1+1=2 праскови

  • 4 277
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Бихте ли го направили с жена? Ако се случи кое ще Ви е провокирало? И...каква или коя трябва да е жената за да се впуснете в подобна авантюра?


P.s Темата е изцяло насочена към женската форумска аудитория Laughing
Мъжете знам,че се гушкат с жени ама пък ако много се натискат да отговорят и те защо Евентуално биха се клецали с мъж Mr. Green

# 1
  • Мнения: 295
аз не бих... обичам си мъжкото излъчване и сила, и ласки, и т.н. в мъжете и не ми е интересно с жена

# 2
  • Мнения: 4 664
аз не бих... обичам си мъжкото излъчване и сила, и ласки, и т.н. в мъжете и не ми е интересно с жена
Сега ми зачопли едно нещо в отговора ти...ще ме прощаваш....ама като не си го правила откъде знаеш,че не ти е интересно? ( въпроса е съвсем добронамерен)

# 3
  • Мнения: 1 492
Уфф Каси, човек ще требва да внимава и как отговаря, че ще вземеш да чоплиш много Mr. Green
по темата: нямам такова влечение засега Whistling

# 4
  • Мнения: 295
Simple Smile не се обиждам
знам, че няма да ми е интерсно, защото: като видя мъж, който ми харесва, си мисля за секс; може и като ме докосне случайно да се възбуждя и т.н.
а жени хем съм гледала, хем са ме докосвали - хем - никакъв трепет в тялото ми Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
не бих ... за сега ...  Wink

# 6
  • Мнения: 3 447
Може... ако има и 2 череши към тях Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 837
А защо праскови, а не сливи  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 492
Simple Smile не се обиждам
знам, че няма да ми е интерсно, защото: като видя мъж, който ми харесва, си мисля за секс; може и като ме докосне случайно да се възбуждя и т.н.
а жени хем съм гледала, хем са ме докосвали - хем - никакъв трепет в тялото ми Wink
Хихи и мен ме зачопли нещо - как са те докосвали, по скоро по къде са те докосвали Mr. Green?

# 9
  • Мнения: 4 371
Касиди, как можа да си кръстиш така темата? Виж ми личната титла Crazy
Не, не бих го направила. Не ме влече нещо. Даже никак.

Може... ако има и 2 череши към тях Mr. Green
Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 4 664
Simple Smile не се обиждам
знам, че няма да ми е интерсно, защото: като видя мъж, който ми харесва, си мисля за секс; може и като ме докосне случайно да се възбуждя и т.н.
а жени хем съм гледала, хем са ме докосвали - хем - никакъв трепет в тялото ми Wink
Хихи и мен ме зачопли нещо - как са те докосвали, по скоро по къде са те докосвали Mr. Green?
Аааааааааа, воаьорка такава Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 664
Касиди, как можа да си кръстиш така темата? Виж ми личната титла Crazy
Еми.....ти си човекът Simple Smile Сега ще вземе някой да иска да те консумира...спасявай се докато е време Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 629
Вариантът на Дона ме устройва Grinning Доне, нийд а къмпъни, диър? Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 447
Вариантът на Дона ме устройва Grinning Доне, нийд а къмпъни, диър? Mr. Green
Ма заповедай бе Hug Само въпроса с черешите трябва да го решим newsm78

# 14
  • Мнения: 1 629

Вариантът на Дона ме устройва Grinning Доне, нийд а къмпъни, диър? Mr. Green
Ма заповедай бе Hug Само въпроса с черешите трябва да го решим newsm78


Уф, пет отговора написах и до един крайно просташки, оставям на теб и вкусът ти Wink

Общи условия

Активация на акаунт