Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 ян. 2019, 16:14 ч.

Любима книга :)

• 687
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте! Ще се радвам да споделите любима книга като опишете съдържанието накратко. Обичам да чета и ще се радвам да споделим мнения за интересни книги !

# 1
  • На топло в неговото сърце.
Малкия принц-мисля,че няма нужда от резюме!

# 2
"Гордост и Предразсъдъци"-вечната ми любов. Книга на всички вримена, вечна класика. Също няма нужда от описание.😊

# 3
Здравейте! Книгите на Александра Потър са ми много интересни , като харесвам "Без гордост и предразсъдъци" най-много (трябва обаче да сте чели и "Гордост и Предразсъдъци" на Джейн Остин). Също препоръчвам и поредицата на Кели Фейвър - Дисциплина (любовен роман с еротика).

# 4
Здравейте! Книгите на Александра Потър са ми много интересни , като харесвам "Без гордост и предразсъдъци" най-много (трябва обаче да сте чели и "Гордост и Предразсъдъци" на Джейн Остин). Също препоръчвам и поредицата на Кели Фейвър - Дисциплина (любовен роман с еротика).
Да, явно класиките са си класики, в момента чета Отнесени от вихъра"  първа част, но стигнах до половината и някакси не ме грабва. Преди време пък четох "Вечната Амбър", имах предразсъдъци относно корицата на книгата и все се чудех да я започвам или не, но се превърна в една от любимите ми. Даже изтеглих и филм към нея, който е доста стар, но ще изгледам задължително.

# 5
"Гордост и Предразсъдъци"-вечната ми любов. Книга на всички вримена, вечна класика. Също няма нужда от описание.😊
На всяка цена ще я прочета. Благодаря!

# 6
"Вечната Амбър "я прочетох това лято. Страхотна е. Имах същите предразсъдъци. Подминавах я години наред. Просто не знаех за какво се разказва. Не можах да я оставя.

# 7
"Ана Каренина" - не знам колко пъти съм я чела вече.

Общи условия

Активация на акаунт