НА КОЛКО ГОДИНИ ГО НАПРАВИХТЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ?

  • 27 035
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 967
На 18 със сегашния ми съпруг - наистина болеше малко, но ми беше страшно хубаво. Помня, че след това като излязох навън ми се струваше, че слънцето грее особено силно и птичките пеят някак романтично - аз си се усмихвах сама на себе си - чак хората започнаха да ме заглеждат - толкова бях щастлива. Винаги помня с особено чувство това изживяване и съм благодарна на мъжа, който ме накара да се чувствам така щастлива и желана Heart Eyes

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Почти на деветнадесет бях.  Blush Чаках да порасна.  Laughing

И аз.

# 47
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
За пръв път на 17,колкото до спомените...не ми е било чак прекрасно.
И аз така - просто не беше с когото трябва.
Последния снощи - ето така трябва  Crazy

# 48
  • София
  • Мнения: 2 896
малко преди да навърша 14, края на март 1991 - беше много хубаво, бяхме много влюбени от повече от година, прекрасен спомен с първата ми голяма любов и Енигма... Heart Eyes

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
На 16 без 1 месец Laughing.Не болеше много и беше хубаво преживяване.Кръв имаше много малко Blush.Абе изживяването си го пиваше определено.Приятелят ми беше 7 год. по-голям от мен, нежен и внимателен Flutter.Ех, спомени, спомени  Laughing.

# 50
  • Мнения: 1 462
...на 14, на 15, на 16...
...пък после се оплаквайте как педофилите били гадни, колко разкрепостени били днешните девойки и т.н.

# 51
  • Мнения: 3 569
На шеснаЕсе в Говедарци.

# 52
  • Мнения: 4 733
На колко години бяхте когато правихте секс за първи път и какво беше усещането и с какъв спомен сте останали от тогава? Laughing Embarassed
Дърта, на 17 ако не се лъжа...Относно спомена...почти нямам такъв,постарах се да го залича

# 53
  • Мнения: 819
На 16, не беше кой-знае какво, но в никакъв случай нмам лоши спомени и не ме е боляло толкова много. Наистина се учудвам как може да се стигне до кръвоизливи?!  Shocked  Тия мъже животни ли са били?!

# 54
  • Мнения: 35 960
май се отчитахме скоро по темата  Crazy

# 55
  • Мнения: 4 621
На 15 Embarassed Останала съм с приятни спомени  Flutter

# 56
  • sofia
  • Мнения: 8 935
На 14. Нищо особено и в последствие, докато не попаднах на нашия татко (бях на 16 като се запознахме)

# 57
  • Мнения: 1 353
аб
На колко години бяхте когато правихте секс за първи път и какво беше усещането и с какъв спомен сте останали от тогава? Laughing Embarassed
Дърта, на 17 ако не се лъжа...Относно спомена...почти нямам такъв,постарах се да го залича
е как на 17 дърта  rotfImbo

# 58
  • Мнения: 4 733
аб
На колко години бяхте когато правихте секс за първи път и какво беше усещането и с какъв спомен сте останали от тогава? Laughing Embarassed
Дърта, на 17 ако не се лъжа...Относно спомена...почти нямам такъв,постарах се да го залича
е как на 17 дърта  rotfImbo
Еми так...на фона на засексилите се  на по 14 и 15 ....17 си е дърто

# 59
  • Мнения: 1 353
ох ама като знам че имам момиченце  Rolling Eyesи какво ли ме чака  newsm78че в днешно време вече и на 10г правят секс #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт