Някой може ли да ми го разчете

  • 5 707
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 462
pisho, ако правилно съм разбрала, детенцето ти е близо 10м, което от своя страна означава, че щом на никой доктор не му е направило някакво лошо впечатлбение, малечко палечко се развива в нормите, без видими проблеми, което от своя страна означава, че няма място за притеснение. И напълно подкрепям Надето като ти казвам и аз да не четеш прекалено много при нас...ние всички сме кандидатки за жълти книжки тук  newsm62 така че...горе главата. Радвай се на детенце и му давай всичката си любов, на която си способна Simple Smile

# 31
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Всичко е наред, нямаме проблеми Grinning
Благодаря, на всички за подкрепата която ми оказахте  bouquet

Пожелавам, на всички здраве и прекрасни дни изпълнени само със детски смях и веселие
  bigdance2 newsm18 1swing family

# 32
  • София
  • Мнения: 9 857
Браво,много се радвам!Сега вече ще си наистина спокойна.Видя ли-по-добре една излишна консултация,отколкото черните мисли да ти пълнят главата. Peace

# 33
  • Мнения: 3 116
Много се радвам за вас  Hug Heart Eyes Hug

# 34
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Браво! Страхотна новина!   bouquet
Имам пълно доверие на този доктор, така че наистина можеш да бъдеш спокойна вече!
И съжалявам, че те притесних...  Hug
Но така поне знаеш със сигурност, че нямате проблеми!

# 35
  • Мнения: 462
Новината наистина е страхотна...айде от всички вече само такива да има Wink

# 36
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Оооо да, дай Боже всеки му!

Аз, за съжаление пак се питам, от що ще да е това пусто ръбче?

# 37
Просто всички сме малко по-различни един от друг, иначе ще е много............ скучно..................

# 38
  За моята дьщеря -2г. имаше сьмнения ,че левия вертикул претиска част от мозька защото е малко по-голям  и е асиметричен.Направихме ЯМР в Пирогов и всичко се оказа ,че си е нормално .Просто една "аномалия",която не влиае на нормалния начин на живот на детето.Щом няма изоставане двигателно и умствено Живей СПОКОЙНО!Бадете живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт