Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 ян. 2019, 18:00 ч.

Той ме остави в яда си

• 4 233
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
Ако момичето се е държало отвратително,той е можел просто да я изгони.Не да я бие.
Така,че поведението и не е оправдание за долната му постъпка.
Нормалният човек умее да се контролира.

Това се отнася за всички.
Боят е само един признак на загуба на контрол.

# 61
Човекът ти е направил услуга, ти буквално се вреш между шамарите.. НЕ се занимавай !

Авторката е такъв характер, че трябва да е по нейната и щом е решила, че иска да я потърси, то ТОЙ ТРЯБВА ДА го направи, защото НЕ Е ПРАВ, а тя е! Точка !

И явно е на мнението "Щом тЪ бие, значи тЪ обича!" ..те така..

# 62
Благодаря на всички, които писаха, много ми помогнахте, по скоро да се осъзная.Господина се сети да ме потърси и да се извини, но всичко приключва до там.

# 63
  • Варна
Жена и кола, са на късмет.

# 64
Жена и кола, са на късмет.

Мъж и куче - както ги научиш.

# 65
  • Варна
Има агресивни жени, които тормозят мъжете си.

# 66
И те горките, защото са жертва на тормоз не могат да ги напуснат, ами ги тупалкат 😆

# 67
  • Варна
Djulia91,основният ти проблем е,че ти го търсиш,имаш нужда от него,инициативата е твоя,досаждаш му.Познавам жени с твоето поведение,някои са много настоятелни,фатално влюбени преследват даден мъж.Но,той не изпитва същите емоции и не желае обвързване.В твоя личен случай шамара може би е бил метод окончателно да скъса с теб и ти дава явна причина за края. Между секс, връзка и взаимоотношения има съществена разлика,особенно за мъж.

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 18:19 от Viviana91

# 68
  • Насред хаоса
Какъвто простак трябва да си, за да посегнеш с юмруците и ритниците.
Има агресивни жени, които тормозят мъжете си.
Ами мъжете да си ползват инструментите за защита, които законът им дава. Също както и на жените.

Общи условия

Активация на акаунт