Пак за тая тоалетна

  • 11 763
  • 201
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 792
Имаш си мъж, имаш си капки  и миризма. моят мъж  заради мен се научи да пикае седнал,да не цапа и да затваря капака, но синът ми няма да го уча на такова нещо. Мъжът ми се опитал да говори с него  , но детето му отговорило че пръскалката трудно се контролирала особено сутрин като му се спяло. Мъжът ми дълбокомислено заключи, че по-добре жена му да го научи ако й пречи .  Все пак малко къде пикаят седнали....В резултат мия тоалетната всеки ден. Странно но не ми тежи. По ми тежат разхвърляните чорапи.

# 16
  • Мнения: 777
Да, да, да питам седнал хич не е разрешение. Виждали ли сте 6-7 годишно полизаспало със сутрешна ерекция как се опитва да си насочи струята надолу докато седи на тоалетна. Не пръски, цели локви има. Да си пика прав - щетите са по  - малко. А ако заваря локвички след него го викам да си ги чисти.

# 17
  • Мнения: X
Тази тема ме хвърли в оркестъра. Никога не съм предполагала че може да има такъв проблем с мъжете и тоалетната. У нас никога не е опикано отвън. А все пак тоалетната се използва от ММ и сина ми който е на почти 4 години. Затова директно го попитах как не опикава извън а толкова много момичета се оплакват. Изгледа ме странно с погледа "ти друга работа нямаш ли си". Е каза как го прави след като настоях. Думите му бяха че просто като пикае издърпва кожата назад и струята не се пръска и застава близо до гърнето за да се изкапва вътре. След тези думи реших да не задълбавам повече. Само ми спомена че е научил и сина така да пикае.

# 18
  • Мнения: 518
Охх, момичета😄😄😄 хем ми става смешно, хем много се ядосвам. Някрая ще купя две килимчета и ще ги сменям всеки ден-докато едното се пере, другото ще стои и така ще ги сменям всеки ден.
Другия вариант е да си купя от най-обикновените стирки с кофи които са, да ми е винаги заредена с чиста вода и някакъв препарат в нея и така-топя стирката и минавам. След 3,4 минавания слагам нова вода и препарат и пак така. Ужас, не мога да насмогна на кърпи и препарати🙄

# 19
  • София
  • Мнения: 16 015
Много странна история. Нито баща ми, нито разни гаджета, нито сега Скъпия са оставали следи след ходене в 00. Да видим след време внука как ще се справя. Разхвърляни мъжки чорапи също никога не е имало у нас, слагат се на определено място и си чакат пералнята.
Ако имате канал на пода - най-лесно ще е с монтиран душ на мивката. Да си го ползват след ходене.
Кофа и стирка мисля, че ще понамирисват след 2 -3 ползвания.

# 20
  • Мнения: 11 967
Мъж нямам, но нито баща ми (докато беше жив), нито синът ми (на 4,9г) опикава. Случи му се, но на няколко пъти му казах да внимава и се научи. Сега го уча да сваля дъската, след като ползва тоалетна, все пак живее с три жени. Чорапи и въобще мръсни дрехи си ги слага директно в пералнята.
За съжаление, авторката трудно ще превъзпита сина си, защото първо трябва да научи мъжа си, а на него явно му е все тая. А детето попива отношението на баща си.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 475
Спрей с белина.
И душ със силна струя.
И мокри кърпи, но специалните, за чистене.
Аз така се боря. Миризма почти не остава.

# 22
  • Мнения: 2 313
Сериозно ли има мъже, които пикаят седнали? О_О

# 23
  • Мнения: 518
Мъж нямам, но нито баща ми (докато беше жив), нито синът ми (на 4,9г) опикава. Случи му се, но на няколко пъти му казах да внимава и се научи. Сега го уча да сваля дъската, след като ползва тоалетна, все пак живее с три жени. Чорапи и въобще мръсни дрехи си ги слага директно в пералнята.
За съжаление, авторката трудно ще превъзпита сина си, защото първо трябва да научи мъжа си, а на него явно му е все тая. А детето попива отношението на баща си.
Никъде не съм писала, че имам син. Ставаше въпрос за мъжът ми и баща ми и някои други гости, когато са вкъщи - те опикават.

# 24
  • Мнения: 46 505
Боже, винаги съм си мислила, че това го има само по вицовете... Аз съм малко опак човек в това отношение, никога не бих чистила след друг, здрав и прав, и само глупости ми идват в главата за съвет, като примерно да пишкаш на средата на пода и като стъпят в него да казваш, че си била сънена и да не го чистиш, нека те бършат малко след теб Angry

Иначе нямаш много алтернативи, показала си, че ще им чистиш, запретваш ръкави и продължаваш. За описаното кърпичките само ще замазват. Килимчетата не искам и да си представям каква смрад ще правят, това е най-лошото като решение. Както са ти препоръчали - душ си монтирай. А препарата, вземи такъв, който е с пръскалка, по-бързо ще нанасяш.
И джапанки, които да обуваш само за вътре. Обаче си ги слагай само ти, ако те ги обуват ще опикаят и тях.

Другият вариант - директно заявяваш, че повече няма да пипаш след тях. Показваш им душа, показваш препарата и след ходене - пръскат и изплакват. Правиш демонстрация, засичайки времето, 1 мин. е много, няма да се озорят, но като го правят известно време, ще започнат да целят.

Сериозно ли има мъже, които пикаят седнали? О_О
Не знам, ама сериозно ли има мъже, които излизат от WC-то и оставят погром? Елементарно възпитание е да я оставиш във вида, в който си я намерил, прав, седнал или на челна стойка, тяхна си работа.




# 25
  • Мнения: 6 682
Сериозно ли има мъже, които пикаят седнали? О_О

Обикновено сутрин повечето 😀

# 26
  • Мнения: 3 114
божеее, мислех, че е само при мен. баща ми е възрастен и доста често не улучва или не знам какво точно прави, но понякога има локвички. не винаги. вечерта задължително минавам с душа. при мен пък ходенето по голяма нужда е проблем, мия тоалетната чиния всеки ден.

никакви килимчета! сега зимата къде ще съхнат и пералня специално за тях, че не върви с дрехите.

евентуално едни чехли за баня и спираш да чистиш. дано да има успех, защото може да си влизат да си цапат и да не им пречат ни миризми, ни капки.

# 27
  • France
  • Мнения: 165
Въпросът трябва да е как мъжете ти да спрат да опикават около тоалетната, а не как ти по- лесно да чистиш. Единственото радикално и просто решение е да пикаят седнали. За Германия това е общоприето.
Абсолютно вярно. И съпругът ми и синът ми  (на10 г.) пишкат седнали вкъщи защото обичат да им е чисто. Но аз живея във Франция и тук масово е така.

# 28
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 274
Нямам син.
Но със съпруга ми този проблем сме го решили още в началото на съвместното ни съжителство.Опикава тоалетната-почиства.

# 29
  • Мнения: 2 328
Мале горката ти, честно. На мен ако ми направи такава мизерия ще чисти докато издъхне. Детето не мърля така, мъж ми ще го прави.. НЕ НЕ. Мисля, че идеята да сложиш килимче е лоша и на практика ще се окаже голяма грешка

Общи условия

Активация на акаунт