Хващали ли сте "срамна болест"?

  • 10 017
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, това е крастата- малки акарчета, които дълбаят тунелчета в кожата

# 31
  • Мнения: 3 164
хмм................"дамски буби", краста, херпеси и т.н................започвам да се позачесвам тук-там Mr. Green

по темата -Не., нито съм ги хващала, нито сами са идвали Grinning

# 32
  • Мнения: 462
Как под кожата бе жена?!? Направо се втрещих... тая болест нито съм я чувала, нито искам до я чувам

Гадничко е, вярно...

Да, това е крастата- малки акарчета, които дълбаят тунелчета в кожата

Ето, че има и други знаещи! А ти, secretgarden, от личен опит или просто си информирана?

Та не ми отговорихте все пак. Крастата брои ли се за срамна болест? В различните източници казват различно.

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не личен опит, слава Богу........обичам да чета такива неща...интересни са ми...от малка

# 34
  • Мнения: 3 164
крастата мисля, че не есрамна болест.такива са само които се предават по полов път newsm78

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не е срамна болест.........колкото и да е гадна...........то има доста много и без нея

# 36
  • София
  • Мнения: 1 105
Не! Къде ги раздават тези работи?

# 37
  • Мнения: 462
крастата мисля, че не есрамна болест.такива са само които се предават по полов път newsm78

Да! По принцип не е. Т.е. както и по-горе казах, не е задължително да има полов контакт. Но... Се хваща при БЛИЗЪК контакт. Много често при спане в едно легло. А пък то достатъчно често това е съпроводено и със сексуален контакт. Та затова някой път я описват и в графата "Болести, предавани по полов път", т.к. на практика най-често така се хваща.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Е, такъв "късмет"  все още съм нямала ....

# 39
  • Мнения: 7 186
Не, надявам се и да не хвана. Wink

# 40
  • Мнения: 656
За щастие не!

# 41
# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Така е много подвеждащо, защото повечето от нас през бременността са използвали вагинални таблетки, заради гадни "дамски буби"  Laughing Това смята ли се за изключение, при гласуването  Laughing


А дамските буби, известни още като срамни въшки, са въшки, които се предават при полова близост и се въдят ясно къде Wink Поне така съм чувала Mr. Green

Тъй, тъй, баш там се въдят. Още известни като 'пичи въшки'. Не съм имала честта да прихвана подобно нещо, но една близка позната преди мноооого години се беше сдобила и без да ще по неволя откри модата на 'дюс, мама, дюс' на триъгълника (беше време, когато още никой не се обезкосмяваше и всичко живо гилаше натюр отдолу). Понеже тъй се морят пичите въшки - освен с препаратче някакво, се бръсне до голо, да нямат къде да се хванат бубите.

# 43
  • Мнения: 1 629
Защо сърби, когато имаш пичи въшки: Защото женската въшка се прави на недостъпна и се е покачила най-отгоре на косъма, а мъжката отдолу клати косъма, та женската да му падне Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 091
ами, не съм - взимала съм винаги предпазни мерки. нямам аборти по същата причина.

Общи условия

Активация на акаунт