Любовница на женен мъж

  • 39 639
  • 641
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 608
С вълшебна пръчка.И аз не харесвам някои съждения на авторката, но повечето жени се изкарвате толкова морални  и благи а в тийнейджърските си години все някоя е надробила някоя попара.И едно време  момичета ходеха с по големи факт.

# 301
  • Мнения: 17
Добре, а с какво те привлече да се влюбиш чак този човек. Зрялост, отношение, подход, ум, външен вид?
Наистина много готино мнение на dnes_sum_888 , ще си го копирам и сложа в бележките на телефона Scream
Ами всичко изброено ме накара да се влюбя в него. Като започнеш от външния вид, всичко 6+, много поддържан и  определено будещ интерес с много жени/ момичета. Зрял е, като почнеш от мисленето му, до отношението му. Умен, със собствен бизнес, започнал от нулата и продължава да се развива. От към подход, най-вече ме впечатли, определено мои набори не биха си помислили да се сравняват с него даже. Не ме е притискал никога, за нищо. Правеше така, че аз да си поискам всичко, което супер ме впечатли. На първите ни виждания, нямаше дори намеци за секс, всичко беше много сладко. Не се е държал с мен никога като с дете, а напротив като жена, въпреки че не съм все още. И така, всичко е много комплексно.

# 302
  • Мнения: X
Нищо не си разбрала, моето момиче!
Майка ти и баща ти не са си свършили работата.
Но ти дойде да плачеш в темата, не забравяй.
Ще има да ревеш много оттук нататък, защото всичко ти е объркано в главата.
Слушай dnes-sum и тези като него, които описват секса като стока - секс срещу внимание; или секс срещу пари/подаръци/кариера/материален статус? Толкова ти е детски акълът, че не схващаш колко снизходително, високомерно и обидно за тебе и за жените въобще е всичко, което е написал.
Предчувствам, че ще те привличат мъже, които не уважават жените и не са в състояние да изграждат партньорски връзки с тях. Най-високото признание, което си способна да потърсиш у един мъж, е да оценява тялото ти. Нещо, което без друго ти се полага заради възрастта ти. Не ти бил искал нищо - не знаеш колко смешно звучи това за човек с опит. Толкова си лесна за един що годе опитен мъж, че не можеш да си представиш. Явно ти харесва да си играчка.
Не искаш да разбереш какви са грешките ти - ОК, троши си главата, животът си е твой. То зорлем не може да дадеш акъл никому.

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 22:27 от Анонимен

# 303
  • Мнения: 15 538
Ключовото тук е

Цитат
със собствен бизнес, започнал от нулата

Типичния смотльо, който се е видял в пари и е тръгнал да сваля млади мадами. Защото, докато е имал 5 лв. в джоба никоя не му е обръщала внимание и сега си избива комплексите, и бърза да навакса. И "забива нож в гърба" на жена си, която най-вероятно е била до него, когато е развивал бизнеса си и го е взела гол, като пушка.

И поредната девойка, която не иска да излиза с млади момченца, щото и те са с по 10 лв джобни, дадени от мама и тати. Друго си е баткото със собствения бизнес - да дава парички и подаръци. А тя да му се отплаща подобаващо. Как се наричаха такива жени??? Е, ако до сега те мислех са просто наивна, сега вече със сигурност започна да евтинееш сериозно

# 304
  • Мнения: 19 840
Добре, а с какво те привлече да се влюбиш чак този човек. Зрялост, отношение, подход, ум, външен вид?
Наистина много готино мнение на dnes_sum_888 , ще си го копирам и сложа в бележките на телефона Scream
Ами всичко изброено ме накара да се влюбя в него. Като започнеш от външния вид, всичко 6+, много поддържан и  определено будещ интерес с много жени/ момичета. Зрял е, като почнеш от мисленето му, до отношението му. Умен, със собствен бизнес, започнал от нулата и продължава да се развива. От към подход, най-вече ме впечатли, определено мои набори не биха си помислили да се сравняват с него даже. Не ме е притискал никога, за нищо. Правеше така, че аз да си поискам всичко, което супер ме впечатли. На първите ни виждания, нямаше дори намеци за секс, всичко беше много сладко. Не се е държал с мен никога като с дете, а напротив като жена, въпреки че не съм все още. И така, всичко е много комплексно.
Това е хубаво, само че трябва на тази възраст да си наясно, че ти струваш нещо като личност (а не само като женска обвивка), на която човекът отсреща трябва да импонира. Този човек с нищо не ти подхожда. Той от позицията на възрастта и опита си е нормално да те превъзхожда и да си впечатлена, но не е достойно от негова страна да го демонстрира и прелъстява момиче на твоята възраст.

Защото той е с ясното съзнание, че ти си неопитна и ще се впечатлиш от всичко в него. Разбираш ли тънката разлика? Той си играе с теб като с котка с мишка. Дори и да не разбираш в момента, надявам се в един момент с житейския си опит да осъзнаеш, че никой мъж няма право да те третира като втора цигулка под прикритието на своята възраст, успешност, нещастност и каквото се сетиш.

