Декемврийски бебета 2018

  • 59 592
  • 740
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 229
Злати, стискам палци и аз. Нашия преглед е вдругиден и също съм притеснена, но си повтарям постоянно, че всичко ще е наред.
Снощи аз съм заспала към 1 без нещо, а моя мъж е изкарал още час да приспива беба, дори не съм разбрала, толкова ми се спеше. Спа цяла нощ и естествено си пропусна храненето в 6ч., не си бях навила аларми и я нахраних чак в 7.30. Сега не знам кога ще яде и се притеснявам, че реално ще пропусне едно хранене, а личната лекарка ми каза да не я оставям да пропуска, ама пък щом си спи непробудно детето едва ли е било гладно. Хич не знам кое е правилното вече.

# 436
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Злати, стискам палци всичко да мине добре!

Тази нощ пак не успях да я сшожа да си спи в леглото.. През деня дремва там, но през ноща само се стряска, мята ръце, дърпа си ушите. Все едно сънува нещо страшно, така подскача в леглото. Аз не исках да се предавам, но на ММ  му стана много жал, чак ме кара да питам педиатърката дали и има нещо... Довечера на ново почвам да я слагам, дано имам успех накоя вечер.. От 15 дни почти не си е спала в леглото, преди това си спеше, но с усилването н на коликите целия режим ни отиде на кино 🤣

Ако се чуеш с вашия педиатър преди мен и каже нещо във връзка с това неспокойство,сподели моля те.Борил е по същия начин...

# 437
  • Мнения: 42
След един месец неспане, нази нощ спах непробудно от 22:00 до 08:30. Помогнаха ми тапи за уши и оставих ММ с баткото да се оправят. А аз си легнах при каката.
Разбрах, че са имали поредната ревяща нощ, но пък този път не съм разбрала нищо. Сега и двата мъже спят.

# 438
  • София
  • Мнения: 6 010
Еуфория, пробвала ли си я повиеш Рая по метода на Карп? И моят бебко се стряска много от ръцете си понякога и пововането помага. Идеята е ръчичките да са стегнати, а крачетата свободни.

# 439
  • София
  • Мнения: 1 268
Еуфория, пробвала ли си я повиеш Рая по метода на Карп? И моят бебко се стряска много от ръцете си понякога и пововането помага. Идеята е ръчичките да са стегнати, а крачетата свободни.

Ами ще пробвам, сега ще отворя книгата. Това ще ми е следващия ход, пък да видим.

# 440
  • Мнения: 294
Привет мамчета!
Моето момче днес навършва месец ❤
Днес ми се усмихна за пръв път, съвсем съзнателно, даже няколко пъти... просто се разтопих от кеф.Беше се наспал и се беше нацокал хубавичко, та имаше повод за усмивки.

В къщи всички са болни, и момичетата ми са с хрема, мм и той.Моля се да е здравичък бебо, дано съумеем да го опазим.
И той мн се стряска от ръчичките си когато спи, но не търпи да са му завити, ядосва се.

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 21:37 от H. Chakalova

# 441
  • Ловеч
  • Мнения: 574
И Борил не търпи да е повит.Изпада в страшна истерия,пробвах няколко пъти.А в същото време така мята ръце и се стряска все едно ще излита.

# 442
  • Мнения: 138
Привет на всички! Идвам да помрънкам - споделих ви преди време, че на бебка нослето хрипти, но педиатърката предположи, че е от сух въздух или от кърменето и ми каза да не се притеснявам. Само че това хриптене продължаваше и на последната консултация пуснахме един секрет - оказа се стафилококова инфекция, та сега ще мажем с антибиотичен унгвент

# 443
  • Мнения: 1 110
JY, и моят хубостник е с бактерия в носа, изписахани сега някакво кремче да мажем, дано бързо се размине. Какъв е вашият стафилокок?
Ние днес пуснахме секрети с таткото, та ако имаме и ние да ги лекуваме,  че да не си ги въртим вкъщи.

# 444
  • Мнения: 42
Можете ли да споделите тези от вас, които вече са сложили ваксина, как я понесоха децата ви. Нещо така ми се е свива сърцето като се сетя за ваксините. Казах на педиатърката, че искам да ги отложа до март-април, а тя иска да и слага сега само хепатитната, а другите да ги отложи. И аз незнам как да процедирам, а утре трябва да я заведа на консултация.

# 445
  • Мнения: 138
Alyssa, heamolyticus e нашият, вашият? Добра идея е и ние с таткото да пуснем, добре че каза

# 446
  • Мнения: 26
Здравейте искам да попитам някоя от вас имали във вкъщи овлажнител за въздух ако да препоръчаните ми някой модел. Simple Smile

# 447
  • Мнения: 1 110
Alyssa, heamolyticus e нашият, вашият? Добра идея е и ние с таткото да пуснем, добре че каза

Ауреус е при нас, доколкото разбрах можеш да си го имаш и да не ти прави проблеми, но на малчото нослето хърка и затова пуснахме изобщо изследвания.  Лекарите казаха, че много бебета го имат, даже можело евентуално и без лечение, но аз искам за ваксините да е абсолютно здрав.

И да ви се оплача - 45 след раждането моят цикъл се завърна Grinning Тъкмо приключих с лохиите и той отново е на линия, а се надявах на поне месец-два.   При някой друг успя ли вече да се възстанови? 

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Здравейте! Днес бяхме при детския кардиолог и наистина има лек шум в сърчицето,но това го имали всички бебенца и се израства.Днес Божидара става на 2 месеца и ваксините ще ги започнем от другата седмица живот и здраве,че от днес е обявена грипна епидемия.

# 449
  • София
  • Мнения: 1 268
Здравейте! Днес бяхме при детския кардиолог и наистина има лек шум в сърчицето,но това го имали всички бебенца и се израства.Днес Божидара става на 2 месеца и ваксините ще ги започнем от другата седмица живот и здраве,че от днес е обявена грипна епидемия.

Злати, радвам се, че всичко е наред!

Направо настръхвам, като знам, че идва време за ваксини, а вирусите върлувалат навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт