Какво мислите за скандала с царя и Виктор Емануил?

  • 4 551
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 091
Интересно ми е какви са вашите мнения?
Смятате, ли че действително разкритията от италианските власти са истина или скандалът е нагласен, за да се попречи на присъединяването на България към ЕС?

http://www.focus-news.net/?id=s1087

Вие сте...

# 1
  • Мнения: 14 486
че най-накрая лъсна какъв мошеник е царя

# 2
  • Мнения: 3 091
че най-накрая лъсна какъв мошеник е царя
Само да си спомним колко хора гласуваха за него и вкараха напълно случайни хора в парламента...
Скептична съм обаче, че нещо ще се случи

# 3
  • в гората
  • Мнения: 1 486
нищо няма да псоледва от това. всяко чудо за 3 дни.
иначе за това какъв е царя - ясно е отдавна.

# 4
  • Мнения: 7 837
Като не можем и не смеем ние да ги обвиним в корупция и разчитаме на чужденците  Grinning
Според мен, няма да ни попречи за ЕС. Да си се оправят НДСВ и да мислят алибита. Сигурна съм, че е замесен.
И не е само той, но лош късмет за Царя този път...

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Като не можем и не смеем ние да ги обвиним в корупция и разчитаме на чужденците  Grinning
Абсолютно Peace

# 6
  • Мнения: 3 091
Като не можем и не смеем ние да ги обвиним в корупция и разчитаме на чужденците  Grinning
не само не смеем, ами имам усещането, че сме си заровили главите в пясъка - все едно не ни касае изобщо!
Хората не си вадят поука от подобни скандали и ще продължат да гласуват по същия начин както досега... извинението, че всички са еднакви, някак не ми се връзва за толкова години... Дори Царят да не е виновен, щом е дал повод за подобни скандали - трябва да понесе отговорност. само не виждам как ще стане това newsm78

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама то беше ясно защо се е върнал. И защо се правим на изненадани?

# 8
  • Мнения: 1 809
Мисля си,каква ли голяма измама  и далавера се заформя междувременно,докато ни занимават и отклоняват вниманието с царя? newsm78

# 9
  • Мнения: 480
Мисля си,каква ли голяма измама  и далавера се заформя междувременно,докато ни занимават и отклоняват вниманието с царя? newsm78

Това е! "Да разлаем кучетата" (Wag the dogs") е светъл пример в тази област.

# 10
  • Мнения: 3 091
Мисля си,каква ли голяма измама  и далавера се заформя междувременно,докато ни занимават и отклоняват вниманието с царя? newsm78
Чак от Италия? съмнявам се... newsm78
сигурно искат да ни отложат от ЕС и си търсят аргументи... макар, че има достатъчно доказателства и без да намесват корупция и скандали в международен мащаб... започвам да губя нишката

# 11
  • Мнения: 7 837
Аз не съм много в час, но неговата кандидатура ли спрягат за президентските избори?

А лично италианците доказаха, че не си поплюват, още като започнаха процеса срещу Берлускони навремето и му махнаха имунитета  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 809
Мисля си,каква ли голяма измама  и далавера се заформя междувременно,докато ни занимават и отклоняват вниманието с царя? newsm78
Чак от Италия? съмнявам се... newsm78
сигурно искат да ни отложат от ЕС и си търсят аргументи... макар, че има достатъчно доказателства и без да намесват корупция и скандали в международен мащаб... започвам да губя нишката
О,изобщо не се опитвай да хванеш нишката Naughty...че е страшно ..Аз вече дори спрях да проявявам интерес към подобни неща.Ами..писна ми Crossing ArmsЕй така минава ми само покрай ушите и толкова..От мизерна ,че по-мизерна държава ни направиха #Cussing out #2gunfire

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Излагация... Още като дойде преди години и се нави да прави партия и хората като заплакаха и се радваха, че царчето им дошло... Майка ми върла СДСарка стана първа царкиня... Както и много на тази възраст и убеждения...
Колко сульо и пульо влязоха тогава във властта...
Аз понеже съм си фен на Костов и много ме доядя как народът се поведе тогава по НДСВ...
Спомняте ли си как без малко да не участва в изборите поради късната регистрация на движението, проблеми с името, но явно големите пари тогава са играли...
Жалко, че Костов е станал толкова инат и чака подходящия момент...

А представяте ли си сумата от 100 милиона... които иска за дадения парцел... Ми той така, ако успее, уетре ще продаде и Рила, едно-две от рилските езера...
Крайна оценка не искам да давам, но е гадно, че политиците ни си позволяват такива неща.

# 14
  • Мнения: 143
добре, че италианскака прокуратура си върши работата за разлика от нашата а иначе ние си го знаехме тава, че е страшен далавераджия и мошеник то и тагава имаше хора, които ги говореха нещата, ама кой да слуша

Общи условия

Активация на акаунт