Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 49

  • 18 855
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 558
Яни, помня, беше споменала, в едно старо интервю че не намира източници за историята.
Тъжно ще е, ако се е отказала.

# 46
  • Мнения: 9 374
Диана е на лятна вълна. Grinning

# 47
# 48
  • Мнения: 3 269
Рекламата на Даволското Гърло ми прави някакви препратки към Туин Пийкс 😱. Яко 😊.
Дано го пуснат скоро.

Ди, какъв е тоя гиф 🤣. Както приспивам бебето се разхилих и всичко пропадна 😂. Сега ми се пули 😳😋.

# 49
  • Мнения: 1 742
Яни, помня, беше споменала, в едно старо интервю че не намира източници за историята.
Тъжно ще е, ако се е отказала.
И аз бях чела, че й е трудно за историята, но я планира за Коледа, но явно сериалът, изложбата.... - може да я е оставила на заден план. Като го има като проект, все ще стане, може би не й е дошъл момента, не мисля, че се е отказала. Явно има идеи, иска да се изяви и разкрие на други поприща, за което се иска смелост и търпение, дано успеее.
А за Дяволското гърло ще е крими, актьорите са пак от екипа на Милошев - от Дървото, може би само Лидия Инджова не е участвала????
Дано са го направили добре.

# 50
  • Мнения: 4 059
Хахахха дрийми, пули се и ти на бебето Animal Joy Cat съжалявам Animal Kissing Cat

# 51
  • Мнения: 548
Яни, помня, беше споменала, в едно старо интервю че не намира източници за историята.
Тъжно ще е, ако се е отказала.
И аз бях чела, че й е трудно за историята, но я планира за Коледа, но явно сериалът, изложбата.... - може да я е оставила на заден план. Като го има като проект, все ще стане, може би не й е дошъл момента, не мисля, че се е отказала. Явно има идеи, иска да се изяви и разкрие на други поприща, за което се иска смелост и търпение, дано успеее.
А за Дяволското гърло ще е крими, актьорите са пак от екипа на Милошев - от Дървото, може би само Лидия Инджова не е участвала????
Дано са го направили добре.

И тя ще участва! Simple Smile Виж тук https://www.vesti.bg/lyubopitno/kultura/prikliuchvat-snimkite-na … oto-gyrlo-6074375

# 52
  • Мнения: X
Нощни епизоди

Епизод 2
Скрит текст:
Тони изнася една от първите си лекции ( Методи за образно изследване - ултразвук, компютърна томография и ЯМР - специфика и технология), студентките го гледат влюбено, в единия ъгъл е Марио - само той не гледа влюбено, а отегчено.
Лекцията свършва. Всички се изнизват, Марио остава се доближава до Тони.
М: О, даскалицата!
Т: За теб е Асистент д-р Ковачев.
М: Я погледни тоя рентген.
Т: Операбилен е, само внимавай да не засегнеш далака.
М: Откога имаш съмнения в способностите ми?
Т: Откакто не се прибираш по цели нощи. Чувам слухове, че пиеш по баровете всяка нощ....
Марио го гледа невярващо.
М: Ти сметка ли ми държиш? 
Т:...с ПЕНЕВ! Брат ми, ти си в депресия. С Пенев?
К: Извинявам се, че ви прекъсвам, но лекцията ми започва след 15 минути.
М: Мерси Тони. Бързам за операция. Тръгва, спира и се обръща. Усмихва се гордо и продължава да върви.
К: Още веднъж благодаря за блузата.
Т: Какво ще кажеш да хапнем след работа? Като колеги.
К: Съжалявам, някой друг ден.

Епизод 3
Скрит текст:
Виктория и Кристина спорят в залата за рапорт относно пациент. Тони влиза, за да търси някой си.
В: Доктор Ковачев, бихте ли погледнал тези снимки?
Тони се съгласява с Виктория и излиза. Кристина тръгва след него.
К: Това нарочно ли беше? Какво - отрязвам те два пъти и ми правиш напук пред шефа ми?
Т: Не ти правя напук! Казах си мнението и то е, че грешиш!
К: Няма начин да греша, познавам симптомите по-добре от теб!
Т: И все пак бъркаш!
К: Каза лекарят, който се крие зад преподавателската банка! За разлика от теб, аз съм на бойното поле, където са пациентите и реалните случаи!
Тони побеснява:
Т: Изобщо не знаеш какво говориш!

