Идеи за декорация ?

  • 1 905
  • 11
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 162
Здравейте и честита нова година Simple Smile
Не знам темата дали е за тук,но все пак става за дома,така че....
Имам три стъклени купи (като тази чиято снимка ще кача долу) различни по размер,малка,средна и най-голяма.
Купих ги за коледните празници и ги използвам за снежен човек.Въпроса ми е,сега с какво да ги напълня,за да изглеждат добре и да мога да си ги използвам целогодишно ?
Като човек без грам въображение,се сещам само да изсипя три вида различни камъни под ред и това е....а ми се ще да е нещо по нежно и красиво ,но без естествени цветя,че много бързо ще трябва да ги сменям ? Simple Smile Та...някакви идеи ?

# 1
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Аз съм си направила свещник... в малка подобна ваза... свещ и около нея мидички, охлювчета, малки камъчета... може и загладени морски стъкълца... може и да се ползват от комбинираните сухи и ароматни цветя и други такива... сега не се сещам как се казват...

# 2
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Напълни ги с бонбони,аз имам една голяма декоративна чаша за кафе пълна с тях!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 162
Напълни ги с бонбони,аз имам една голяма декоративна чаша за кафе пълна с тях!

На диета съм и не искам да слагам бонбони,че ще се изкушавам и ще я опразня набързо Smile

Аз съм си направила свещник... в малка подобна ваза... свещ и около нея мидички, охлювчета, малки камъчета... може и загладени морски стъкълца... може и да се ползват от комбинираните сухи и ароматни цветя и други такива... сега не се сещам как се казват...

Имам едни големички свещи и ги бях сложила вътре,обаче самото дъно на купата от вътрешната страна е обло...не знам дали се разбира какво имам напредвид,но не стоят прави и падат свещите.Иначе преди малко се сетих,че при фризьорката ми има такава купа и е пълна с шишарки,някакви клечки и...като цяло сухи неща Smile
Иначе ми се искаше да видя в интернет някакви идеи и как ще изглежда,но каквото и да напиша ми излиза всичко друго ,но не и това което ми трябва...

# 4
  • Мнения: 1 195
Може да се напълнят с камъчета, вода и от малките кръгли свещички да плуват отгоре. Цветен пясък също може.

# 5
  • Мнения: 920




В гугъл в изображения за декорации в стъклени сфери има и други интересни идеи.

# 6
  • Мнения: 4 002
Моята изглежда ето така, другите могат да са със шишарки или камъни...

# 7
  • Мнения: 6 320


На мен много ми харесват вариантите със сукуленти, а и ще отива на зеленото.



Тук има доста подобни идеи - https://dsmfacts.guru/30760/

# 8
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Някаква подобна композиция... обаче с изкуствени треволяци... Wink

# 9
  • Мнения: 4 808
Преди години имах такава купа, пълнех я наполовина с вода и отгоре слагах да плуват разни цветя – естествени или изкуствени. Сега бих сложила мидички, къмъчета и сухи цветя. Точно преди два дни стана въпрос с приятелки, че ми трябва такава купа, за да си направя "купа на спомените". Прочетох го някъде из нета, слагаш вътре билети от театрални постановки, от концерти, самолетни билети или други от пътувания. И ако ти стане тъжно понякога, се връщаш към хубавите спомени. Хареса ми като идея.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 879
Здравейте и от мен !
Аз си взех за Нова Година такава нещо като ваза и бях е декорирала с топки и клонки за тогава ,а сега е напълних с рапани ,охльови,мидички ,камънчета и пясък от Дубай !Спомен от страхотнота ни разходка .

# 11
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз в такава купа пълня ароматизиращи сухи цветя от тези в Икеа, хем е красиво, хем стаята ухае приятно.

Общи условия

Активация на акаунт