разлика, че тя не го прави. То само това оставаше.
Момичето е чиста българка - руса със сини очи като мен.

# 12
  • Мнения: X
А, след като прави грешката да приема всяко гадже на сина за снаха, няма значение от кой етнос е. Или пък гаджетата се навиват, че са снахи, а женицата клета си няма идея, че е свекърва.

# 13
  • Мнения: 7 690
Да разбираме, че си си хванала за гадже ром?

# 14
  • Мнения: 603
Тя многократно го е казвала пред мен това за снахите. Аз съм от този тип, който снаха трудно ще стана и ще приема този факт. През цялата връзка съм се приемала като приятелката на сина й.
Не точно пълноправен - от смесен произход е. Майката е проблемната във семейството, заради етноса си. Бащата е чист българин от моя град.

Общи условия

Активация на акаунт