Таткото след раждането????

  • 2 403
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте сладуранки
Искам да ви попитам, дали при вас таткото се промени в половителна насока след раждането на бебока?При мен стои проблема че на6ият татко обича да патува по света и скоро ми заяви, че и тази зима няма да пропусне  #Crazy Да ама на мен термина ми е 11.12 той обикнвено изчезва февруари. Приятелките ме успокояват, че след като види бебето си няма да иска да се разделя от него, а дали е така  newsm78

# 1
  • Мнения: 4 806
възможно е точно така да стане, но също толкова възможно е и да не стане...

различните мъже, реагират различно

преди моето раждане бих ти отговорила по -скоро скептично
сега по - скоро оптимистично Simple Smile

# 2
  • Мнения: 707
Едва ли Ще остане съЩият егоист и след като се роди малката дуШичка, но zнае ли човек?... Аz не вярвам, че Ще хукне да обикаля света и да те остави сама с дете на 2 месеца. Щом е реШил да има семейство, трябва да се съобраzява и с вас, нали? Wink

# 3
  • Мнения: 5 391
Наистина зависи от мъжа, въпрос на време е да разбереш.Някои мъже просто не променят навиците си дори и за сметка на новопоявил се член в семейството.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 737
Най-вероятно ще се промени.
Ние също много обичаме да пътуваме, но заради малкия човек миналото лято пропуснахме почивката (бях бременна в 8-я месец), а зимата вместо ски отидохме на почивка на по-ниска надморска височина. Дребо си го водихме с нас, но той беше вече на 4 месеца. Сега вече е навъртял доста километри и също му харесва да пътува. Човек трябва да прави компромиси, особено когато има дете!

# 5
  • Мнения: 3 334
възможно е точно така да стане, но също толкова възможно е и да не стане...

различните мъже, реагират различно

  202uu

# 6
  • София
  • Мнения: 3 823
Най-вероятно като види бебчо ще промени плановете си,но времето ще покаже.

# 7
  • Мнения: 1 975
Стискам палци като види бебока да размисли, все пак е част от него, нали? newsm78

# 8
  car003  car003  car003

Искрено се надявам да промени решението си за пътуването, но нали знаеш някой хора си остават същите цял живот независимо от всики и всичко. Но дано при вас нещата да се развият в положителна посока. УСПЕХ СКЪПА

# 9
  • Мнения: 287
Нашият татко започна промяната в положителна насока още като разбра, че ще ставаме родители. Според мен мъжете страхотно се омекотяват при вида на малкото вързопче Grinning Grinning Grinning

# 10
  • Мнения: 742
Нашият татко започна промяната в положителна насока още като разбра, че ще ставаме родители. Според мен мъжете страхотно се омекотяват при вида на малкото вързопче Grinning Grinning Grinning
Даже понякога са по-грижовни и притеснени от самите нас - но то си е до мъжа
Успех и от мен!

# 11
  • Мнения: 1 489
Нашият татко също много пътуваше в чужбина по работа,но след като се роди малката хич не му се тръгваше и гледаше да се прибере по-бързо.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Дано се промени таткото след като родиш и види бебчето си  Laughing . Но както са казали и другите мами всеки човек реагира по различен начин .

# 13
  • Мнения: 8 505
Нямам идея дали ще си промени решението,индивидуално е.
Пожелавам ти да си остане при вас!

# 14
  • Мнения: 1 117
Може да се промени , а може ида не се промени.
След като се роди сина ни , определено нашия татко много го влечеше да си стои у дома ,а преди това все си търсеше работа навън Wink

Общи условия

Активация на акаунт