За влюбването – всички се влюбваме, на различна възраст и в различни хора. Не мисля, че възрастта е проблема, а самото отношение и ролята ти в такива отношения.

Ако си била с ясното съзнание, че само се заиграваш с този мъж, трябва да намериш сили и да го отхвърлиш и да си продължиш натам. не му отдавай повече внимание отколкото заслужава, защото от позицията на времето ще установиш, че е един завършен боклук (не е нужно сега да го разбираш, спомни си един ден).

# 305
  • Мнения: 15 619
...
Наистина много готино мнение на dnes_sum_888 , ще си го копирам и сложа в бележките на телефона Scream
 ...
Мдааа, ти си велика, тебеподбните затова са срещу тебе. Страх ги е. Trollface
Комплексарски, но и плиткоумен подход към наивитети. 
Ето конкретен съвет.  Запамети я тази глупост горе, дето ти импонира на мисленето сега и след време я прочети отново. Па може и темата да си копираш. И нея да прочетеш. След време.
И от мен да запомниш, че така разсъждават единствено ползвателите, в главите им е кое колко ще им струва и гледат да не се минат с "плащането". Плащането, момиче, е в тази глава, която така си обяснява живота. Кое колко й струва. Чий секс няма да му вземе много. Евтиния до шия. Отаналото сама ще го разбереш.
 

# 306
  • Мнения: 3 608
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.

# 307
  • Мнения: X
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.

И още колко години ще миска тази миска? Да не кажа гъска? Да не кажа по-вулгарната дума? Щото е ясно как се е добрала до почетната титла. Какво ще стане с нея после? Много ясно - ще я замести по-младата миска. А тя вече няма да е миска, а обикновен парцал.
Да ти имам и критериите.
Чалга културата повреди много мозъци.

# 308
  • София
  • Мнения: 1 369
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.
И това трябва да е довод, защото.......? Thinking

# 309
  • Мнения: 3 608
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.

И още колко години ще миска тази миска? Да не кажа гъска? Да не кажа по-вулгарната дума? Щото е ясно как се е добрала до почетната титла. Какво ще стане с нея после? Много ясно - ще я замести по-младата миска. А тя вече няма да е миска, а обикновен парцал.
Да ти имам и критериите.
Чалга културата повреди много мозъци.
Доста сериозна жена е със семейство.

# 310
  • Мнения: 15 538
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.

Това е нейно право. Стига мъжа да не е женен и да не се окаже, че този с парите е всъщност този с парите на жена си. Че тогава ще стане весело

# 311
  • Мнения: 30 802
Аз не разбрах как точно нашият алфа мъжкар защитава слабите, като тегли на момето поредната лекция за разменните монети, алфите, гамите и тъй нататък...

Жените нямат никакво колективно съзнание, ами ни е писнало от буквално, а после и фигуративно бърсане на задници, когато някой се окъка. А тъй като въпросната ситуация има вероятност да стане яко омазана, няма как да не реагираме всички с предсказуемо сбърчване на нос.

Защото момето ще си мисли, че е открило ключа на връзките, щото някой бекяр чел Roosh V в превод, и ще се набута в такива токсични гаджелъци, че после ще си проклина живота. Сега е младичка и свежичка, ама няколко токсични връзки оставят печата на "мъчена жена", бито кученце и после няма шанс за нормална връзка. Та така за алфите...

# 312
  • Мнения: 501
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.

Е, и? Това какво общо има? Нея интересува ли я пишещите в тази тема с кого ще си легнат? Не. А тогава защо нас трябва да ни интересува? Какво като е миска.

# 313
  • Мнения: X
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.

И още колко години ще миска тази миска? Да не кажа гъска? Да не кажа по-вулгарната дума? Щото е ясно как се е добрала до почетната титла. Какво ще стане с нея после? Много ясно - ще я замести по-младата миска. А тя вече няма да е миска, а обикновен парцал.
Да ти имам и критериите.
Чалга културата повреди много мозъци.
Доста сериозна жена е със семейство.
Доста сериозна жена със семейство, която си ляга с мъже за пари се нарича....как беше?

# 314
  • Мнения: 3 608
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.

И още колко години ще миска тази миска? Да не кажа гъска? Да не кажа по-вулгарната дума? Щото е ясно как се е добрала до почетната титла. Какво ще стане с нея после? Много ясно - ще я замести по-младата миска. А тя вече няма да е миска, а обикновен парцал.
Да ти имам и критериите.
Чалга културата повреди много мозъци.
Доста сериозна жена е със семейство.
Доста сериозна жена със семейство, която си ляга с мъже за пари се нарича....как беше?
Никъде НЕ съм написал,че е за пари а с този който има.Въпросната жена също има.И стига сте чели избирателно.

Общи условия

Активация на акаунт