Проблем с вградена печка

  • 1 550
  • 3
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 409
Здравейте, имам следният проблем: За празниците си купих нова печка за вграждане  Gorenie BO647A30XG. https://www.gorenje.bg/produkti/golemi-domakinski-uredi/uredi-za … bo647a30xg/471576
Майстора ми направи шкаф за нея и вече  съм супер хепи 😍 до момента в, който започнах да я използвам. Още при първото готвене видях, че след отваряне на фурната  за разбъркване се образува много конденз и в последствие вода на металното под вратата. Тази вода след това започва да се изсипва върху вратичката на шкафа под печката и след това или отива в самият шкаф или на земята. Само да поясня , че отвъре по стъклото докато се готви няма стичаща се вода, отгоре има отвори през, които също излиза силна струя въздух докато се готви.
Моля споделете при вас получава ли се този проблем ? Това ме притеснява защото от влагата ще се повреди шкафа, а пък и не мисля, че е нормално всеки път докато се готви и отваря вратата аз да бърша с парцала.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 939
няма спасение , дефект на евтините печки , и при мен така с ИНДЕЗИТа , като я смених със СМЕГ  и всичко е  6

# 2
  • Мнения: X
Майстора ми направи шкаф
Има ли вентилация? - разстояние.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 409
Вентилация няма от долната страна. Днес правихме пица и този проблем не се появи. Очевидно проблема се появява когато има повече течност в яденето.

Общи условия

Активация на акаунт