Той ще живее с нас

  • 7 932
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Брата на авторката му се пада шурей. Вуйчо щеше да му е ако беше брат на майка му.

# 106
  • София
  • Мнения: 12 006
Ич ме няма по роднинските връзки ... все ги бъркам Crazy

# 107
  • Мнения: 1 999
Да, извинете! Кремена. Ама така авторката ще разбере как ще се чувства майка й, при такава ситуация.

# 108
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз се отказвам - двама млади, които нямат хъс да живеят отделно и искат да се сврат в комуна. Ами давайте, затискайте се там, търкайте билетчета и дано ви се усмихне късметът, то на уайт траша какво му остава...
Айде стига с тоя уайт траш, моля.ДАже не съм сигурна дали изобщо си виждала как точно изглежда типичния уайт траш и за какво точно се използва.

# 109
  • София
  • Мнения: 24 839

Айде стига с тоя уайт траш, моля.ДАже не съм сигурна дали изобщо си виждала как точно изглежда типичния уайт траш и за какво точно се използва.

 bouquet Крайно време беше, а ако вземе та се усети, еша ѝ няма да има. Mr. Green

# 110
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Здравейте, живея със семейството си-майка ми и брат ми в три стаен апартамент + отделна кухня. Имам си приятел от пет години, който скоро идва да живее при нас. Какво мислите, дали няма да се чувстваме удобно, при положение, че всички се разбираме. Всички работим, с различно работно време и няма много много да се засичаме.
Това ще ти е най-голямата грешка.НЯмаш право да причиняаваш това на майка ти и брат ти.Научете се да готвите .Наемете нещо малко и се оправяйте сами.Ако искаш по сложния начин  да го разберешнабутайте се и пак ще говорим след месеци.

# 111
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз повече от една тоалетна в панел не съм виждала, та ми е интересен този проблем.
Трещи, заповядай вкъщи. С две тоалетни сме.  Grinning

Да не говорим, че само панел може да има разпределение и площ, в която да се въдят 2-3 поколения.
Така де. Някои предпочитаме голямата панелка, вместо кибритена кутийка - ново строителство. Въх, сега няма да мигна докато не разбера дали съм уайт траш или не.  Joy
Що за глупости, Тонка.Сирената научила един израз и се излага.Значи цяла България едва ли не е уайт траш, щото видите ли живее в панелка.
Уайт траша работа не пипа.Наливат се целодневно с бира пушат от обикновенни цигари до друг вид цигари.Мръсни са, шумни са и живеят в евтини нейбърхуди, където е мръсно , около къщите им е кочина.Винаги си броят центовете и колите им са пред разпадане.ТИ виждаш ли се в това описание?



# 112
  • Мнения: 501
Може би е добре като временен вариант, но после не знам как ще я карате. Прекарала съм четири години от детството си, живеейки с баба, дядо и родителите ми. Честно казано, нямам спомени за скандали или напрежение, но като пораснах, майка ми ми е казвала, че с баба не са се разбирали, ама хич. А след като се изнесохме самостоятелно, да видиш как добре се разбират. Просто при съжителство на повече от едно поколение под един покрив се получават неразбирателства относно битовизмите. Така си го обяснявам.

# 113
  • София
  • Мнения: 12 006
Поредната тема на передната авторка в която като не й харесаха отговорите и избяга. Лошо е да чуеш, че си неземен мързел и с поведението си ще тормозиш майка си и брат си, но това е истината. Според мен авторката вече разопакова багажа на миУото в детската й стая Mr. Green. Ама майка й като не си е свършила работата навремето с възпитанието й, сега да й готви и да бърше з@дника барабар с на кандидат зетя - сама си го е направила така.

Общи условия

Активация на акаунт