Така ли правят и вашите мъже ?

  • 7 665
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 446
Винаги на следобедни разходки излизаме заедно. Накратко ще ти обесня за ежедневието ни , та можеш и нещо да ползваш:
През деня до към 14.30ч. баба му го гледа , а аз работя. Като се прибера обикновенно спи. Свършвам си домакинската работа и чакам 16.30ч. (така е през лятото , пролетта съм вече на разходка с приятелки и сестра ми) , тагава се прибира съпруга ми и отиваме с колата пред блока на бабите(там живее и сестра ми има 9 месечно бебе). Там са всичките ни приятели и приятелки. Мъжа ми преди всяко тръгване прави уговорки от сорта ти ще си тичаш след него , но в последствие нещата са други . И двамата тичаме след него. Там има кафене , люлки и пясъчни. Много рядко ходим по ресторанти и заведения.

# 31
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ами поговорете си, сподели му как се чувстваш, също че ти тежи нежеланието му да излизате заедно.

Ние излизаме заедно, тогава когато времето ни позволява, тъй като и давамата работим до късно. Обаче събота и неделя са си само за нас и за разходки. Даже в събота мъжът ми става рано сутрин, оправя Луси и излизат двамата, и ме чакат в някоя градинка, като се оправя да ида и аз!

А през седмицата, аз се прибирам по-рано от работа, хващам бебето и отиваме на разходка, и в някоя градинка чакаме татето!

Иначе в събота вечер обикновено излизаме с приятели на сладък лаф и смехове!

# 32
  • Мнения: 236
започваш да си излизаш сама с детенцето,а като се засечете вечер с мъжа ти в къщи  му кажи,4е си се запознала с татко с детенце на детската площадка и заедно сте разхождали децата,пили сте кафенеце на въздух докато децата си играели или спяли в количките се едно. Joyняма начин да не се позамисли Thinkingи да си каже ''Хм,май е по добре да излизам с жена си,щом почна да пие кафета с разни таковци.'' Joyаз бих постъпила така,не знам твоя мъж що за човек е,но при мен това би дало веднага ефект/аз тоя проблем го нямам де,но така бих постъпила,ако се появи за в бъдеще/

# 33
започваш да си излизаш сама с детенцето,а като се засечете вечер с мъжа ти в къщи  му кажи,4е си се запознала с татко с детенце на детската площадка и заедно сте разхождали децата,пили сте кафенеце на въздух докато децата си играели или спяли в количките се едно. Joyняма начин да не се позамисли Thinkingи да си каже ''Хм,май е по добре да излизам с жена си,щом почна да пие кафета с разни таковци.'' Joyаз бих постъпила така,не знам твоя мъж що за човек е,но при мен това би дало веднага ефект/аз тоя проблем го нямам де,но така бих постъпила,ако се появи за в бъдеще/


 Twisted Evil
Мерси ще се възползвам непременно от съвета ти

# 34
  • Мнения: 1 202
започваш да си излизаш сама с детенцето,а като се засечете вечер с мъжа ти в къщи  му кажи,4е си се запознала с татко с детенце на детската площадка и заедно сте разхождали децата,пили сте кафенеце на въздух докато децата си играели или спяли в количките се едно. Joyняма начин да не се позамисли Thinkingи да си каже ''Хм,май е по добре да излизам с жена си,щом почна да пие кафета с разни таковци.'' Joyаз бих постъпила така,не знам твоя мъж що за човек е,но при мен това би дало веднага ефект/аз тоя проблем го нямам де,но така бих постъпила,ако се появи за в бъдеще/
Непременно се възползвай!И да видиш как мъжът ти ще започне да се сеща за теб и детето!

# 35
  • Мнения: 14 654
хахаха , литъл сузи ,добър съвет !
при нас наистина се случвало това , което казваш , само че не кафенце , а биричка сме пили с таткото на другото детенце . и на морето като си излизахме самички на разходка с цеци си намерихме татко с детенце , колкото моето и си изкарвахме екстра . нашият татко нямаше нищо против, понеже можеше по цял да си спи в хладната квартира . ми така е , човек има нужда от компания , макар че по-често гледам че майките разхождат децата , много рядко някой татко

# 36
  • Мнения: 5 468
п.п. В състояние съм да се взривя там дето седят тъпите сървъри на гадната игра. За съжаление не са на едно място. Търся съмишленици Joy
Моят мъж е геймър от 100 години вече. Ама не се дразня от това.
Само да не ми пипа компютъра! Ходи в Матрицата да играе. Но само при условие, че като си дойде - изкара малкото навън на разходка, а аз да дръпна една дрямка. След това ми предава отрочето и чака с нажалена физиономия да го "пусна на игричките" Mr. Green. Много рядко съм вдигала пушилки...
Няма на кого да се сърдя... ПРеди години, открих чата. И като седнах на него в офиса - не се пребирах. Цяла нощ в офиса се кикотех, а той седеше в къщи и се чудеше, какво толкова съм намерила в този Интернет. Взе да се сърди. Една събота, нали не ходя тогава на работа, умирам да вляза в чата. Влачим се по улиците двамката и му викам - "Ари да влезем ей в тази Интернет зала", той - "Да бе! Кво ще правя там?"... с дърпане го наврях вътре. Сложих го на един компютър и някакви хлапета взеха да му обясняват, как се играе на някаква игра там........ Оттогава не мога да го крОтна. Пощръкля. Намери си приятели-геймъри и се почна.
В къщи имахме също една игра, бях още бременна. Той играе, аз седя, давам му акъли и го гледам. Той пък иска да го гледам, как играе и като направи "голям удар", ме поглежда гордо-гордоSimple Smile). Като сгреши, аз го критикувамSimple Smile. Майтапи.
Снощи се върна болен, че нещо вече нямали да поддържат сървъра, в който играе неговата си игра. Не знам, какво ще прави оттук нататъкSimple Smile)).

