Пак за тая тоалетна

  • 11 769
  • 201
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 518
божеее, мислех, че е само при мен. баща ми е възрастен и доста често не улучва или не знам какво точно прави, но понякога има локвички. не винаги. вечерта задължително минавам с душа. при мен пък ходенето по голяма нужда е проблем, мия тоалетната чиния всеки ден.

никакви килимчета! сега зимата къде ще съхнат и пералня специално за тях, че не върви с дрехите.

евентуално едни чехли за баня и спираш да чистиш. дано да има успех, защото може да си влизат да си цапат и да не им пречат ни миризми, ни капки.
И на мен бащаткото ми е голям проблем, защото той по принцип си е леко мърльо, плюс, че е възрастен вече, но здрав,прав,корав (да ми е жив и здрав). Той даже не ги вижда капките, трябва да си сложи очилата, че да ги види. Като ходи по-голяма нужда пък....😫😟 след него е ужас, къде зачистил къде не го видял...обижда се при забележки, чудо е.
С варианта да оставям мръсно и да чакам реакции мммм ще откача с крака и чорапи попили урина и да ми ходят по пода и да ми лягат по дивана, това ще ме влуди.

# 31
  • Мнения: 2 313



Сериозно ли има мъже, които пикаят седнали? О_О
Не знам, ама сериозно ли има мъже, които излизат от WC-то и оставят погром? Елементарно възпитание е да я оставиш във вида, в който си я намерил, прав, седнал или на челна стойка, тяхна си работа.






Ми не знам, аз не виждам връзката между двете, пикаенето прав е защото така ни е създала природата, всичко друго ми се струва, хммм, как да го кажа най-меко - противоестествено. Докато опикването на тоалетната е въпрос на възпитание, както казваш. Реално няма някаква сериозна причина един мъж да не уцелва тоалетната..

# 32
  • Мнения: 19 838
Тази тема ме хвърля едновременно в смях, но и в рев.
Цитат
Реално няма някаква сериозна причина един мъж да не уцелва тоалетната..
Абсолютно съм на същото мнение. То са силни струи, техника на пикаене, страшно е. Оправдания.
Авторке, недей да търсиш начини за почистване, а ги научи да пикаят цивилизовано. Мъжът ми, баща ми, приятели все високи мъже, силни, досега не съм видяла да пикаят извън чинията или да им "пръска" струята чак извън тоалетната. Мъжете ти ги мързи, та чак ги боли. Научи ги да пикаят ПРАВИЛНО, колкото и да се цупондрят. Обясни им, че времето на тоалетните-ями дето я уцелиш, я не, е минало.

План Б – биде.

# 33
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Мисля,че с килимче ще е по-лошо.
Защото всеки ден килимчето ще е опикано и ще трябва да го переш.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 582
Ако иска да пиаке прав, седнал, с точен прицел или разпръснато, проблемът си е негов - да си чисти. На голям мъж жена му да му чисти опиканото... Сори. Аз на сина ми на 3 г. му връчвам парцалче да си забърше сам, какво остава за баща му...

# 35
  • София
  • Мнения: 12 006
С килимче не става - дори и всеки ден да го сменяш, то след първото ползване ще е напоено с капки и после това ще отива по чрапите и от там по дивани и навсякъде.  Sick Sick Мъжа ти е тънкообиден мърльо и мерзел - страхотна комбинация. Научи го да си чисти мизериите, какво е това ср@л, пикал и де видял, де невидял.  Sick Sick Sick Сложи му един път вечерята в недоомита чиния, ама да изглежда гнусно и му кажи - ами и аз като теб не го видях добре Laughing да видиш как ще се научи да гледа. Да тичаш подир гъз@ на голям, здрав, прав мъж е анадолско мислене и само на теб вреди! Той си свършва работата и знае, че безплатната чистачка ще му мине след з@дника - адски неуважително към теб, като към партньор. Така като те чета, той вероятно не пипва домакинска работа у вас и ти вършиш всичко, а тоалетната ти е последната капка.

# 36
  • Мнения: 3 031
Сериозно ли има мъже, които пикаят седнали? О_О
Сериозно.
Несериозно е да опикаеш пода и да очакваш друг да го чисти.

# 37
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Аз съм изумена, не искам да обидя никой, но просто не мога да си представя как се случва това да изцапат толкова много, че чак да ви се мокрят чорапите!?!?Anguished наистина не мога да си го представя...
 С баща ми не съм живяла не знам как е той, но  с мъжът ми живея 3 години и до сега я е имало 5 пъти по една капчица на дъската, я не.
Чак се замислих аз ли съм случила на мъж или вие на пикльовци.. InnocentJoy
 Преди него съм живяла и с друг мъж 5 година, но никога не съм си мокрила чорапите от пикня.. Joy виж след къпане погрома е друг, сигурно и тавана е мокър, но там е друг въпроса... Bowtie
 Замислих се има ли значение обрязването с опикаването и последната капка... ?!?

# 38
  • София
  • Мнения: 15 458
Сериозно ли има мъже, които пикаят седнали? О_О
Да не би като седнат, за да не цапат, да стават по-малко мъже?

# 39
  • Мнения: 3 118
И на мен бащаткото ми е голям проблем, защото той по принцип си е леко мърльо, плюс, че е възрастен вече, но здрав,прав,корав (да ми е жив и здрав). Той даже не ги вижда капките, трябва да си сложи очилата, че да ги види. Като ходи по-голяма нужда пък....😫😟 след него е ужас, къде зачистил къде не го видял...обижда се при забележки, чудо е.
С варианта да оставям мръсно и да чакам реакции мммм ще откача с крака и чорапи попили урина и да ми ходят по пода и да ми лягат по дивана, това ще ме влуди.
същата работа сме. ама какво да го правя, стар е вече и ми е баща - чистя и си мълча.
сега като се замисля като беше по млад не съм забелязала подобен проблем. чак се изненадах и аз че може млад мъж да е чак такъв мърляч, че и детето покрай него.

# 40
  • Мнения: 46 508
За баща ти - затова всеки трябва да си е в къщата и да си живее, както му е комфортно.
Отделете се с мъжа ти.

# 41
  • Мнения: 2 313
Сериозно ли има мъже, които пикаят седнали? О_О
Да не би като седнат, за да не цапат, да стават по-малко мъже?

От мъжка гледна точка - да.

# 42
  • Мнения: 431
Направи си отделна тоалетна. Пък те да си мърлят. След време като им замирише, може и да се научат как се прави!  Безграничният слугинаж в случая няма да помогне. Нужни са крути мерки! Справи се с причината, не с последствията!

# 43
  • Мнения: 518
За баща ти - затова всеки трябва да си е в къщата и да си живее, както му е комфортно.
Отделете се с мъжа ти.
Ние сме си отделно, но баща ми често е у дома, поради ред причини( не с приспиване), но  като влезе 2 пъти в 00 и после е мазало.

# 44
  • Мнения: 3 118
Сериозно ли има мъже, които пикаят седнали? О_О
Да не би като седнат, за да не цапат, да стават по-малко мъже?

От мъжка гледна точка - да.
сега сигурно ще кажеш и че като чистят стават по малко мъже. да оклепаш и да чакаш жената да изчисти - висша форма на мъжество. SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied

Общи условия

Активация на акаунт