Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 дек. 2018, 12:20 ч.

Кралски работи и клюки-23 (28.12.18 - 28.01.19)

• 70 191
  • 1 249
  •   8
Отговори
# 615
Много ми харесват като двойка Хари и Мегън, дано не се окажат пророческите  думите ви  за неизбежен край на любовта им Mr. Green

# 616
Рояла и кралицата на снимката са като истински картички. Уникално красиви снимки. Мегън са последната снимка е сладка, харесва ми.

# 617
# 618
Принцеса Виктория в камуфлажно облекло, на посещение при шведските военни.
Скрит текст:

Кралица Силвия навърши 75 години на 23ти декември.
Скрит текст:

# 619
  • Down south
При Кейт има стил, елегантност и прецизна изисканност. Вероятно има общо с вкус, начин на възпитание, възприятие на положението, стилисти и пр.
Красотата е нещо, което бива виждано по различен начин от различните гледащи. За мен е красива и един ден ще бъде И достойна кралица.

# 620
При Кейт има стил, елегантност и прецизна изисканност. Вероятно има общо с вкус, начин на възпитание, възприятие на положението, стилисти и пр.
Красотата е нещо, което бива виждано по различен начин от различните гледащи. За мен е красива и един ден ще бъде И достойна кралица.

Всичко това на Кейт й идва отвътре,въпреки,че сто процента има проблеми и шлифовка.Има съответствие между личност и положение при нея,което създава чувството,че тя е точният човек на точното място и затова буди доверие.Короната й е по мярка.
При Меги нещата са сложни и объркани.Кралица и майка на крале няма да бъде.Да помахва на благотворителни базари човек,който е свикнал да работи и да се бори в една силно конкурентна индустрия,е наистина трудно.Интересно какъв ход ще предприеме.Вероятно детето ще й даде сили,но пък има съпруг с леко необуздан и непредвидим характер.

# 621
  • В големите очи на малчо, а географски - София.

Това яке много ми хареса. Вероятно и то е четирицифрена сума Simple Smile

# 622
На кадъра от клипчето Меги много ми прилича на Теди Кацарова Simple Smile

# 623

принц Фредерик спортист - сърф и колоездене

годежния пръстен на Мери - диамант ограден от двойка рубинови багети.
 цветовете са избрани специално от Фредерик, защото са цветовете на датския флаг.

принц Фредерик престолонаследник и принцеса Мери от Дания.

# 624
  • в сърцето на един мъж...
Ох, много са хубави и двамата Heart

# 625
Хубави са, харесват ми.

# 626
  • Bristol
Мегън е американка, Кейт британка, израсли са в различни среди и определено ще има разлика. независимо в кои среди си, богат или беден, кралска особа или простосмъртен, разликата между местни и чужденци се забелязва дори без да си отварят устата. Трябва да си поживял в страната, за да може до някъде поне на пръв поглед да не се открояваш. Интересни са и благотворителните инициативи, на които ходи Мегън. Не знам дали тя си ги избира или й казват къде да ходи и на кого патрон да става Rolling Eyes

# 627
Nature Sparkles Фредерик като спортист е супер..точно така не го бях виждала.

# 628
  • Майничка
...Тъгата и безнадеждността,която лъха от японските дами,е сравнима само с аристокрацията на Монако.

В този случай, когото и да изтъпанят да слуша няколко часа лекции, едва ли ще докара жизнерадостно-ентусиазирано излъчване.  Laughing
Церемонията се нарича Kousho Hajime (нещо като "императорска конференция") и се провежда от епохата Мейджи, в края на 19 век. От 50те години представлява лекции на трима експерти (обикновено университетски преподаватели), на теми от областите природни и социални науки, история, география, психология и т.н. Миналата година темите са били търговските връзки м/у Япония и Корея през епохата Едо, човешката оперативна памет и слънчевата енергия.  Whistling

принц Фредерик спортист - сърф и колоездене

Сещам се за репликата на съпругата му от речта за годишнината му :" ...Darling, you still look rather sharp in lycra."  Joy

# 629
  • София
Интересни са и благотворителните инициативи, на които ходи Мегън. Не знам дали тя си ги избира или й казват къде да ходи и на кого патрон да става Rolling Eyes

Специално за тази, свързана с модни съвети за безработните жени, в Harpersbazaar, пишеше, че преди да стане официален патрон, често е посещавала тази фондация и е правила дарения, но тайно. Не искала да се разгласява. Затова предполагам, че в този конкретен случай може да е имала предпочитания, които да са били уважени.

Японците са общество, което е на светлинни години от нашите разбирания за общоприето, интересно и нормално. В състояние са да стоят и гледат нещо наглед статично и скучно с часове. Ако сте гледали японски театър НО, ще видите, че там почти нищо не се случва. Всичко е символно, едва се движат, затрупани с костюми и маски. А под повърхността е разказана цяла история, която те си гледат и разбират. Докато европейците едва издържаме подобна скука.

Общи условия

Активация на акаунт