Дами ли сте?

  • 4 227
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 920
В тази връзка се сещам как сядаше Гала - разчекната колкото може.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 932

Въпросът ми е провокиран от темите, в които направо експлоадираха доста подробности, около личния живот и навици на потребителките, след които просто нищо не е същото Grinning


Да, и според мен една дама не би обсъждала публично сексуалния си живот, миналото си, семейните проблеми...
Външността не прави от жената дама, онова е манталитет, излъчване, отношение към себе си и околните...

# 47
  • Мнения: 4 621

Да, и според мен една дама не би обсъждала публично сексуалния си живот, миналото си, семейните проблеми...
Външността не прави от жената дама, онова е манталитет, излъчване, отношение към себе си и околните...

Та май май не съм Embarassed

# 48
  • Мнения: 899
btw, забравих да спомена, че за мен жените в този форум, които имат излъчване на дами са dodo_dodo и Karen.

# 49
  • Мнения: 217
Уф, възпитала ме е покойната ми баба (съпруга на дипломат и възпитаница на Американския колеж). Определено успя да ми набие в главата набор от норми на поведение, стил на живот и пр. Те бяха допълнително ъпгрейдвани по линия на професионалната реализация от родителите ми, лекари.
В резултат на това, в зряла възраст сериозно се замислям за някаква психотерапия за освобождаване на емоциите.  Close

# 50
  • Мнения: 1 462
Чуствате ли се дами?
Не.


Какво точно е една истинска дама?
*ба ли я...


Искате ли да бъдете такава....
НЕ!


Или сте такава само на улицата ( грим, епилация, жестове) , докато .. иначе .. не много   Simple Smile
Не съм.  Не, не, не.  Хич-хептен.


Въпросът ми е провокиран от темите, в които направо експлоадираха доста подробности, около личния живот и навици на потребителките, след които просто нищо не е същото Grinning
Да не си забременяла?

# 51
  • Мнения: 7 837
като добавям най-важното качество, което мисля трабва да притежава една дама е СДЪРЖАНОСТ.

И защо  Sad
Предпочитам да съм емоционална дама, отколкото нарочно напъваща се към сдържаност скумрия.
Ох, и добре, че съм обсъдила едва 5% от сексуалния си живот, оставам си дама  newsm44

# 52
  • Мнения: 193
 LaughingРазбира се ,че съм дама , да му ... майката... Mr. Green

# 53
  • Мнения: 779
Не, не се смятам за дама  Mr. Green, но това не ми пречи да бъда голяма съмпатяга   Whistling

# 54
  • Мнения: 880
да,дама в обществото и к...а в леглото-мечтата на всеки мъж Grinning важното е да си наясно къде как можеш да се държиш.когато съм с най-бликите си мога и да псувам и да говоря простотии и това да ми доставя удоволствие.мога да бъда сдържана и сериозна и да правя добро впечатление Simple Smileмисля,че все още съм по-скоро жена-дете,завладяна във вихъра на своите чувства и емоции,още малко дива и неуравновесена.някой ден бих искала да бъда не точно дама,а жена на място,а като казвам това имам предвид жена,която буди уважението на околните,коятознае на какво е способна и колко струва,която притежава магнетизъм и чар,които нямат нищо общо с външната красота плюс още нещо...  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 161
Понякога забравям,че съм дама.

# 56
  • Мнения: 4 806
до мозъка на костите ... и ще си позволя да цитирам видоизменено един класик " ... и който смята, че  съм джентълмен, нека пръв хвърли камък срещу мен"...

# 57
  • Мнения: 494
Лилита, ако не е тайна я ме светни как смяташ да бъдеш дама?Имаш ли си някакви малки тайни?

# 58
  • Мнения: 1 063
Себе си смятам за дама, а и мъжът ми ми нампомня, че каквото и да върша в мен има грация, изисканост и май това изразявам и в общуването - като изказ, емоция. А аз се ядосвам, че той продължава да се учудва, като ме види да слушам алтернативна рок музика или да върша неща, или да харесвам неща, които далеч не са изискани и грациозни.
А иначе свързвам дамата с поведение, а не точно с външен вид.

# 59
  • Мнения: 1 006
Винаги, когато чуя това за себе си Blush обмислям внимателно говорещия и какво точно цели с тези си думи...............хич, ама хич не ми е важно дали ме смятат за кучка или за дама, много отдавна ми мина това време Naughty
а, всъщност,  Thinking ЗАЩО  newsm78 трябва публично да оповестявам каква съм или не съм Peace

Общи условия

Активация на акаунт