Татковци със шарещи очички...

  • 6 689
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Ти защо се засегна толкова? Обичаш да си лафиш с мамчетата и се чувстваш обиден, че те може да си мислят, че ги задяваш ли?  Laughing

Taka ми изглежда на мен поне  Laughing

Клисуров-  Hug Не се обиждай и впрягай толкова лесно, де  Wink

# 46
  • Мнения: 1 001
Ти защо се засегна толкова? Обичаш да си лафиш с мамчетата и се чувстваш обиден, че те може да си мислят, че ги задяваш ли?  Laughing
Обичам да разговарям. Нали освен смеха това е второто нещо, което ни отличава от животните?!?
А догатката ти е вярна - не обичам да изглеждам като идиот (то кой ли обича). Удиви ме "погледа" ви върху нещата.

# 47
  • Мнения: 356
Не, просто е грозно мъж, семеен, с дете да тръгне да те сваля пред твоето дете.
Ако толкова са решили да кръшкат да си намерят друго място!!!
И държа да ги респектирам, за да не си мисли един ден синът ми, че майка му се сваля с всеки под път и над път!
         
           Абсолютно съм съгласна. Много точно казано.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
Клисуров, приеми, че освен теб има и други мъже, за които може да става въпрос...
И аз като Карен мога да разпозная кога един мъж подхожда с едни или други намерения към мен. Разговаряла съм с много татковци покрай децата ни /е, няма пък да ви кажа къде... smile3533 smile3534/ и всичко е било о,к, но в определени случаи /които споменах/ съм се почувствала /да кажем/ неудобно и тъпо от абсурдността на ситуацията.

# 49
  • Мнения: 191
Татковци със шарещи очи не съм срещала, но мамички- особенно ако ако сме от една кръвна група -може да отровим разходката на някой по скромен татко. newsm44

# 50
  • Мнения: 4 473
Татковци със шарещи очи не съм срещала, но мамички- особенно ако ако сме от една кръвна група -може да отровим разходката на някой по скромен татко. newsm44

Клисуров само това изказване чакаше Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 455
Хаха, смее ли някой да се занимава с мен -  с тез три деца...  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 5 140
къде си разхождате децата?

И аз това се питам, около мен само мами и баби, мъжове няма Laughing

И аз не съм попадала на такива.

# 53
  • Мнения: 2 978
Има такива татковци..ама има и такива мамчета Mr. Green

Не означава обаче, че нещо може да стане на детската площадка. То ако си му шарят на човек очите и в кенефа може да срещне някой Wink

Попадала съм на такива, но не са предприемали нищо- на думи..само зяпат..Пък и лошо няма и аз си зяпам Sunglasses...

Ама нали знаете, "Очи пълни ръце празни" Crazy Laughing

# 54
  • Мнения: 6 472
Хайде така по между другото свирнете и на мен другия път, като се разхождате сред такива татковци, а Mr. Green Flutter На ме не ми се е случвало Rolling Eyes С кеф си лафя с татковци, ама това се случва веднъж на четири високосни години (щото те много много не се навъртат по детски площадки) и определено не е ставало въпрос за свалка.

Хаха, смее ли някой да се занимава с мен -  с тез три деца...  Mr. Green

Дани, ама те като разберат и как заченахте третия сладур, няма да искат и на една площадка с теб да стоят, какво остава за флирт Joy

# 55
  • Мнения: 1 455
Дани, ама те като разберат и как заченахте третия сладур, няма да искат и на една площадка с теб да стоят, какво остава за флирт Joy

 rotfImbo rotfImao  Joy Румка, и мъжът ми вече го е шубе да се мотае около мен  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 001
Клисуров само това изказване чакаше Mr. Green
Брееее, какво мнение имали хората за мен! Аз съм съгласен, че не всички хора са еднакви, но пък така е и по-интересно.

# 57
  • Мнения: 1 462
Всеки има право да си избира ценностите в живота.  За някои не е проблем да правят секс с непознати женени или когато са женени.  Пробват се хората, как иначе да разберат дали пък не мислите като тях?  Съвсем друго нещо е когато някой нахалства - ясно му е казано "Не желая да разговарям с вас", а той продължава да се натрапва.  Такъв човек в моите очи се приравнява с амбулантните търговци, сектантите по улицата и таксиджиите-ментета, които те гонят и ти дърпат багажа от ръцете.

# 58
  • Мнения: 1 001
Всеки има право да си избира ценностите в живота.  За някои не е проблем да правят секс с непознати женени или когато са женени.  Пробват се хората, как иначе да разберат дали пък не мислите като тях?  Съвсем друго нещо е когато някой нахалства - ясно му е казано "Не желая да разговарям с вас", а той продължава да се натрапва.  Такъв човек в моите очи се приравнява с амбулантните търговци, сектантите по улицата и таксиджиите-ментета, които те гонят и ти дърпат багажа от ръцете.
Абсолютно вярно! И такова поведение не одобрявам! Но и не разбирам защо например във всеки таксиметров шофьор се търси "ментето".

# 59
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не ми се е случвало. Но при нас "сядането" на площадката е доста условно. Мартин винаги отпердашва нанякъде и аз или тръчкам по него или седя на пейката и викам отдалече.

Общи условия

Активация на акаунт