Епизод 4
Скрит текст:
Тони влиза в аудиторията и заварва само Кристина на първия ред. Тя става и се приближава към него.
К: Е, оказа се прав. Май ти дължа извинение.
Т: За какво?
К: За пациента вчера. Когато го отворихме, се оказа, че греша.
Т: (с лека усмивка) Значи извинение, а?
К: (сочи го с пръст) Не злорадствай!
Т: Извинението се приема само с вечеря.
К: Утре, в осем?
Т: До утре!
****************************************
По-късно на другата вечер Тони изпраща Кристина с колата до дома ѝ.
К: Тук съм. Благодаря, че ме докара...а, и за цветята.
Т: Аз ти благодаря за хубавата вечер.
Тръгва да я целува. Тя го бута.
К: Не, недей!
Тони се отпуска на седалката си и повишава тон:
Т: Сериозно, не те разбирам! В един момент си мила и флиртуваш, в другия  ме отблъскваш! Е, кое ще е? Ще си играем с колегата, ще се закачаме по коридорите, а после ще даваме назад?
К: Тони, виж...ти си много добро момче и...
Т: Спри, спри, вече ми е ясно. Има друг, нали?
К: Моля? Откъде дойде това?
Т: Никоя жена не си пада по добри момчета.
Не е ли време да си ходиш?
К: Ти гониш ли ме от колата???
Т: Не виждам да имаш работа тук.
Взима си бързо чантата и якето, излиза от колата:
К: Едно ще ти кажа - нищо не знаеш за мен! И бях права - не си дорасъл!
И затръшва вратата.
Тони пали колата и изчезва.

# 53
  • Мнения: 1 742
Яни, помня, беше споменала, в едно старо интервю че не намира източници за историята.
Тъжно ще е, ако се е отказала.
И аз бях чела, че й е трудно за историята, но я планира за Коледа, но явно сериалът, изложбата.... - може да я е оставила на заден план. Като го има като проект, все ще стане, може би не й е дошъл момента, не мисля, че се е отказала. Явно има идеи, иска да се изяви и разкрие на други поприща, за което се иска смелост и търпение, дано успеее.
А за Дяволското гърло ще е крими, актьорите са пак от екипа на Милошев - от Дървото, може би само Лидия Инджова не е участвала????
Дано са го направили добре.

И тя ще участва! Simple Smile Виж тук https://www.vesti.bg/lyubopitno/kultura/prikliuchvat-snimkite-na … oto-gyrlo-6074375
Имах предвид,  че не е участвала в Дървото - като нов човек в екипа, останалите като Карамозов, Духовникова, Петков, Радев, Банов и т.н.


Доне, добре си го метнала Тони!!!
А Марио по барове с Пенев 😄😄😄

# 54
  • Мнения: 489
Добро утро!
Ау, Дона, чуден Тони - настоятелен и бесен, писна му да е добро момче Simple Smile
Аз пък снощи гледах от сезон пет епизодът, в който М казва на З, че това между тях трябва да приключи и съм тъжна...Сега мисля да прескоча тези серии, в които Зорница е в отпуск, нещо не са ми интересни Simple Smile

# 55
  • Мнения: 3 269
Доне, адмирации към среднощното ти вдъхновение 🤗. Много леко ми върви сценария за Тони.
Кака Зорка знае ли, че Батко пие по баровете? Поне да беше със Стела, а то Пенев - пълна скръб 😂.

Димче, би ли споделила номерата на епизодите, в които Зорница е в отпуск? Като седна да гледам може и аз да ги пропусна Wink

# 56
  • Мнения: 489
В 25-ти излиза в отпуск Simple Smile , мисля че в 29-ти се връща Simple Smile

# 57
  • Мнения: X
Мислех, че ще му се скарате, че се нацупи и изгони Кристина от колата Joy

Еми с Пенев...да покажем какви поражения е нанесла Зорница Joy

# 58
  • Мнения: 9 619
Дона, ама туй Тони много сприхав, един отказ и подскочи Joy къде отиде подходът му към жените, а Марио е в дълбока депресия щом чак до Пенев е опрял.

Май в 30-ти епизод беше когато Зорница и Врабчев се сдърпаха и тя му каза, че го е страх, туй Зорито като си показва зъбките е много забавно Joy

# 59
  • Мнения: X
Дона, ама туй Тони много сприхав, един отказ и подскочи Joy къде отиде подходът му към жените, а Марио е в дълбока депресия щом чак до Пенев е опрял.
Тя няколко пъти се закача, търси компанията му, иска помощ, но, ако той тръгне по-решително към нея, го реже по някаква причина. И на човекът му писна, особено като му каза, че е добро момче Joy Това е нещо като онези 4 месеца щастие между Банков и Зорница, които не видяхме Joy
А при Марио е временно, споко, и то защото Тасев все го реже за излизания.

Как само искам да видя лош Тони...еххх

Общи условия

Активация на акаунт