Пишкаме навън къде?

  • 1 755
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 214
Във форума има много теми по въпроса за гарнето, но за съжеление не видях (или не умея да търся) мнения по въпроса къде да пикат малките деца ако се без памперс когато се навън.
В градинките виждам много мами които си изпишкват децата в храстите на мен ми изглжда грозно (не искам някой да ми се сърди) обаче пък не се същам къде друга де.
Споделете опита си моля Praynig

P.S Ако има повечето мнения че в храстите е нормално ще го приема ама.....?

# 1
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
Може и до някое дърво, ама в храстите е по-закритичко. Grinning
Къде да я търся тази тоалетна като остават някакви секунди до напиканите гащи.

# 2
  • Мнения: 3 367
тук е абсол.неприемливо поведение да се пишка на открито и съм съгласна с това; засега избирам паркове с тоалетни и седя близо до тях; знам във всеки магазин къде е ВЦ=то:) в колата проблема реших с найлонов плик на детската седлака-засега..

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Къде да я търся тази тоалетна като остават някакви секунди до напиканите гащи.

Това ми хареса Joy
Аз имам късмет с непикливи деца и този проблем ми и чужд. Когато трябва, винаги сме стигали до тоалетна. Даже каката забравяше, че и се пишка...

# 4
  • Мнения: 2 732
Може и до някое дърво, ама в храстите е по-закритичко. Grinning
Къде да я търся тази тоалетна като остават някакви секунди до напиканите гащи.
Peace
Изпикавам си е където е казала на някое дърво .Не мисля ,че мога да карам да стиска докато търся тоалетна ,ако е към 5-6 годишно да но на 2-3 години .Да не говорим за кучетата който ги извеждат на разходка само за да се изпишкат и изакат навън Crazy.

# 5
  • Мнения: 2 103
сега от два дни се опитвам да направя първи стъпки в маханет она памперс и аз имам същия въпрос- за сега-днес имахме успешен опит в градинките Blush ....ами не са особено много тоалетните-да не кажа ,че изобщо ги няма аи нямам време да ги търся Blush поне за сега

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
При положение, че кучетата пишкат и акат където си искат, не бих имала скрупули да изпишкам детето си в някой храст или до дърво. Е, виждала съм и родители, които свалят гащите на отрочето на тротоара или на самата площадка, когато в непосредствено близост има и по-подходящи места и това ме е дразнело.

# 7
  • Мнения: 71
Или до някое дърво или в някое храстче EmbarassedМоже и да е грозна тази практика,но в България е пословична липсата на обществени тоалетни.В нашия град например има една,в която веднъж влизах и няма повече да повторя NaughtyЛипса на елементарна хигиена.Камо ли да вкарам детето вътре.Наскоро ми се наложи да ползвам и тоалетната на автогарата.Платих си билетчето,влизам и...О!Ужасссс!От мизелно, по-мизерно.Виж,в големите магазини,на бензиностанциите и в добрите фирми,с удоволствие да си ги ползваш Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 1 621
Гадно, не гадно и аз си я изпишквам до дървета и храсти, когато няма наблизо тоалетна. Да не говорим че повечето са отвратителни. Няма да ми се напишка детето, докато намеря най-подходящото място? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 151
Гадно, не гадно и аз си я изпишквам до дървета и храсти, когато няма наблизо тоалетна. Да не говорим че повечето са отвратителни. Няма да ми се напишка детето, докато намеря най-подходящото място? Rolling Eyes
thumbsup

# 10
  • Мнения: 1 001
При положение, че кучетата пишкат и акат където си искат, не бих имала скрупули да изпишкам детето си в някой храст или до дърво. Е, виждала съм и родители, които свалят гащите на отрочето на тротоара или на самата площадка, когато в непосредствено близост има и по-подходящи места и това ме е дразнело.
Факт, кото подкрепям.

В неделя бяхме на плаж (близо до Пазарджик, Варвара). Бяхме близо до ограда и както си седяхме едно момченце на около 2 годинки дойде близо нас, клекна (беше без бански) и  ... се изака. Майка му понуна в замята от срам, почисти с тоалетна хартия "творенито" на чадото си и не знаеше как да се извини. Замислих се, защото навярно и Никола (Александра не го е правила) би направил същото, а и за разлика от гордите собственици на кучета, тя почисти. В крайна сметка не трябва да очакваме децата да се държат като възрастни, а и "пораженията" от тях са по-малки спрямо някои песове.

# 11
  • Мнения: 2 910
Гадно, не гадно и аз си я изпишквам до дървета и храсти, когато няма наблизо тоалетна. Да не говорим че повечето са отвратителни. Няма да ми се напишка детето, докато намеря най-подходящото място? Rolling Eyes

Така стоят нещата и при нас Embarassed

# 12
  • Мнения: 3 034
тук е абсол.неприемливо поведение да се пишка на открито и съм съгласна с това; засега избирам паркове с тоалетни и седя близо до тях; знам във всеки магазин къде е ВЦ=то:) в колата проблема реших с найлонов плик на детската седлака-засега..

Да, там, където е неприемливо, хората са решили проблема, поставяйки WC, но в България няма градинки с тоалетни, особено пък квартални. А понякога стигането до някой магазин или заведение е свързано с големия риск накрая да тичаш с пикаещо-във-въздуха-пътьом дете.
Така че - храсти, дървета....това е положението. Wink

# 13
  • Мнения: 2 214
Цитат
В неделя бяхме на плаж (близо до Пазарджик, Варвара). Бяхме близо до ограда и както си седяхме едно момченце на около 2 годинки дойде близо нас, клекна (беше без бански) и  ... се изака. Майка му понуна в замята от срам, почисти с тоалетна хартия "творенито" на чадото си и не знаеше как да се извини. Замислих се, защото навярно и Никола (Александра не го е правила) би направил същото, а и за разлика от гордите собственици на кучета, тя почисти. В крайна сметка не трябва да очакваме децата да се държат като възрастни, а и "пораженията" от тях са по-малки спрямо някои песове.   
 

Светът е малък Joy
Бяхме там и може би тази тема я пуснах защото тази случка я видях.
Мога да кажа повече това е моя родинина Embarassed
Детето и на 3 години. newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 39 744
Препикавали сме храсти, тревички, всичко дет сварим... е като сме на открито място. Когато Дияна каже "мамо ака ми се" - 1вото такси и у дома. Ако сме в заведение проблем няма.
Всъщност и аз съм чистила след Дияна.
Един ден се разхождаме по Витошак, т.е. лекинко се устремяваме към вкъщи. Дияна в един момент започва да пее "мамо пишка ми се"
- няма къде
- ми ей тук, до това дърво
- не си познала, че ще се гъзя на средата на Витошка и ще те изпишкам.
Спря да й се пишка кат разбра, че по най-бързия начин се прибираме Simple Smile Но все пак се прибрахме.

Сетих се за една друга смешна случка. Прибирам Дияна от градина, тя нещо се подмотва, аз бързам за заветното място - 00. Дияна се информира защо бързам и ми заявява
- Мамо ве, пишкай права до това дърво!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт