Повръщане на фонтан

  • 508
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 391
Проблем ли е, когато се случва за първи път, а не е системно?Тази сутрин след кърменето в 6 Пресил не се уригна, започна да хълца, обикновено хълцането го "лекуваме" с още няколко минутки сукане, но вероятно му е дошло в повече и както си лежеше започна да повръща на фонтан.Доста се изплаших, количеството беше огромно, наложи се да го изкъпем, беше целият в мляко.Дали имам повод за притеснение?

# 1
  • Мнения: 14 133
Не, не е!!!И на Сашо му се случваше в началото.Беше по-лакомичък.

# 2
  • Мнения: 4 806
преяло е мъничето - щом е хълцало и не се е оригнало

не се притеснявай

# 3
  • Мнения: 1 284
и на мен ми се случи днес за първи път и аз доста се изплаших, защото почна да се дави

# 4
  • Мнения: 5 391
Благодаря ви за успокоението Hug

# 5
  • Мнения: 4 621
Не се притеснявай, нормално е . Яна няколко пъти е повръщала на фонтан, като първия път се уплаших и дори  звънях на педито. Оказа се, че се случва и не е страшно Hug

# 6
  • Мнения: 168
Момичетата вече са ти отговорили де, ама  и аз да си каже, че и аз доста се изплаших като ми се случи. Четох че ако не е еднократно може да признак на някакво неразположение и хоп - водхме се при педиатурката. Прегледа го и каза, че просто е преял. Ако суче бързо и лакомо в началото обикновено се случва така понякога. Не се притеснявай, похапнал си е сигурно повечко. Виж ако пак ти направи така се консултирай с лекар.

# 7
  • Мнения: 115
Доколкото знам до първата година няма проблеми, ако повръща на фонтан, но ако продължава и след това трябва консултация с лекар.

# 8
  • Мнения: 3 089
петра повръщаше и през носа, и през устата едновременно. това е много стресиращо, повярвай. нищо страшно. към, 4-5 м. ще премине, вероятно.

# 9
  • Мнения: 941
петра повръщаше и през носа, и през устата едновременно. това е много стресиращо, повярвай. нищо страшно. към, 4-5 м. ще премине, вероятно.
същата работа след всяко хранене, сега отмина

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
петра повръщаше и през носа, и през устата едновременно. това е много стресиращо, повярвай. нищо страшно. към, 4-5 м. ще премине, вероятно.
същата работа след всяко хранене, сега отмина

И при нас беше така.Ама постоянно.Вече изчезна.

# 11
  • Мнения: 8 450
Колко пъти сме повръщали на фонтан,просто не ми се мисли!Много е плашещо,но в повечето случаи не е нищо тревожно.Ако продължава,съчетано с НЕнаддаване,тогава имаш повод за притеснение.В повечето случаи ти се струва,че повръща повече отколкото е в действителност.Спокойно,много бебета минават през този период! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 165
ох,това с повръщането е много неприятно.и ние сме така и на мен ми се изправя косата,защото така като ми повърне и дефакто все едно не е яла...

Общи условия

Активация на акаунт