Звездни компромати - 393

  • 69 905
  • 764
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 502
И друг път сам го писала и ще се повторя, но Алисия излезе най - достойно и чисто от триъгълника с НиЛо и Божинката. Оттам нататък защо влезе в четириъгълник, а и следващия мъж в живота й са ми непонятни като линия на поведение.
А си спомням и някакви писания, че именно тя се е обадила на Гущеров младши, че тогавашната му съпруга Мария / дамата / е с актуалното гадже на Алисия. Та бяха изловени на място. Така пишат лошите електронни издания. Но дали е вярно? Ако е истина, то тогава още по - непонятна ми е реакцията на Алисия, при условие, че преди това е имала съвсем различна линия на поведение.
Оф-ф, дали не обърках певиците...?
Май във Солун някакъв хотел, така писаха
Иначе да , Малина , Алисия и т.н. ,това е списъка на Хриси

# 106
# 107
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Я Хриситу какво хубаво гущерче е бил. Той и сега е симпатичен пухчо, де Simple Smile ама като малък е бил много хубав.

# 108
  • Мнения: 4 984
Алисия не е циганка.

# 109
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 685
Малина, дърта прангарица с младо момче решила да има взимане-даване и той силикона да й плаща ...Че тя е била и женана и с дете
Абе, жълтурите  тук нали си крадат инфо ? Ето това да вземат да го проучат и да направят една статия,ако е вярно.
Погнусена съм.

Шопов
Скрит текст:
... какъв инфлуенсър е точно този, не знам. Супер антисекси ми е и той, редом до Папи Ханс. 

# 110
  • Мнения: 17 595
хриситу хубав.. обичам да ми започва със смях деня. прилича на чирак колбасар. тва с кои отрепалки е бил е бонус. господин и госпожа госип гърл дано се задържат дълго. симпатяги изглеждат.

# 111
  • Мнения: 6 291
Алисия щеше да е достойно излязла от ситуацията с триъгълника, ако не беше обикаляла телевизиите да дава интервюта по повода.

# 112
  • Мнения: 7 692
Тита
Скрит текст:




# 113
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 685
Тита със сестра си
Скрит текст:

# 114
  • Мнения: 247
Тита със сестра си
Скрит текст:
Сестра й доста е прекалила с фотошопа. Докарала си е глава като пъпеш😂

# 115
  • Мнения: 14 469
Алисия щеше да е достойно излязла от ситуацията с триъгълника, ако не беше обикаляла телевизиите да дава интервюта по повода.

И да разиграва историята в клиповете си....хич не я харесвах тогава.

Но пък евала, че все още държи фронта, прави що годе хубави песни, добре изглежда (повече в тяло и коса, отколкото лице), продължи без други издънки като изключим Михайлов.

# 116
  • Мнения: 13 071
Записвам се с Емануела и малкия ѝ рожденник
https://www.instagram.com/p/BsgNqApH8Tw/?utm_source=ig_share_she … shid=cpzqugvqexra
Много сладко детенце.

Сигурно сте прави, че Мегз е пионка на някой. В ББ Дамата и рече, че лае на каишка. Сигурно това е имала предвид.

# 117
  • Мнения: 3 351
Много ми харесаха снимките на Йоана Буковска и Тита. А сестрата на Тита прилича на младата Мелани Грифит на снимката.
Сега научавам за Хриси и Малина и съм в потрес. Но наистина е бил хубаво момче.
Да е жив и здрав Митето на Емануела!

# 118
  • Мнения: 5 961
Мария с "каишката" на Мегз май визираше извратена сексуална практика, която е изпълнявала.

# 119
  • Мнения: 3 351
Гледате ли "Говори с Ива" със съпруга на д-р Денкова? Много ми хареса 🙂

Общи условия

Активация на акаунт