Какъв е гласът ви?

  • 3 722
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

 Моят е силен (често ме питат" защо викаш?"  Joy ) и по-скоро нисък. Не съм от пискливите  Crazy

О, да, познато ми е това Laughing Аз все им казвам, не, бе, аз така си говоря Crazy

Същото казвам и аз  Crazy

Това е тип темперамент просто  Wink

# 16
  • Мнения: 2 495
Секси, разбира се Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 806
аз съм със смотан глас - безличен. Когато ми трябва - никакъв го няма. Ако се говори с множество мъже, направо имам чувството, че все съм в сън - опитвам се да кажа нещо, а нищо не се получава, просто не му стига сила.
Ефекта, че това, с което сме свикнали, на запис звучи съвсем различно съм го изпитала. Наистина е така.

Сега се сетих - имаше една такава ученическа случка. Едно момче беше сбъркало телефона и вдигнала жена със страхотен глас, После той от време на време се обаждаше пак, просто за да чуе гласа.

# 18
  • Мнения: 8 917
Средносилен към тих, по-скоро. Когато трябва да кажа нещо важно и да ме чуят - отчетлив и ясен, когато съм ядосана - равен /не обичам да викам, както и да ми викат/ и рязък. Peace

# 19
  • Мнения: 6 992
С тоя въпрос ми напомни едно време като работех като войс маркетинг оператор, един белгиец искаше с мен среща на еди кой си мост на някаква река, защото гласът ми бил много секси  Shocked
А иначе аз си го харесвам - по-скоро е силен, на мене също все ми казват да говоря по-тихо или питат защо викам Laughing 

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нисък, средносилен. Харесвам го. Открих (на записи), че явно звучи много по-различно, отколкото аз си го чувам.

И аз. Но още преди доста години открих, че на запис и по телефон звучи супер. Приятелите ни се шегуват с мен, че на секс телефон ще имам доста клиенти Blush

# 21
  • Мнения: 1 546
Силен,силен...даскалски! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 040

 Моят е силен (често ме питат" защо викаш?"  Joy ) и по-скоро нисък. Не съм от пискливите  Crazy

Абсолютно същия е и моя, а на ден поне 5-6 пъти  ми се казва: Защо викаш толкова силно, чувам те повече от ясно   Joy Joy Joy а мен все ме е страх, да не би да не ме чуят и да остана неразбрана, та затова ...  hahaha
Иначе не е писклив, даже леко се дразня от пискливи женски гласчета  Laughing

# 23
  • Мнения: 6 315
Нисък май  Rolling Eyes и силен. Аз си го чувам нисък всъщност не знам. Май някой който ме познава и ме е чул как говоря трябва да каже.

# 24
  • Мнения: 5 622
Иначе не е писклив, даже леко се дразня от пискливи женски гласчета  Laughing

И аз, действат ми на нервната система, но не го казах, да не обидя някого  Rolling Eyes

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не знам какъв е, но ми звучи ужасТно като се чуя на запис.

Също  Confused

# 26
  • Мнения: 4 621
Не знам какъв е, но ми звучи ужасТно като се чуя на запис.
Абсолютно Peace

# 27
  • Мнения: 2 040
Иначе не е писклив, даже леко се дразня от пискливи женски гласчета  Laughing

И аз, действат ми на нервната система, но не го казах, да не обидя някого  Rolling Eyes

Е, браво, аз май ще опера пешкира  Laughing

Наистина, познавам хора с такива гласчета, а почнат ли да се смеят ... майкоооо, става пълна оглУшаваща дрънливо-писклива какафония  (едва ли някой ме разбра)  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 797
Много ясно, че е секси Crazy

# 29
  • Мнения: 7 110
Смешен

Общи условия

Активация на акаунт