Пак за тая тоалетна

  • 11 771
  • 201
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46 510
Не мирише ли на урина от канала?
В тоалетната има вода, която спира миризмите, при мивките няма такава система...
А и пръска, колкото и да внимават. Вече няма да докосвам чужди мивки с голи ръце Flushed

# 91
  • Мнения: 39 291
Вервам, живот си живеете вие.

# 92
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Само толкоз.
Аз очаквам свекървата да дриска насред хола  Joy

Кучето от време на време се изсира в едната стая(само в нея ходи),баш по средата.Прави го на инат,като нещо не и хареса...
Не ти е добре работата.Кучето се изхожда в тази стая, защото му мирише.Маркирало е и , докато не разкарате миризмата ще го прави и пак и пак.Има ензимни препарати създадени специално за тази цел.Колкото и да миеш не напръскаш ли с ензима тяхната миризма остава, макар и ти да не можеш да я усетиш.
За пикаенето в мивката ще ме извиняваш, ама си е гнусно.

# 93
  • Мнения: 40 869

В тоалетната има вода, която спира миризмите, при мивките няма такава система...
А и пръска, колкото и да внимават. Вече няма да докосвам чужди мивки с голи ръце Flushed

Как пък ще нямат??? И мивките са със сифон. Иначе нали ще миришат, а той каналът накрая си е един и същи - и за кенефа, и за мръсната вода Mr. Green

Щом няма да докосваш мивките, логиката изисква да не докосваш и "чучурката", от която тече урина. Ни с ръка, ни с уста Joy Щот нали ква гадост е текла от там и даже не е измито отвътре в уретрата Mr. Green

# 94
  • Мнения: 5 059
хахаха интересен разговор се заформи.
Не,не мирише в банята Simple Smile
За кучето,не е до миризма,сере на инат.Когато излезем за риба и не я вземем и нея,като се върнем винаги има купчинка.Когато иска нещо и не и го дадем,до един час пак се е "облекчила".Прави го напук.Колкото и да и се караме,полза няма...най-много пак да оцапа стаята,че сме и се карали Grinning

# 95
  • Мнения: 7 006
Да си умият нещото в мивката след уриниране,да.И синът ми го уча на това.
Но да уринира,ми идва твърде много.Не,че ще пукясаме,но все пак,добре е да знае точното предназначение  на предметите,че току виж,утре решил да си измие зъбите с толетната четка..Simple Smile

# 96
  • Мнения: 46 510
Как пък ще нямат??? И мивките са със сифон. Иначе нали ще миришат, а той каналът накрая си е един и същи - и за кенефа, и за мръсната вода Mr. Green

Щом няма да докосваш мивките, логиката изисква да не докосваш и "чучурката", от която тече урина. Ни с ръка, ни с уста Joy Щот нали ква гадост е текла от там и даже не е измито отвътре в уретрата Mr. Green
До сифона има разстояние, не е като в тоалетната чиния.
Приемам, че в една интимна двойка се обменят различни течности, но няма нужда на подобен обмен с познати и непознати хора.
Има си място за всичко и това не е случайно.

# 97
  • Мнения: 540
Във "Вездесъщият",  главния герой, който беше сложил камери навсякъде, видя как тъст му,  точно така пикаеше в мивката. Аз си мислех, че не е възможно, да има такива хора и е хипербола, с цел да подсили ефекта от воайорстването, но уви, то било по действителен случай Sad.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 995
Наредете кучешки памперси около тоалетната, така ще се спести цялата хамалогия с миенето.

Верно, малко е унизително, но важното е да му се запази мъжествеността и самочувствието на пикаещ прав.

# 99
  • Мнения: 817
Дано щерката не ми доведе такъв опикан зет, пупу. За такъв пикльо, и сватба развалям.

# 100
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
КАто отиде някъде на гости къде пикаят?

# 101
  • Мнения: 5 059
КАто отиде някъде на гости къде пикаят?

Зависи колко са му близки гостите.
Ако са роднини някакви,в мивката,ако са приятели или познати,в тоалетната.

# 102
  • Мнения: 46 510
Стана ми любопитно кой го е научил? И като е пораснал не е ли разбрал кое къде се прави?

Скрит текст:
Може да не се разкарва до банята, направо е мивката в кухнята, нали не остава нищо...

# 103
  • Мнения: 39 291
Направо върху чиниите.

# 104
  • Мнения: 5 059
Баща му е научил мъжа,той пък го е предал на брат си....Явно така е по-удобно.
Е,не ходи в мивката в кухнята,тя е по-далече,банята е точно до спалнята Grinning

Общи условия

Активация на акаунт