Изневяра - а после?

  • 6 243
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Не съм се ровила -  не съм го хванала Wink

# 16
  • Мнения: 1 202
Не съм го хващала в изневяраи се надявам това никога да не стане.
Не бих могла да кажа как ще постъпя ако се случи newsm78
И аз също!

# 17
  • Мнения: 899
Аз явно съм дебелокожа...
Един месец след, като започнахме връзката си е имало такъв инцидент, на мен ми каза доста след това. Стана ми малко криво, но махнах с ръка, защото близостта ни беше много голяма и връзката силна, независимо от различията ни.
След време съм ознавала за разговори, които са ме наранявали, но съм осъзнавала, че и аз имам вина за тях - той да търси чуждо разбиране, тъй като не го е получавал дълго време от мен.
Аз съм му изневерявала, той ми е простил.
Та...зависи от какво естество са нещата, до каква степен е силата на чувствата, ако ги има.
Но в едно съм сигурна - ако той иска да бъде с друга жена - ще ми каже.
Не се натоварвам с мисли за изневери. Вярвам му, че ме обича, че иска да бъде с мен и да сме семейство. Това ми е достатъчно.
Понякога се присещам и ми докривява, но нищо повече - казала съм мнението си и той знае, кое ме е наранило и т.н.

# 18
  • Мнения: 42
Много боли в първия момент си в шок и мразиш доброжелателката, която ти е казала. Отричаш пред себеси пред всички че е вярно. Започваш вътрешно да го оправдаваш, казваш си че е нормално, търсиш сили да проведеш разговора. Мислиш, че ще се справиш. Мълчиш, мълчиш, не знаеш как да започнеш. Минава една нощ.... повече не се издържа и разбираш, че не можеш да го преодолееш, знаеш, че оттук на сетне всеки път ще се чудиш защо закъснява, болката в корема ще се появява ..... и си събираш нещата и пак страдаш. Времето лекува наистина, но хубавото беше, че нямахме дете, а бяхбе от двойките които живееха на семейни начала. След време разбираш, че изневерява и на следващата .... вглеждаш се в себе си и разбираш, че вече в корема вътре не боли и ти си си останала истинската без заблуждения и ненужни компромиси.

# 19
  • Мнения: 114
Не съм го хващала и се надявам да не се случи.

# 20
  • София
  • Мнения: 625
Не съм го хващала и се надявам да не се случи.
Praynig

# 21
  • Мнения: 5 475
Не съм го хващала и се надявам да не се случи.

 и аз така!  Peace

# 22
  • Мнения: 6 390
не съм го хващала Wink

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
от щастливките съм  Flutter

# 24
  • Мнения: 569
 
Не ми се е случвало. Не искам да знам ако го прави,но знам само че ще ме боли,много.

# 25
Много боли в първия момент си в шок и мразиш доброжелателката, която ти е казала. Отричаш пред себеси пред всички че е вярно. Започваш вътрешно да го оправдаваш, казваш си че е нормално, търсиш сили да проведеш разговора. Мислиш, че ще се справиш. Мълчиш, мълчиш, не знаеш как да започнеш. Минава една нощ.... повече не се издържа и разбираш, че не можеш да го преодолееш, знаеш, че оттук на сетне всеки път ще се чудиш защо закъснява, болката в корема ще се появява ..... и си събираш нещата и пак страдаш. Времето лекува наистина, но хубавото беше, че нямахме дете, а бяхбе от двойките които живееха на семейни начала. След време разбираш, че изневерява и на следващата .... вглеждаш се в себе си и разбираш, че вече в корема вътре не боли и ти си си останала истинската без заблуждения и ненужни компромиси.

Много точно, добре си казала какво изпитва човек при такива тинитири-минтири зад гърба и то не когато еднократно ами си е цяла връзка. Само че ние имахме деца. Та мойта опция е останах заради тях. Иначе не бих му дала втори шанс. Може би защото не беше голямата ми любов. А на другата си отмъстих, като не и го дадох. И отмъщението беше сладко като и четох емаилите където го вика и чака, а той не идва (тя живее далеч) и даже не се обажда. А и когато казах на майка и че той ми го е казал, но съвсем не защото иска развод. Но и другото е отмъщение - да подариш на някоя такъв. Само че тя имаше и користни намерения, така че доста загуби. Но все пак без деца - прав му път на такъв. Голям компромис е да не го изгониш.
Иначе аз и сега не съм ревнива и той има всякакви свободи вкл. и да ни напусне.
Брех че голям процент щастливки  Grinning, но аз вярвам че има верни мъже както и жени.

# 26
  • Мнения: 379
Не съм го хващала и се надявам да не се случи.
Познавам се добре и знам , че няма да простя. А и реакцията ми ще е страшна, чудовището в мен ще изкочи Twisted Evil. След това може би ще съжелявам, но човек реагира инстинктивно.

# 27
  • Мнения: 6 618
Дано не ми се случи никога Shocked

# 28
  • Мнения: 4 473
Не съм се сблъсквала с изневяра. Такива неща не могат да се коментират предварително, но дано и не ми се наложи.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм се сблъсквала с изневяра. Такива неща не могат да се коментират предварително, но дано и не ми се наложи.
И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт