Много се притесних и имам нужда да споделя...

  • 4 330
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 178
Надявам се пострадалото момиче също да е добре.Пожелавам повече късмет на приятеля ти! Hug

# 16
  • Мнения: 1 202
Надявам се пострадалото момиче също да е добре.Пожелавам повече късмет на приятеля ти! Hug
Да са живи и здрави и двамата това е най-важното.

# 17
  • Мнения: 4 806
за мен поуката е (която и без това я следвам) - каквито и да са условията на пътя, винаги очите и вниманието "на 10", че след тежък инцидент няма значение кой прав, кой прав - червен ли е светофарът или зелен...
Съжалявам за случилото се, но важното е, че всички са живи. А неприятности винаги може да има и не само добрите са подложени на тях, иначе светът щеше да е много едномерен, а той не е...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 511
Важното е,че приятелят ви е добре!  Praynig
Аз съм шофьор и признам,че очите ми са на 16,когато съм на волана.
Надявам се културата на шофьора да се повиши и да не се правят тъпи изцепки като тази да минеш на червено!...Ние(българите) просто плачем за полицаи,които да ни замярат постоянно с глоби!

# 19
  • Мнения: 936
Добре, че хората са живи и здрави. Гледката сигурно е била кошмарна. Има една приказка, че колата е ковчег на колела. Като слушам и чета такива истории ме хваща страх да возя децата си. Аз карам внимателно, но тези отстрани?...

# 20
  • Мнения: 936
Минаването на червено наистина е тъпотия, но се практикува масово. А също ме хваща яд на пешеходци, които пресичат по възможно най-бавния начин, без да се оглеждат и вървят ПО ДИАГОНАЛ на улицата.

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Кофти номер!

Но, да знаете, че цинги мангите по кръстовищата и друг номер правят, ще ви го разкажа, за дасе пазите. Това се е случило на шофьора на мъжът ми преди 2 седмици.

На пешеходна пътека, след като са преминали всички пешеходци, и човекът потегля, като колелата му са направили не повече от един оборот, циганка с бебе, която проси досами пешеходната пътека, се хвърля върху колата, като запраща бебето на 20 метра, ужким е блъснато!

След това си прибира една солидна сума от гражданската ти, а тебе те мъкнат по районните и се изкарват потенциален убиец на малки бебета!

Внимавайте!

# 22
  • Мнения: 2 040
Много страшно .. но добре че няма пострадали и всички са живи и здрави, а коли се купуват ...  Peace
И аз съм се убедила в това, че на добрите хора, живота поднася най - големите гадости ... Познавам такива добряци, че и на мравката път правят, а са толкова изстрадали, такива нещастия са минали през главата им, че се чудя как са оцелели ... а определено не са ги заслужили ... Жалко, но факт  Peace
Една баба, която е минала през ада направо, но е жива и е почти на 90 година ми каза: Какво не ти е минало през главата, с това не си се справила ... и е така  Peace

# 23
  • Мнения: 2 237
Горкия човек,сигурно много се е притеснил..... Sad
Случват се такива неща.Дано и момичето е добре.А ти се успокой,нали всичко се е разминало

# 24
  • Мнения: 5 622
Не знам. НО си права, че се случва все на добрите  Confused

Сякаш няма възмездие за неправедните и лоши хора  Tired

# 25
  • Мнения: 1 393
Човек от съдбата си не може да избяга,но всичко е добре,когато свършва добре,а вчера мъжа ми се прибра в 3.30ч.през нощта(остана с приятеля ни да не е сам),заради Пирогов,КАТ и после пак Пирогов  #CrazyИ такива неща могат не само да те убият,а и да ти скъсат нервите...

# 26
  • Мнения: 6 605
Важно е че няма пострадали фатално.Живота си е такъв редуват се добри и лоши периоди.

Общи условия

Активация на акаунт