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 13:12 от Ню

# 37
  • Мнения: 2 437
Аз пък мислех, че само нашия татко е тежка гемия, но ... Случва се да искам да излезем вечер с децата, на него не му се движи. Аз си имам един намръщен поглед не съм се виждала отстрани, но като го погледна само и му става ясно, че ще се излиза тази вечер.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Това, което е писала Литъл Сузи наистина работи - аз имах случки с двама татковци /не наведнъж, слава богу/ със светещи очички  #Crazy забравили, че всъщност са излезли да поразходят дечицата си. И му разправям на моя после /не нарочно/. Останах като втрещена от реакцията му, понеже той изобщо не е ревнив, ама в тоя случай като заподскача...чак зяпнах.
Иначе по темата - като ще ходим някъде по-надалеч - я до Банкя, я до Бояна няма проблеми. Като го карам да дойде с нас до детската площадка пред нас, се опъва, ама аз не го тормозя. Първо, че непрекъснато дава наставления на Калина и не я оставя да играе на спокойствие и второ проявявам разбиране към него - цяла седмица гърч в работата и го виждам, че е уморен и има нужда и той от почивка. Иначе, като звъннат приятели, обикновено ходят на фитнес и нямам нищо против, даже го насърчавам. Семейно също излизаме, ама не мога да си представя мъжът ми само с мен да излиза. Аз като кажа, че излизам някъде, той абсолютно безропотно си остава вкъщи и гледа Калина.

# 39
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Не мога да се оплача-винаги сме "за" развлеченията,чакаме да поотрасне още малко Симона,за да можем пак да пътуваме повече.
Но твоята тема ме наведе на една комична ситуация днес-в заведение стои семейство с бебе .Майката през цялото време обясняваше на висок глас как днес детето повърнало,как напълнило памперса и как си излапало лакомо храната... SickТаткото  гледаше с блуждаещ поглед,на мен ми идваше да се изхиля...Отстрани е много комично.Мисълта ми е за това да бъдеш интереен събеседник и добър слушател.Наистина мъжете са от Марс,а ние от Венера.Бившата ми свекърва често повтаряше,че умната жена е  добър артист в живота и че е нужна голяма  дипломация в семейството.
Покани го на биричка  cheers на басейн-щом му е горещо

# 40
  • Мнения: 2 040
Защо не го попиташ: скучно ли му е само с вас ... защо винаги е готов като звънне приятел, а ти като му кажеш е с 300 зора   Peace
Предполагам ще ти даде ясен отговор, няма заради какво да увърта  ..  Peace

# 41
  • Мнения: 5 475
Ние излизаме само семейно, така сме свикнали, така продължаваме, просто и двамата не си представяме друго.

  И ние сме така!  Peace

# 42
  • Мнения: 819
Според мен трябва да разбереш причината за това и след това вече да търсиш решение.Аз лично не мога да се оплача, когатоси е вкъщи и му кажа хайде да излезнем-няма проблем.Но като е идвал в парка с нас,определено му е скучно и го разбирам-ние сме си компания с майките, не спираме да си бъбрим на теми, за които той например не е в час или просто не са му интересни и седи,седи...пък вземе,че се прибере.А и на мен ми е по-спокойно,когато никой не ми мрънка да си ходиме и т.н.  Отделно си излизаме и с приятелски семейства-тогава вече е друго, като не е заобиколен само от майки. Може и това да е причината при вас! На мен също ми е по-весело,когато сме заедно с други хора.

# 43
  • Мнения: 7 373
не мога да разбера защо създават семейства, после не искат да излизат с тях.
знам и по-тежки случаи.. не искат да имат таблекка на вратата да пише Сем. Иванови.
защо? срамуват се от количката ли? че в блока, ще разберат, че не е свободен ли..
и да имат др. занимания не мога да си обясня, как не могат да намерят време да се разходят с детето си. тия моменти сега после няма да ги има...
проблемът ти го имат почти всичките ми приятелки в БГ.
за мен това е дълбока загадка.   

newsm10 Hug Hug HugАз  не съм в Италия,но също не го проумявам. #Cussing outЕдин - седял,друг - тичал да гледа детето.Ще тичат разбира се защо са го създали ако не са готови да поемат и отговорностите си.Ненормална работа според мен.Еееееега си мъжете. newsm44 smile3512 bash

# 44
  • Мнения: 6 472
Ами от както се роди фъстъка, съвсем не ни остана време за излизане. Ако случайно откопчим такова - излизаме заедно. Всъщност на скоро ми се наложи да го убеждавам да излезе с колеги да пие бира. Те се събират 2-3 пъти след работа за по 1-2 часа макс. Мойто мъж не искал с тях, защото го мързяло, как щял да се прибере после, като аз си тръгна с колата (ходим и се връщаме заедно от работа). Предложих му този ден аз да си отида с мойта кола или да си тръгна с маршрутака, но пак не, защото пък така нямало да може да пие. Накрая ме завлече с него, за да можел да пийне бира и аз да карам после и както се сещате издивях, защото през цялото време си говореха само за работа Tired

Общи условия

Активация на акаунт