Не ни минават от нищо афтите...

  • 6 927
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 755
Оф ooooh! мерси дано Rolling Eyes. Исава 7 ами вие къде правихте консултация за УНГ? Нашто джипи каза ,че нямало смисъл от изопринозина , другия педиатър също , зощо ли са така категорични?! newsm78 Чудя се много... Rolling Eyes newsm78 Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 513
 Naughty Забравете всички тези неща и опитайте с хомеопатия, което ви гарантирам ,че ще ви реши проблема, а и няма да увреждате децата си защото това което прочетох за разлика от хомеопатията си е жива отрова. Peace

# 17
  • Мнения: 755
Ами кажи нещо де Rolling Eyes та после да се консултирам и да действаме Grinning Нашето джипи е скарано с хомеопатията Wink

# 18
  • Мнения: 2 732
Оф ooooh! мерси дано Rolling Eyes. Исава 7 ами вие къде правихте консултация за УНГ? Нашто джипи каза ,че нямало смисъл от изопринозина , другия педиатър също , зощо ли са така категорични?! newsm78 Чудя се много... Rolling Eyes newsm78 Rolling Eyes
Ами аз не съм от София ,но факт е че от него изчезнаха .Писах ти с какво ги мазах преди това и в резултат на това 2 месеца ту се появяваха ту се махаха .След като изпи Изопринозина не са се появявали вече 2 месеца (пу-пу).Не знам защо тези лекари така са ти казали .То и с колкото лекари се консултираш всеки различно ще ти каже ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 732
Naughty Забравете всички тези неща и опитайте с хомеопатия, което ви гарантирам ,че ще ви реши проблема, а и няма да увреждате децата си защото това което прочетох за разлика от хомеопатията си е жива отрова. Peace
В нашия град няма класически хомеопат  Tiredтака че този вариант отпада  Tired

# 20
  • Мнения: 755
А пък аз въобще не съм в час с хомеопатията , но ще взема и там да направя консултация.Тези афти станаха "исторически" Joy Joy Joy. Като минат /дано , дано  Praynig/ ще се похваля Grinning. Благодаря на всички ви .   bouquet

# 21
  • Мнения: 37
Мамичко потърси класи4ески хомеопат ,който да ти даде конституционално лекарство.ако не намериш каде да отидеш дай знак и ще ти кажа.мисля ,че това ще спаси детето ти.хайде успех!!!!!!!!!!!

# 22
  • Мнения: 58
За афтите има един разтвор за уста ELGIDIUM. Неразреден се ползва за афти и аз съм доволна. Преди имаше едно зелено, но не се сещам как се казваше беше супер, но за съжаление не се продава вече.

# 23
  • Мнения: 2 732
Преди имаше едно зелено, но не се сещам как се казваше беше супер, но за съжаление не се продава вече.
Грануфорин се казва и тук там се намира ,но на нас от него не ни мина Peace

# 24
  • Мнения: 513
Ох ще кажа и една друга рецепта , но някои пак ще кажат че правя пак реклама на LOC- в упътването му пише - за премахване на херпес маже се веднъж на ден 3-4 дни, а за афти в 1 чаена чаша 1 капка и това се жабури /вслучая може да го обтриваш с памуче напоено с този разтвор / 2-3 пъти на ден. Моя колежка го е прилагала и казва, че действа. Но все пак иди при хомеопат защото си спомням, че ма едно интервю лекарката ме попита за дъщерята получава ли афти често защото лекарството което се определяло било за това - значи има и хомеопагично лекарство и за това. Опитай все пак.

# 25
  • Мнения: 755
Ох ще кажа и една друга рецепта , но някои пак ще кажат че правя пак реклама на LOC- в упътването му пише - за премахване на херпес маже се веднъж на ден 3-4 дни, а за афти в 1 чаена чаша 1 капка и това се жабури /вслучая може да го обтриваш с памуче напоено с този разтвор / 2-3 пъти на ден. Моя колежка го е прилагала и казва, че действа. Но все пак иди при хомеопат защото си спомням, че ма едно интервю лекарката ме попита за дъщерята получава ли афти често защото лекарството което се определяло било за това - значи има и хомеопагично лекарство и за това. Опитай все пак.
  bouquet Благодаря ти! Grinning Ще проуча въпроса! Grinning

# 26
  • Мнения: 93
виж като малка аз също имах много афти ужасно болезнени майка ми ги лекуваше само със сода за хляб върху самата афта не помня до колко години беше това ама го надживях и при мен не се разбра от какво е .Толкова бях свикнала че само да усетя и сама си сипвах содата не чаках майка ми

# 27
  • Мнения: 1 113
Fortune, не минаха ли вече тези афти?

# 28
  • Мнения: 1 350
Може да прозвучи малко глупаво,но след като изчетох всичко за лекарствата,които ти препоръчват да ползваш -хубави са,се сещам да пробваш с вит.Ц-то или най-вече ЛИМОН!!!Много лимони. Peace

# 29
  • Мнения: 755
Fortune, не минаха ли вече тези афти?
Ами не за съжаление.... обаче вече някак си свикнахме.... Tired Shocked ... тъпо но продължаваме да ги борим! Peace

Общи условия

Активация на акаунт